DO-RE-MI (TV pořad)

Hudební / Soutěžní

Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Pavel Trávníček, Sabina Laurinová, Zora Jandová, Petr Kotvald, Martin Stropnický, Petr Vondráček, Petra Janů, Slávek Boura, Jan Přeučil, Valérie Zawadská, Iva Kubelková, Karel Vágner, Radek John, Lešek Semelka, Václav Vydra nejml., Heidi Janků, Petr Svoboda, Karel Černoch, Petra Černocká, Iveta Bartošová, Miroslav Vladyka, Zdeněk Srstka, Petr Rychlý, Jana Švandová, Rey Koranteng, Miroslav Moravec, Vlastimil Harapes, Ivan Vyskočil, Barbora Hrzánová, Zdeněk Troška, Jan Rosák, Vítězslav Jandák, Šárka Kubelková-Volemanová, Aneta Langerová, Jana Kratochvílová, Eva Pilarová, Martin Hranáč, Tereza Kerndlová, Vladimír Čech ml., František Nedvěd, Petr Poláček, Hana Čížková, Dalibor Janda, Marie Tomsová, Václav Tittelbach, Yvetta Blanarovičová, Martina Černá, Anna Polcarová, Michaela Dolinová, Martin Zounar, Petr Jančařík, Ilona Csáková, Petr Martinák, Zdeněk Podhůrský, Veronika Freimanová, Jaroslav Svěcený, Marcela Holanová, Pavlína Danková, Richard Tesařík, Petr Novotný, Kateřina Macháčková, Ladislav Křížek, Martin Maxa, Dagmar Patrasová, Milan Drobný, Jana Nováková-Adamcová, Milan Pitkin, Hana Křížková, Monika Absolonová, Karel Voříšek, Martin Tankwey, Zuzana Stirská, Jitka Zelenková, Barbora Srncová, Jana Adámková, Václav Upír Krejčí, Gabriela Filippi, Bohuš Matuš, Eva Urbanová, Hana Zagorová, Josef Vojtek, Pavel Soukup, Věra Špinarová, Luděk Sobota, Petr Jablonský, Michaela Jílková, Josef Mladý, Michaela Kuklová, Mojmír Maděrič, Petr Muk, Karel Zich, Jiří Štědroň, Jan Šťastný, Pavel Vítek, Michal Jančařík, Václav Faltus, Marie Rottrová, Zuzana Slavíková, Jan Kalousek, Jiří Pomeje, Marcela Březinová, Ondřej Hejma, Jitka Obzinová, Petr Salava, Stanislav Hložek, Josef Carda, Ivan Hlas, Sisa Sklovská, Karel Šíp, Nicol Lenertová, Kateřina Brožová, Jan Čenský, Pavlína Filipovská, Jana Štefánková, Karel Svoboda, Josef Alois Náhlovský, Oldřich Říha, Pavel Poulíček, Kateřina Průšová, Daniel Nekonečný, Rudolf Kubík, Věra Martinová, Lucie Borhyová, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Michal David, Pavel Zuna, Josef Zíma, Lenka Filipová, Roman Ondráček, Světlana Nálepková, Marta Vančurová, Jaroslava Obermaierová, Ivana Dufková, Zuzana Ďurdinová, Monika Žídková, Petr Rezek, Pavel Dumbrovský, Pavel Bobek, Vilém Čok, Tereza Černochová, Laďa Kerndl, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Aleš Brichta, Bára Basiková, Felix Slováček, Helena Zeťová, Marta Jandová, Ota Jirák, Josef Klíma, Vašo Patejdl, Leona Machálková, Bohouš Josef, Ivan Vodochodský, Aleš Háma, Pavla Charvátová, Lucie Váchová, Petr Kolář, Mirka Čejková, Jiří Hrdlička, Barbora Kodetová, Ivana Christová, Josef Laufer, František Ringo Čech, Denisa Kubová, Klára Kolomazníková, Simona Postlerová, Zdeněk Mahdal
  • CyriC

Tento pořád nemůžu ohodnotit. Nechápu, zda všichni ti asociálové či blázni byli vybírání náschvál nebo ne. Každopádně to bylo neskutečné panoptikum všemožných pošuků, vidláků či jiných cvoků. Jak už bylo řečeno, tento pořad je tak trapný a blbý, až je vlastně naprosto perfektní. Summer piss, summer gay! Okena princ!(21.6.2011)

• Cooller

citově zaujaté, nevkusné, neprofesionální, nudné... takhle a více slovy bych to mohl popsat a každý by bez napovědy pochopil že se jedná právě o DO-RE-MI.... ale sabinka tyhle roky byla "prcatelna" což jak je u mě znamo bych ji měl dat asi 5* co?... ne žertuju tady udělam vyjimku... odpad a sakra že velkej(28.11.2016)

• Kingjiri

Vlezlej Trávniček a zpěváci bez špetky soudnosti. Tenhle pořad snad ani nemohl vzniknout v produkci jiné televize, než je Nova. Ta si totiž velmi libuje v produkci pořadů, které pravidelně balancují na prahu jedné hvězdy a klasického televizního odpadu. Přesto dávám jednu hvězdu, protože když si zadáte do youtube hledat "doremi", tak vám vyjede hned několik "nejlepších" vystoupení, u kterých se minimálně jednou zasmějete.(15.5.2011)

• castor

Tohle byla fakt bomba.. člověk se vážně nasmál!! Nedávno jsem měl tu jedinečnou čest při reprízách opět slédnout komičnost a zbytečnost celého projektu a do kolen mě dostalo následující: podprůměrné "zpěváky" vystřídala sympatická Romka, která překvapila ve svém mladém věku čtyřmy potomky, a která hlavně (na dané poměry) strhla úžasné hlasové rodeo a předsedkyně poroty (jakási selka z dědiny) se projevila jako solidní rasistka a střelila 3 "prý ať protočí i jiné číslice" (nej 5, nejméně 1) a zbytek poroty se alibisticky držel počtu jejích dětí a postupně ukázal svůj vřelý vztah k menšinám.. Pak před diváky nastoupil rozklepanej dědula bez hlasu, intonace, rytmu, prostě děs, každopádně TOP hodnocení jen skákalo!!(19.4.2009)

• feryk

Strašný pořad, ale jednu hvězdičku dávám za to, že u některých dílů jsem se královsky pobavil a zasmál víc než u leckteré komedie. Někteří účinkující a asi i štáb neměli absolutně žádnou soudnost a jen touha vidět další "nezpěváky a exoty" v akci mě držela u obrazovky. Pro pobavení dobrý pořad, jen záměr tvůrců byl asi jiný. :)(27.1.2014)