DO-RE-MI (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 1998, 45 min

Pavel Trávníček, Sabina Laurinová, Zora Jandová, Petr Kotvald, Martin Stropnický, Petr Vondráček, Petra Janů, Slávek Boura, Jan Přeučil, Valérie Zawadská, Iva Kubelková, Karel Vágner, Radek John, Lešek Semelka, Václav Vydra nejml., Heidi Janků, Petr Svoboda, Karel Černoch, Petra Černocká, Iveta Bartošová, Miroslav Vladyka, Zdeněk Srstka, Petr Rychlý, Jana Švandová, Rey Koranteng, Miroslav Moravec, Vlastimil Harapes, Ivan Vyskočil, Barbora Hrzánová, Zdeněk Troška, Jan Rosák, Vítězslav Jandák, Šárka Kubelková-Volemanová, Aneta Langerová, Jana Kratochvílová, Eva Pilarová, Martin Hranáč, Tereza Kerndlová, Vladimír Čech ml., František Nedvěd, Petr Poláček, Hana Čížková, Dalibor Janda, Marie Tomsová, Václav Tittelbach, Yveta Blanarovičová, Martina Černá, Anna Polcarová, Michaela Dolinová, Martin Zounar, Petr Jančařík, Ilona Csáková, Petr Martinák, Zdeněk Podhůrský, Veronika Freimanová, Jaroslav Svěcený, Marcela Holanová, Pavlína Danková, Richard Tesařík, Petr Novotný, Kateřina Macháčková, Ladislav Křížek, Martin Maxa, Dagmar Patrasová, Milan Drobný, Jana Nováková-Adamcová, Milan Pitkin, Hana Křížková, Monika Absolonová, Karel Voříšek, Martin Tankwey, Zuzana Stirská, Jitka Zelenková, Barbora Srncová, Jana Adámková, Václav Upír Krejčí, Gabriela Filippi, Bohuš Matuš, Eva Urbanová, Hana Zagorová, Josef Vojtek, Pavel Soukup, Věra Špinarová, Luděk Sobota, Petr Jablonský, Michaela Jílková, Josef Mladý, Michaela Kuklová, Mojmír Maděrič, Petr Muk, Karel Zich, Jiří Štědroň, Jan Šťastný, Pavel Vítek, Michal Jančařík, Václav Faltus, Marie Rottrová, Zuzana Slavíková, Jan Kalousek, Jiří Pomeje, Marcela Březinová, Ondřej Hejma, Jitka Obzinová, Petr Salava, Stanislav Hložek, Josef Carda, Ivan Hlas, Sisa Sklovská, Karel Šíp, Nicol Lenertová, Kateřina Brožová, Jan Čenský, Pavlína Filipovská, Jana Štefánková, Karel Svoboda, Josef Alois Náhlovský, Oldřich Říha, Pavel Poulíček, Kateřina Průšová, Daniel Nekonečný, Rudolf Kubík, Věra Martinová, Lucie Borhyová, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Michal David, Pavel Zuna, Josef Zíma, Lenka Filipová, Roman Ondráček, Světlana Nálepková, Marta Vančurová, Jaroslava Obermaierová, Ivana Dufková, Zuzana Ďurdinová, Monika Žídková, Petr Rezek, Pavel Dumbrovský, Pavel Bobek, Vilém Čok, Tereza Černochová, Laďa Kerndl, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Aleš Brichta, Bára Basiková, Felix Slováček, Helena Zeťová, Marta Jandová, Ota Jirák, Josef Klíma, Vašo Patejdl, Leona Machálková, Bohouš Josef, Ivan Vodochodský, Aleš Háma, Pavla Charvátová, Lucie Váchová, Petr Kolář, Mirka Čejková, Jiří Hrdlička, Barbora Kodetová, Ivana Christová, Josef Laufer, František Ringo Čech, Denisa Kubová, Klára Kolomazníková, Simona Postlerová, Zdeněk Mahdal
  • GilEstel

Přitroublý rádoby bonviván Pavel Trávníček poněkud nezvládl přechod od mladistvého prince ke zralé dospělosti. I stalo se jednoho dne, že se chopil příležitosti moderátora a oblažil nás svým světáctvím a křečovitým vtipem v televizní pěvecké soutěži, která o pár let předběhla světový úspěch Superstar. Navíc se mu dostávalo duchapřítomné podpory princezny Sabinky. Problém byl v tom, že na rozdíl od Superstar zde nebyli včas odděleni finalisté od hvězdné pěchoty a porota byla ve svých soudech moc přející a sentimentální. Zkrátka najít vhodné synonymum pro výraz "Stálo to za hovno!" byl po 6 let existence pořadu neřešitelný úkol. Zůstává s podivem, že tento pořad měl ve své době pravidelně 1,5milionu diváků. Holt v časech, kdy měla Nova 50% sledovanost, mohla vysílat asi opravdu cokoli a lidi by na to stejně koukali. Jeden ze symbolů české televizní zábavy konce milénia.(13.9.2016)

• Horác

Já osobně jsem se na to nikdy nevydržel dívat, jak mi bylo trapně za ty účinkující. Ale na druhý straně si říkám, není to vlastně vrchol dokonalosti toho formátu, který má ztrapnění účinkujících přímo za úkol? No, ale jako experta mě tu neplatěj, takže nebudu házet perly a ohodnotím jako divák. Je tu nějakej blicí smajlík?(22.12.2012)

• Zumongar

Taková směs televizní demence, až nad tím člověk nechápe. Na současné noční reprízy při nemožnosti spánku se ale rád dívám a zírám na tu přehlídku hlouposti. Za to dávám symbolicky směšnou hvězdu, jinak to je jasný odpad. Mimochodem, nejtrapnější je vždy naprosto zbytečná porota, která za snahu hodnotí jen 6 6 7 6 7 6 7, ... vždyť víte.(18.3.2011)

• Tereza3

Po vystoupení šedesátipětileté Miládky s písní "Jeníčku těš se, Mařenko načpak?", u kterého jste si chtěli z uší vytáhnout kladívko, třmínek i kovadlinku a rozemlít je na prášek, abyste už nikdy nic podobného neslyšeli, se porotci shodnou v hodnocení na 6 bodech ze 7 s tím, že paní Miládka do toho dala srdíčko, krásně se pohupovala do rytmu a pěkně se usmívala. Jedna hvězda za lehce nadřazený pocit z toho, že podle těchto měřítek bych mohla se svým zpěvem vyhrát i America’s, Britain’s, Australia’s a nevím kdo ještě Got Talent.(3.7.2015)

Je to sračka, ale díky Youtube a kanálu CaryMaryFuck mě nic nedokáže rozesmát víc, než zfetovanej Princ, poskakující porotci typu Dana Nekonečnýho nebo Slávka Boury a hlavně soutěžící typu Pergl, Kudrnáč, Pikaču, Tancující Kalhoty a jiný všemožný zdatný pardálové. Žádnej jinej pořad než DO-RE-MI mi tohle nedá, takže jasnejch 5 *.(8.4.2013)