• etienne
  ****

  vyzera to na prijemne sledovanie...NY je fajn a Luis G. je proste bozi...(24.3.2010)

 • papaJA21
  *****

  Tohle je opravdu svěží závan do poněkud zatuchlého světa amerických seriálů. Sympatické postavy, které jsou dobře napsané, chytrý a svižný děj, perfektní kamera a střih, a naprosto vynikající soundtrack, to dělá z tohoto seriálu to nejlepší za poslední roky. Už se těším na pokračování(19.2.2011)

 • Duotone28
  ****

  z 5-ky migrujem na 4-ku, za to že to odstrihli ako šnúru. Mohli dať aspoň námahu, a čestne to ukončiť. Potenciál to malo výborný! nazdar(30.12.2012)

 • BarryLyndon
  *****

  Obrovské dramedy překvápko, s pravda ne uplně povedeným castem, ale Luis Guzmán vládne a to mu stačí cca hrát Luize Guzmana. V čem ale tahle neselhávající produkce HBO exceluje, nejsou to ani oči Shannyn Sossamon ani jiné přednosti profesionální sympaťandy Lake Bell, je to asi nejrealističtější zobrazení podnikání a businessu co v áčkovém haném seriálu pamatuji, křivka vzestupů a pádů hodně divoká a k úspěchu vede cesta spodem a ne horem, kdo zažil, pochopí.... Neuvěřitelně poučné pro všechny ty lidi, co si myslí, že jim stačí nápad a motivační poučky od Kyiosakiho. 10/10(14.1.2016)

 • slunicko2
  ***

  Přinudnělý seriál je milý, ale neuchvátí. 1) Nejzajímavější jsou příjemný 32letý Bryan Greenberg (návrhář Ben), sexy 26letý Victor Rasuk (latino Cameron) a pěkný 30letý Eddie Kaye Thomas (úspěšný Benův kamarád David). 2) Ovšem na Entourage to nemá.(18.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace