DO-RE-MI (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 1998, 45 min

Pavel Trávníček, Sabina Laurinová, Zora Jandová, Petr Kotvald, Martin Stropnický, Petr Vondráček, Petra Janů, Slávek Boura, Jan Přeučil, Valérie Zawadská, Iva Kubelková, Karel Vágner, Radek John, Lešek Semelka, Václav Vydra nejml., Heidi Janků, Petr Svoboda, Karel Černoch, Petra Černocká, Iveta Bartošová, Miroslav Vladyka, Zdeněk Srstka, Petr Rychlý, Jana Švandová, Rey Koranteng, Miroslav Moravec, Vlastimil Harapes, Ivan Vyskočil, Barbora Hrzánová, Zdeněk Troška, Jan Rosák, Vítězslav Jandák, Šárka Kubelková-Volemanová, Aneta Langerová, Jana Kratochvílová, Eva Pilarová, Martin Hranáč, Tereza Kerndlová, Vladimír Čech ml., František Nedvěd, Petr Poláček, Hana Čížková, Dalibor Janda, Marie Tomsová, Václav Tittelbach, Yveta Blanarovičová, Martina Černá, Anna Polcarová, Michaela Dolinová, Martin Zounar, Petr Jančařík, Ilona Csáková, Petr Martinák, Zdeněk Podhůrský, Veronika Freimanová, Jaroslav Svěcený, Marcela Holanová, Pavlína Danková, Richard Tesařík, Petr Novotný, Kateřina Macháčková, Ladislav Křížek, Martin Maxa, Dagmar Patrasová, Milan Drobný, Jana Nováková-Adamcová, Milan Pitkin, Hana Křížková, Monika Absolonová, Karel Voříšek, Martin Tankwey, Zuzana Stirská, Jitka Zelenková, Barbora Srncová, Jana Adámková, Václav Upír Krejčí, Gabriela Filippi, Bohuš Matuš, Eva Urbanová, Hana Zagorová, Josef Vojtek, Pavel Soukup, Věra Špinarová, Luděk Sobota, Petr Jablonský, Michaela Jílková, Josef Mladý, Michaela Kuklová, Mojmír Maděrič, Petr Muk, Karel Zich, Jiří Štědroň, Jan Šťastný, Pavel Vítek, Michal Jančařík, Václav Faltus, Marie Rottrová, Zuzana Slavíková, Jan Kalousek, Jiří Pomeje, Marcela Březinová, Ondřej Hejma, Jitka Obzinová, Petr Salava, Stanislav Hložek, Josef Carda, Ivan Hlas, Sisa Sklovská, Karel Šíp, Nicol Lenertová, Kateřina Brožová, Jan Čenský, Pavlína Filipovská, Jana Štefánková, Karel Svoboda, Josef Alois Náhlovský, Oldřich Říha, Pavel Poulíček, Kateřina Průšová, Daniel Nekonečný, Rudolf Kubík, Věra Martinová, Lucie Borhyová, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Michal David, Pavel Zuna, Josef Zíma, Lenka Filipová, Roman Ondráček, Světlana Nálepková, Marta Vančurová, Jaroslava Obermaierová, Ivana Dufková, Zuzana Ďurdinová, Monika Žídková, Petr Rezek, Pavel Dumbrovský, Pavel Bobek, Vilém Čok, Tereza Černochová, Laďa Kerndl, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Aleš Brichta, Bára Basiková, Felix Slováček, Helena Zeťová, Marta Jandová, Ota Jirák, Josef Klíma, Vašo Patejdl, Leona Machálková, Bohouš Josef, Ivan Vodochodský, Aleš Háma, Pavla Charvátová, Lucie Váchová, Petr Kolář, Mirka Čejková, Jiří Hrdlička, Barbora Kodetová, Ivana Christová, Josef Laufer, František Ringo Čech, Denisa Kubová, Klára Kolomazníková, Simona Postlerová, Zdeněk Mahdal
  • Cooller

citově zaujaté, nevkusné, neprofesionální, nudné... takhle a více slovy bych to mohl popsat a každý by bez napovědy pochopil že se jedná právě o DO-RE-MI.... ale sabinka tyhle roky byla "prcatelna" což jak je u mě znamo bych ji měl dat asi 5* co?... ne žertuju tady udělam vyjimku... odpad a sakra že velkej(28.11.2016)

• Radyo

V době nejzářivější slávy nováckých estrád tohle patřilo ještě mezi ty méně zhůvěřilé pořady, přesto to stačí na max. 1 (slovy JEDNU) hvězdičku. Nova je prostě televizní žumpa od nepaměti a když už se jí něco fakt povede (třeba Okresní přebor), je to spíše výjimka, potvrzující pravidlo o nekonečné hromadě televizního hnoje, který na diváky tatíček Železný i jeho následovníci usilovně kydali a kydají.(29.5.2013)

• Everyone

Nechápu, že jsem se na to jako malý díval. ___ S odstupem času jsem to viděl znovu. Totální vrchol nezábavy, trapnosti, nevkusu, klasického vyzdvihování průměrnosti, resp. podprůměrnosti v oblasti, která jde tzv. každému (zpěv, tanec, podobně jako komentování fotbalu, politiky, ekonomiky), nedostatku soudnosti, zesměšňování a vše korunované moudry Pavla Trávníčka a bystrostí Sabiny Laurinové. ___ Nedostatek programů v 90. letech a tím i malý (špatný) výběr a ochota ke kvalitě. A přesto koláče sledovanosti plné mrvy a kejdy Nova pekla, peče a bude péct. A diváci bez chuti a čichu ještě v době osmé reklamy poděkují, zašlou hlas na TýTý a zeptají se kolik dílu má nekonečný seriál Ulice.(28.4.2014)

• Frajer42

Pořad si pamatuji hlavně ze svého dětství. Párkrát jsem si ho však zopakoval i jako starší, když ho TV Nova vysílala v nočních hodinách. Schéma pořadu je jednoduché. Na ulici se posbírá pár feťáků, alkoholiků, či bezdomovců, kteří se přemluví k zazpívání. Někdy se sejde vhodná hvězdná konstalace a do studia zavítá i člověk, který splňuje všechny 3 aspekty najednou. Jakási umělecká porota je potom hodnotí. Myslím si, že pořad už někdy viděl snad každý. Občas zavítá zajímavý porodce. Rozhodně se mi pořad zamlouval více než všechno to hledání superstar či talentů v netalentovaných lidech. Pěkné 2*.(30.9.2012)

• Peytl

DO-RE-MI je důkazem toho, že nespavost vás může zabít tak ultrarychle, že ani oknem nemrknete, Dexter je proti tomuto skvostnému pořadu ředitelem firmy Břídil a Pizdil.GmbH. Dýchavičný astmatik s pedofilním výrazem, společně se Sabrinou Lorénovou vás rozsápají a rozpásají na tři doby v e-dur, tedy pokud to dovolíte a díky štěnici v moudí se probudíte a zapnete u toho ďáblovu bednu, vyskytují se těsně nad ránem a straší připlazivší se opilce a masturbující noční vrátné. Nikdy nepochopím, jak Trávníkář dokáže dabovat, když není schopen dát bez nadechnutí a následném spolknutí megafónu byť tři slova v řadě. Ne-áácchhh-uvě-hýýýk-řitel-uuuuch-né. SL je už jen taková obyčejná pyčka na dortu z trapnosti, funění a exkrementů.. O bizarních hostech se snad ani nemá cenu zmiňovat, co...Matýsku Ruperte??? Takže to shrňme...DO-BŘE-MI tak.(5.11.2012)