V den svatby je Sára zatčena federály za vraždu Michaelovy matky a zavřena do ženské věznice. Generál Krantz, který v mužské části vězení čeká na popravu, vypíše odměnu 100 000 tomu, kdo Sáru zabije. Michael nemá jinou možnost než jí dostat ven… (liquido26)

ogy86

Sám o sobě dobrý závěrečný dvoudíl, jen škoda, že si tvůrci na konci epizody 4x22 neodpustili to o pět let později. Bez toho by na mě celý závěr zapůsobil jistě mnohem lépe. ()

whass

Opravdu skvělé zakončení seriálu!!Tento díl celovečerní film hravě překoná celou třetí nepodstatnou sérii!!!Skvělí herci,skvělé dialogy..to vše vas připoutá k sedadlu . ()

Kstew4ever

Nemůžu si pomoct ale ten konec pro mě nebyl uspokojivý...nelíbilo se mi jak to dopadlo. Jinak je to hodně pod úrovní seriálu. I WANT AN ALTERNATE ENDING! ()

TeeToTaller

Důstojný závěr ke geniálnímu seriálu. Vypíchl bych především písničku Lay It Down Slow, která ve spojení s pochmurným závěrem donutí nejednoho zainteresovaného diváka uronit slzičku. ()

scottt1

Nebolo to uz to, co sme videli v serialy, ale tiez potesi. Troska slaba atmosfera, ale na film to postaci. Aspon sa dozvieme ako Michael zomrie. ()

Muad

Důstojné zakončení seriálu jehož úroveň byla sice kodně kolísavá, ale ve výsledku přeci jenom přesáhla hranici průměru a díky prvním dvěma sériím i několika epizodám ze sérií následujícíc si zaslouží hodnocení jako nadrůměrný. Jako nadprůměrnou hodnotím i tuto poslední dvojepizodu, v níž se odrazily všechny klady i neduhy seriálu. Takže sbohem Prison Break, někdy si to opět zopakujeme.. ()

PanIncognito

Povedené finále! Ano, oproti seriálu jde o krok níže, avšak nevadí to. Tvůrci totiž sází na nostalgii, což se zde vyplácí. Tragický závěr je navíc nečekaný a o to více skvělý. :) (viděno s dabingem) ()

JC_Gucci

Homeopatická kaše nastavující milionkrát nastavovanou kaši původního seriálu. Jestli se chcete nenávidět za promrhaný čas, tak stejně radši koukejte do zdi. ()