DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Desires odpad!

Díky za youtube! kdyby totiž tohoto kanálu nebylo,nemohla bych vzpomínat na dobu,kdy mi bylo 9 a kdy se mi ta strašná trapnost zdála normální! Trapní moderátoři,divná porota,ještě divnější účinkující...proč v té době bylo tolik trapných pořadů,to mi řekněte.. ()

Mixerka odpad!

Kdo vymyslel takovovou úchylnou šaškárnu a kdo ji povolil? :D Točit zoufalce, nechat je ječet do mikrofonu a usmívat se na všechny jako by všichni žili v zemi gumových medvídků a růžových slonů. Na závěr řekne porota ještě něco zoufalejšího, dá bod, aby neurazili a všichni se mohli usmívat dál. Tohle není vhodný pořad ani pro mentálně zaostalé! Přetvářky, sentimentalita a taky nějak nechápu, proč se s tím na programu TELKA ukazujou znovu po tolika letech. ()

SONNY07

Jedna hvězdička kvůli Pavlovi Trávničkovi, kterého jsem měl vždy rád a je dobrým hercem i moderátorem (i zde), jinak jako "formát" je to velice špatné. ()

annifrith

Pěveckým soutěžím se nevyhýbám a jsem ráda, když objeví nějaký talent. V téhle soutěži úroveň účinkujících značně kolísala. Od překvapivě dobrých výkonů po ty,co by měli svoje aktivity ve zpěvu nechat za dveřmi koupelny. Trávníčka jsem zatratila coby konferenciéra a Sabina mě taky moc nepřesvědčila, i když jako herci mi nevadí, ale většinou ani nepřekvapí. Divadelní činnost nehodnotím, hrát v divadle jsem je neviděla. ()

NikoKovac

Jedna hvězdička za to, že se na youtubu u některých vystoupení děsně bavím nad tím, jací zoufalci tam pro zviditelnění lezli. ()

DarkSikorski

Když se tohle vysílalo, byl jsem malý a popravdě jsem to nevnímal. Teď se tahle pakárna vysílá v noci a sem tam na ní narazím. Takže to řeknu takhle. Mizerné neposlouchatelné karaoke, které by se dalo použit jako forma mučení. Ale tu jednu hvězdičku tomu dám za snahu a sem tam někoho poslouchatelného. ()

m.a.rtin

Na základní škole, když jsme měli hudební výchovu, nás paní učitelka zcela vážně nutila, abychom na tento pořad koukali. V té době to ještě s naším kritickým myšlením nebylo nijak valné, tak jsme ji většinou poslechli. Hodnocení "odpad" si tento pořad nezaslouží, na tuto kategorii tu jsou jiné pořady typu "Za kačku svlíkačku", které pouze tahají z lidí peníze, ale tu jednu hvězdu jim dám... ()

vince_c

Půl hvězdy za atraktivní Sabinu Laurinovou a půl hvězdy za dechberoucí nedostatek soudnosti většiny soutěžících, který občas vede k opravdu upřímnému zasmání. Jedním slovem - katastrofa. ()

GrooteLulu

V době premiérového vysílání na stanici Nova, kdy neexistovaly typické kriminálky z každého většího města a zahraniční nemocniční seriály byly v začátcích kromě Pohotovosti (na Nemocnici na kraji města jste museli přepnout na veřejnoprávní program) a Superstar byla ještě v daleké galaxii, bylo DO-RE-MI typicky úspěšné zpívání s obyčejnými lidmi (okolo Petřína), kteří se nebáli vlézt před kameru a ti z ostatních koutů republiky tiše záviděli. Trávníček to se Sabinou Laurinovou uměl, stejně jako Suchý s Molavcovou, nebo Dvořák s Bohdalovou, mačisticky táhl celý pořad i s účinkujícími dámami a naopak Laurinová vedle každého zpěváka vypadala jako nedosažitelný vrchol jeho tajných představ, když zrovna nezpívá. Určitě DO-RE-MI patří mezi legendy Nova pořadů typických pro každodenní stereotyp od pondělí do pátku, podle kterých jste rozlišovali, co je zrovna za den v týdnu. ()