MutantMarana odpad!

„Dali jsme tam toho hodně, takže to bude dobrý.“„když nevíš, co s tím, tak tam nasyp sejra“„Tymiánový brambory dělám proto, že mám tymián. Kdybych měl majoránku, byly by to majoránkový brambory.“ To je na facku a Chocholouska tohle individuum. Od nej musi bejt pochoutka i hovno s makem, zamichany ptakem! ()

andysek88

Co blázníte lidi? Vždyť je to nejpovedenější český sitcom. Navíc plný supr hlášek jako: "Dneska si tady spolu připravíme francouzskou zeleninu a to bude ratatule."; "Kurkuma je japonskej šafrán, kterej se používá kupodivu v Indii. Je to v podstatě takový barvivo. Ale blíží se to samozřejmě ke kari."; "Tvrdý játro neni tak dobrý jak měkký játro."; "Ideální pro burgery je 20% tuku a 80% masa. Když je to míň, tak jsou sušší, když je to víc, tak jsou řidší" a spousta dalších. /sarcasm/ ()

SmoldaMara odpad!

Vše, čemu se Jiří Babica ve světě naučil, teď naučí i vás ve svém pořadu. No měl by se ještě hooodně učit, aby mohl vyučovat. ()

Xpojntman

Jiří Babica provádí zločiny proti lidskosti. Procento jeho diváků odpovídá procentu voličů KSČM (citáce Polhreich). Naštěstí oboje klesá. ()

regentor odpad!

Kulinářsko-rétorické orgie v podání J. Babicy na tv NOVA. Nekonvenční "zábava" této stanice která hlavní postavu své "show" prezentovala jako KUCHAŘE , který strávil u tohoto řemesla řadu let v Německu. Co tam opravdu dělal? Na základě toho co jsme viděli je možné , že to nebylo ani škrábaní brambor ale spíš pucování hajzlů.Nemá smysl rozebírat všechny jeho šlichty, blafy a jedy za které by se nemusel stydět kdejaký chemik.Na některé věci je však třeba upozornit. Díly jako třeba :"Balon" ,"řízek Hawai" nebo ultra projímadlo "Plněná kapusta" lze shlédnout pouze na vlastní riziko a v žádném případě se o nic takového v kuchyni nepokoušejte !! Verbální prezentace jeho "receptů" je na podobné úrovni. "Dáme trochu sole" , "žloudek" a pak to "prokvedláme" možná vejdou do kuchařského Esperanta .Pokus o "lidové" podání kulinářských specialit z celého světa , jakož i těch našich se totálně míjí účinkem.Jednou, ovšem zdaleka ne jedinou "perlou" je díl :Španělský ptáček a jeho původ. Tohle už není jen kulinářský nebo rétorický blábol ale i historický masakr.Babica je naprostý neumětel a na Nově pracují diletanti, kteří neumí dramaturgicky ale ani odborně "mistra patlala" trochu korigovat .Žumpa. ()

Cverna

Měkký játro je lepší než tvrdý játro.... Já si nemůžu pomoct, ale já to sleduji... Ne proto abych koukal jak Jirka koketuje s holkama které mu ukazují jak ony doma dělají řízky, ani proto abych s úžasem sledoval jak pan Babica máčí prsty do rozpáleného oleje... Prostě v tom hledám nápady... A ty tam, ať chcete nebo ne, jsou... ()

musicalfan

Ehm... tohle už sice pořad o vaření pro začátečníky je, ale k čemu mi je pořad, kde si v každém receptu můžu téměř všechny ingredience nahradit a ještě je vše uděláno v cukuletu. Ale je to legrace, už mě dlouho nikdo nerozesmál tak, až jsem plakal... ()

Bobofon odpad!

Když dáte primitivovi, který neumí ani mluvit ani vařit, v luxusním sledovacím čase vlastní pořad na zajímavé téma, nepůjde na to stejně koukat. To se může Nova klidně postavit na hlavu a kopat nožičkama. ()

moviepill odpad!

Tak tento Jiří Babica nech sa na mňa nehnevá, ale sledovať pri varení zchrchlaného chlapa s otrasným výzorom, hlasom tak prefajčeným, že to ani možné neni a so slovníkom "učeného učňa", viď jeho "speciálo" a podobné klenoty - to už NOVA asi hlbšie klesnúť nemôže. Na "My rádi jíme" sa aspoň dalo pozerať, lebo to bolo vtipné. Babica je nechutný ako pleseň v jogurte. ()

gotham odpad!

Jako většina pořadů o vaření strašně stupidní podání co a jak máme vařit. Babica je strašně nudný a absolutně se nehodí před kameru, vůbec neví, jak se má chovat, aby člověka nějak zaujal. 10% ()

Kokutek odpad!

Dneska tam zas patlal nějakou šlichtu, no, a najednou povídá "mám tu dneska novýho přítele, je to mixér značky XXX a je úplně bezva"...to samý s pánvema, hrncema a dalšíma pičovinama - Horst Babice jak se patří, kdepak pořad o vaření :-))). ()

Skytavka

Jednu hvězdičku za odvahu, že s takovým kuchařským (ne)uměním jde do televize. Osobně proti tomuto člověku nemám nic, ale už jen to, že správný kuchař by na mne měl asi působit měně, jako vagabund....... Zkrátka úsměvné....... ()