Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Josefin

Režijně a co se výběru herců týká je to produkci evidentně jedno. Už pár dílů pozorujeme, hlavně nástupce Jigsawa a celé to už ztrácí na originalitě. Tedy kromě pastiček ty jsou vypilované. Ale zpátky k Saw 6, musím vzít v potaz, že tady o režii nejde, tak to ohodnotím 3 *, ale o odřené uši, protože jsem se nenudila. Sedmičce asi podle konce neuniknem, ale to už by možná stačilo, ne? ()

sellsakul

Ťažko hodnotiť túto "rodinnú ságu", ale mám taký pocit, že SAW IV sa poberá smerom nahor oproti ostatným "epizódám". Páčili sa mi FLASHBACKY, ktoré skutočne viac približujú celé rozuzlenie deja a ako vždy zaujímavé Jigsawove hry, ktoré ma miestami až striasali. Som zvedavý na ďalšie pokračovanie, ale zároveň dúfam, že bude skutočne posledné. Inak sa mi SAV VI páčil. 4* ()

U.Tarare

Tímhle dílem se mění celý koncept série Saw. Jigsaw už není ten, co napomáhá druhým ke změně života k lepšímu, ale už se mstí, i když skrze jeho nástupce. Neustálé "cucání" nápadů z předchozích dílů už taky není nejlepší nápad. A stroje smrti, nebo jak to vlastně nazvat, taky moc originality nepobraly. Pro mě stejně mizerný díl jako jako ten předcházející. Pevně doufám, že další díl už bude poslední. ()

Specs

Hlášky: Amanda: - "Tak jaký je váš test detektive?" Mark Hoffman: - "Já žádný nepotřebuju." Amanda: - "Vážně?" & Jigsaw: - "Myslíte si, že jen živí vás můžou soudit, protože mrtví si nedělají nároky na vaši duši. Možná se ale mýlíte." ()

Borat

Hned po originální jedničce asi nejlépe zpracované pokračování. Od SAW stejně nechete nic jiného než krev a nechutné scény. Těch je tady dostatek a pěkně promakané, proto za 4*. Plusy+: krev, kosti Mínusy-: Hodnocení:|75%| ()

Almásy

po pruseroch v 3,4 a 5 prichádza nový režisér a aj úplne nová káva v rámci storytellingu. stále je to béčko, ktoré má áčkový potenciál, ale nejako na to skrátka sere, ale držalo ma to v napätí od začiatku do konca. dokonca aj ,,filozofia pastí,, bola tentoraz uveriteľnejšia a aj línia o Jigsawovi-manželovi oveľa pozerateľnejšia než naposledy. jeden z naj dielov série. ()

latvar

Další slabý díl, který na nás chrlí to, co na nás chrlilo předešlých pět. Už by se měl Saw navždy ukončit, protože dobré díly byly jen první dva. 35% ()

fiLLthe3DD

Dost bídné,bohužel. Ovšem tak je to vlastně se všemi díly série Saw(vlastně já těch sedm dílů považuji v podstatě za jeden pekelně dlouhý film). Co se týče příběhu a brutality,je to pořád dokola,neustále to samý. Tím mám namysli umělé rádoby vnitřnosti,podivnou (NE)tísnivou atmosféru a zmatený děj(samozřejmě každý díl přijde s novým smyslem celé ,,hry" ovšem ty flashbacky jsou opravdu otrávené). Tohle celé mělo skončit slovy Jill Tuckové(právě Jill,Amandu a doktorku Lynn považuji za 100%postavy této trapné puzzle série) -KONEC HRY a v neposlední řadě smrtí Marka Hoffmana... Bohužel se tvůrci rozhodli jinak a hroznému Saw VII už bohužel nebylo vyhnutí... Mělo to skončit touto částí... 39% ()

Lukoboss

Tak nám ten nekonečný seriál pěkně pokračuje... U minulého dílu jsem zmiňoval, že se bojím šestého kousku skládačky, protože to nejspíš nedopadne kvalitativně dobře. Trochu jsem spletl. Tenhle díl je malinkým návratem k lepším časům, nikoliv však návratem na výsluní. Pořád máme dostatečně nechutné pasti a záběry, ubylo střihu a vyšetřování Jigsawa a jeho vražd, naopak nám bylo objasněno několik záhad. Nemůžu se ale zbavit dojmu, že se neustále ždíme to samé dokola a začíná to být o ničem. Nebo spíš už to je o ničem, začátek bych viděl tak u třetího dílu. Po zdejším hodnocení jsem se na Saw celkem těšil, ale myslím, že z průměru se šestka pořád nevyhrabala a ani už se celá serie nevyhrabe. Za rok tady bude 7, zase pár lidí umře nechutným způsobem, někdo přežije, Jigsaw a jeho banda se budou jen usmívat a tvůrci pravděpodobně taky. Co se dá dělat!? ()

BMAJTZ

Ale jo tenhle díl mi přišel jako poměrně slušný, sic neskutečně zvrácený, ale zábavný, pokud se to dá u snímku tohoto charakteru říct. Minimálně lepši než minulé díly, trochu se ubralo na brutalitě, což vítám. ()

Soweek

Motiv tentokrát dobrý, pasti oproti předešlým dílům ucházející,pokračování příběhu podprůměrné, standartní překvapující konec slabý průměr, změna režie rozhodně plus. ()

sedm.1

Po sice stále nadprůměrném,přesto trochu slabším 5 díle,se šestka stylem vrací k mému nejoblíbenějšímu 3 a 4 pokračování.Brutální,promyšlený,nekompromisní,chytrý thriller.Především mě nejvíce oslovila ,,hra" připravená pro postavu pojišťováka,která je vlastně kostrou šestého pokračování.Opravdu výborné pasti,kde se navíc vyskytuje i mnoho uvěřitelných emocí a závěr jeho cesty je pak opravdu strhující scénou.Tradičně se zde i vyskytuje úžasně temná,krví prosáklá atmosféra,která prostě dělá SAW tím,čím pro mě je,tedy mým miláčkem :).Jinak opravdová znalost předchozích dílu k pochopení veškerého dění je tradičně naprostou podmínkou a přítomnost mnoha dovysvětlujících flashbacků už také není novinkou.Dovolím si tvrdit,že SAW sice přestává mít tolik šokujících odhalení a překvapení,tím ovšem nechci naznačit,že by této dokonalé sérii docházel dech,nebo že by se snad začala opakovat.SAW má zkrátka svůj styl a směr a ten ho pořád bude držet ve špičce mezi ostatními thrillery. ()

Cejny

Šestý díl opět nastavil laťku o něco výš. Ikdyž už se to může zdát až moc překombinované, tak to má neustále svůj smysl a v konečném hodnocení a pochopení dosavadních dílů a vzájemného provázání, si tento díl připravil půdu pro velkolepé vyvrocholení série, kterého se dočkáme v snad už posledním Saw 3D. ()

Sdoom

Částečné pozvednutí série z úpadku. Spousta zajímavě vysvětlených věcí, psychologičtější podtext pastí a docela sympaťák v hlavní roli. Ale po pěti dílech už prostě nelze vymyslet nic, co by diváka nějak překvapilo, natož ohromilo. Solidní 3 hvězdičky. ()