DO-RE-MI (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 1998, 45 min

Pavel Trávníček, Sabina Laurinová, Zora Jandová, Petr Kotvald, Martin Stropnický, Petr Vondráček, Petra Janů, Slávek Boura, Jan Přeučil, Valérie Zawadská, Iva Kubelková, Karel Vágner, Radek John, Lešek Semelka, Václav Vydra nejml., Heidi Janků, Petr Svoboda, Karel Černoch, Petra Černocká, Iveta Bartošová, Miroslav Vladyka, Zdeněk Srstka, Petr Rychlý, Jana Švandová, Rey Koranteng, Miroslav Moravec, Vlastimil Harapes, Ivan Vyskočil, Barbora Hrzánová, Zdeněk Troška, Jan Rosák, Vítězslav Jandák, Šárka Kubelková-Volemanová, Aneta Langerová, Jana Kratochvílová, Eva Pilarová, Martin Hranáč, Tereza Kerndlová, Vladimír Čech ml., František Nedvěd, Petr Poláček, Hana Čížková, Dalibor Janda, Marie Tomsová, Václav Tittelbach, Yveta Blanarovičová, Martina Černá, Anna Polcarová, Michaela Dolinová, Martin Zounar, Petr Jančařík, Ilona Csáková, Petr Martinák, Zdeněk Podhůrský, Veronika Freimanová, Jaroslav Svěcený, Marcela Holanová, Pavlína Danková, Richard Tesařík, Petr Novotný, Kateřina Macháčková, Ladislav Křížek, Martin Maxa, Dagmar Patrasová, Milan Drobný, Jana Nováková-Adamcová, Milan Pitkin, Hana Křížková, Monika Absolonová, Karel Voříšek, Martin Tankwey, Zuzana Stirská, Jitka Zelenková, Barbora Srncová, Jana Adámková, Václav Upír Krejčí, Gabriela Filippi, Bohuš Matuš, Eva Urbanová, Hana Zagorová, Josef Vojtek, Pavel Soukup, Věra Špinarová, Luděk Sobota, Petr Jablonský, Michaela Jílková, Josef Mladý, Michaela Kuklová, Mojmír Maděrič, Petr Muk, Karel Zich, Jiří Štědroň, Jan Šťastný, Pavel Vítek, Michal Jančařík, Václav Faltus, Marie Rottrová, Zuzana Slavíková, Jan Kalousek, Jiří Pomeje, Marcela Březinová, Ondřej Hejma, Jitka Obzinová, Petr Salava, Stanislav Hložek, Josef Carda, Ivan Hlas, Sisa Sklovská, Karel Šíp, Nicol Lenertová, Kateřina Brožová, Jan Čenský, Pavlína Filipovská, Jana Štefánková, Karel Svoboda, Josef Alois Náhlovský, Oldřich Říha, Pavel Poulíček, Kateřina Průšová, Daniel Nekonečný, Rudolf Kubík, Věra Martinová, Lucie Borhyová, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Michal David, Pavel Zuna, Josef Zíma, Lenka Filipová, Roman Ondráček, Světlana Nálepková, Marta Vančurová, Jaroslava Obermaierová, Ivana Dufková, Zuzana Ďurdinová, Monika Žídková, Petr Rezek, Pavel Dumbrovský, Pavel Bobek, Vilém Čok, Tereza Černochová, Laďa Kerndl, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Aleš Brichta, Bára Basiková, Felix Slováček, Helena Zeťová, Marta Jandová, Ota Jirák, Josef Klíma, Vašo Patejdl, Leona Machálková, Bohouš Josef, Ivan Vodochodský, Aleš Háma, Pavla Charvátová, Lucie Váchová, Petr Kolář, Mirka Čejková, Jiří Hrdlička, Barbora Kodetová, Ivana Christová, Josef Laufer, František Ringo Čech, Denisa Kubová, Klára Kolomazníková, Simona Postlerová, Zdeněk Mahdal
  • Rach

Grandiózní show, kde se střídají talentovaní lidé. Škoda jen, že svůj talent museli přijít ukázat do televize. Většinou se směju, občas málem brečím. A aby to nebylo soutěžícím líto, tak dostanou všichni aspoň 6 bodů! Jo, a ještě pomocníci, co dávají body na tabuli! Ultimátní seriál, co nenechá oko suché a mozek v celku!(26.7.2014)

• Tereza3

Po vystoupení šedesátipětileté Miládky s písní "Jeníčku těš se, Mařenko načpak?", u kterého jste si chtěli z uší vytáhnout kladívko, třmínek i kovadlinku a rozemlít je na prášek, abyste už nikdy nic podobného neslyšeli, se porotci shodnou v hodnocení na 6 bodech ze 7 s tím, že paní Miládka do toho dala srdíčko, krásně se pohupovala do rytmu a pěkně se usmívala. Jedna hvězda za lehce nadřazený pocit z toho, že podle těchto měřítek bych mohla se svým zpěvem vyhrát i America’s, Britain’s, Australia’s a nevím kdo ještě Got Talent.(3.7.2015)

• shantim

Pořad sice hrozný, trapný a zbytečný. Ale jeden díl byl výjimečně dobrý, ten s kudrnáčem. IND (invalidní důchodce) Václav Pergl tam se svým kamarádem kudrnáčem (pan Krupka) zpívají. Samozřejmě, že zpívají příšerně. Kvůli tomu tam také byli. Ale jejich výstup je jedinečný. Jsou to hrdinové z Varnsdorfu. 40% hvězdiček dávám právě jen kvůli nim.(31.1.2010)

• Everyone

Nechápu, že jsem se na to jako malý díval. ___ S odstupem času jsem to viděl znovu. Totální vrchol nezábavy, trapnosti, nevkusu, klasického vyzdvihování průměrnosti, resp. podprůměrnosti v oblasti, která jde tzv. každému (zpěv, tanec, podobně jako komentování fotbalu, politiky, ekonomiky), nedostatku soudnosti, zesměšňování a vše korunované moudry Pavla Trávníčka a bystrostí Sabiny Laurinové. ___ Nedostatek programů v 90. letech a tím i malý (špatný) výběr a ochota ke kvalitě. A přesto koláče sledovanosti plné mrvy a kejdy Nova pekla, peče a bude péct. A diváci bez chuti a čichu ještě v době osmé reklamy poděkují, zašlou hlas na TýTý a zeptají se kolik dílu má nekonečný seriál Ulice.(28.4.2014)

• MM_Ramone

Niektorí ľudia za cenu toho, že budú v televízii sú ochotní zo seba urobiť úplnych volov. Zopár takým sa to podarilo práve v tejto hudobno-súťažnej show. Pretože nie každý má dar od Boha spievať. Lenže veľa jedincov si to nedokáže uvedomiť. Počúvať spevácke výkony niektorých súťažiacich už nebolo ani zábavné, ale skôr až trapné. Avšak aj to patrí do podobného typu relácie. Jednoduchá zábava, pre jednoduchých televíznych divákov. Zostarnutý princ Pavel Trávniček a šťavajzna Sabina Laurinová sa na moderovanie "DO-RE-MI" dobre hodili. **(7.3.2009)