Je opravdu škoda, že tento skvělý seriál nestrhl masové nadšení, které si bezesporu zaslouží. Skvělí příběh, který je však zatrhnut již v samém počátku, a tak nemá šanci se dále rozvíjet a vznášet se k seriálovému nebi jako motýl. Tento seriál byl pro mě vytrhnutím ze všedního seriálového světa, plného nadpřirozených schopností, nesmrtelnými agentů či nadpřirozených bytostí, který jsem si plnými doušky a až téměř nemrkajíc vychutnával, avšak každá vteřina neúprosně ubíhala jedna za druhou a hořká příchuť konce seriálu se stále přibližovala. 13 dílů je příliš málo a tak doufajíc někde v koutku duše doufám, že se tento skvělý seriál dočká pokračování, který se jistě zaslouží.(9.8.2011)

Obrovská, obrovská škoda, že byl seriál po první sérii ukončen. Jak už bylo napsáno výše, na seriálové poměry to doopravdy je naprosto neskutečná záležitost. Navíc si seriál vybral mimořádně zajímavé téma, tudíž doopravdy neznám seriál, který by tomuto kousku mohl tematicky konkurovat. Fiktivní svět založený na reáliích politických zákulisních her. Především Ian McShine v roli krále je bezkonkurenční.(13.7.2011)

No tak tohle je velka parada. Ian McShane uplne neskutecnej. A trebaze se to chvilema trosku tahne, celkova gradace zatim (po 6. dile) stale trva. Krasna serie intrk, jen co je pravda, a celkove pozoruhodnej napad. A taky bajecnej vizual. Pravda, vetsinovy publikum to ale asi prilis oslovit nemohlo. Mno, skoda, dalsi nadejnej kousek za nama.(12.5.2010)

Skvělá minisérie podle biblického příběhu zasazená do dnešní doby. Nebylo dílu, po kterém bych nezůstala v čirém úžasu. Kings jsou plní magické atmosféry, inteligentních dialogů a jedinečných herců s Ianem McShanem v čele. Na výpravě je štědrý rozpočet hodně znát a výsledkem je úžasný filmový look. Kings nechybí dávka poetičnosti a originality, zrušení zamrzí.(8.4.2009)

Slušná porce politiky namíchaná do rozhodně skvělé kostry příběhu a já musím říct, že těch 13 (12) příběhů jsem se opravdu skvěle bavil. Snad jen závěrečný díl (New King, pt. II) byl trochu natahovanější, přesto velká škoda, že takto rozehraný příběh už se nedočká žádného pokračování. Nejlepší epizoda: 1x11 - Javelin(20.11.2010)

• - Okolo 21. minuty poslední epizody "The New King, Part 2" se mění dělo u tanku stojícího za Silasem (Ian McShane). Při záběru zezadu je na dělu úsťová brzda, zatímco u záběru zepředu chybí. (Eli.Wallace)

• - Vojenská vozidla království Gilboa jsou ve skutečnosti vozidla švédské armády. Jedná se především o sérii Volvo C300 i s původními barevnými vzory a poznávacími značkami. (Eli.Wallace)

• - Latinský nápis: "Ab uno disce omnes" na zadní stěně  zasedací místnosti krále Silase (Ian McShane), znaměná: "Z jedné věci se nauč vše". (Eli.Wallace)