lskala

Jediný pořad o vaření, který se dá sledovat, je Ano, šéfe. Tohle a všechno ostatní už tu bylo nesčetněkrát a nic nového to nepřináší. Navíc Babica je nesympaťák... 15% - 1* ()

lulka5

1. Pusťte si dva různé díly zároveň. 2. U jednoho pusťte zvuk, druhý sledujte bez zvuku. ---> Výsledek: Díky "originalitě" každého jeho dílu všechno naprosto přesně sedí. ()

Reanimated odpad!

Snaha prodat druhořadé pánvičky skrze pořad o vaření? Na to snad mohli povolat Horsta. PS: Babica má asi takové charisma jako jeho slavnej silvestrovskej vyprošťovák. ()

Metal Lord odpad!

Dnes si ukážeme jednu z mých sladkých specialit. Jmenuje se to Citronový mišmaš. Na začátek vezměte citrony a pořádně je vykoupejte v 1 litru oleje. Pokud nemáte citron, dejte tam limetku. Pokud nemáte ani limetku, tak tam nedávejte nic. A závěr? Co na tom, že se to nedá žrát, hlavně že se to dá udělat doma. ()

civrss odpad!

Aneb pojďme si uvařit něco, z čeho by i kůň zcepeněl. Babička se obrací v hrobě. Naprosté dno všech kuchařských show. ()

herr_carter odpad!

Výjimečnou debilitu tohoto umělce dnes překonává pouze další výborný kulinář Láďa Kokot Hruška.....................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Lukoboss

Údajně, když kuchaři vidí, jak Babica vaří, ježí se jim vlasy a šílí z toho. Asi na tom něco bude, ale možná ty jeho žvance budou na druhou stranu k jídlu. O to ale ani tak nejde. Spíš vás praští do oka ten amatérismus, který, ne že čiší, ale přímo prýští a stříká z obrazovky až na diváka. A tomu odpovídá i to hodnocení ()

radecacek

Hvězdičku za nechtěné pobavení. Celkově je pořad příšerně amaterský, Babica se neumí vůbec vyjadřovat, není šoumen, a i recepty, kdy se smíchá vše, co se kde najde, by člověk raději ani neměl zkoušet dělat. ()

korndaddy odpad!

Když to beru z hlediska, že také vařim, takmusím napsat, že babica je fakt kokot. Omlouvám se za slovník, ale to jinak nejde. Mluvit neumí. Vařit neumí. Ani se nedivím neustálých narážek Pohlreicha. ()

Lexion69

No takže, uvaříme si hříbkovou polívku. Bude zdravý, rychlý a hlavně dobrý! Uděláme to v tomhle bezvadným hrnci z Panvicky.cz, jenom za deset litrů, a máte tam dvě kila slevu, takže bezvadný, že jo. Nejdřív tam vrazíme hříbky. No, hele jestli nemáte hříbky, tak tam vražte žampióny a jestli je nemáte, tak je tam nedávejte, taky dobrý. Můžete to pokapat citrónem, anebo ho dejte do čaje, na tom nesejde, že jo. Přidejte kořenovou zeleninu, ale hodně, já totiž nefandim čistejm vývarům, já fandim Spartě! Nasypte tam celer a mrkev, nebo klidně vokurku s ředkví, já totiž vařim pro lidi, a zakápněte to kečupem, tak přiměřeně. Tak necháme to provařit a na zvávěr to posypeme nějákym sejrem, no když tam dáte eidam budete to mít český, když tam dáte mozzarelu budete to mít italský, je to na vás. No a po přestávce si uvaříme dnešní speciálo: Zapejkaný krevety s dipem z husích jater a hořčično-melounovou pěnou. No já si myslim že to bude výborný a už teď se těšim jak si to spolu krásně uděláme... ()

joora1 odpad!

Totální amaterismus v kulinářské sféře pod záštitou toho, že vaříme levně, jednoduše a jak tvrdí sám Babica hlavně "lidově". Človek je sám překvapen, co dokáže vyplodit za recepty a pak to snad ještě sníst. Vrcholem všeho je prodej pánviček a pekáčů přímo v pořadu. ()