Nejstarší řemeslo obrácené naruby v produkci HBO. Dějově by se serál dal srovnat se skvělým Breaking Bad - učitel je dotlačen okolnostmi k věcem, které by ho normálně vůbec nenapadly. Walter White použil znalost chemie a mozek. A Ray Drecker... svůj velký penis. ;) 1. série výborná, navíc s hodně slušným českým dabingem. Jen byla trošku krátká. :) --- Druhá série mě malinko zklamala. Už mi nepřipadala tak vtipná jako první, zápletky a zákaznice nic moc a některé postavy mi lezly vyloženě na nervy (Tanya například :). Ale těším se na třetí, třeba to tvůrci víc rozjedou. Rozhodně by měli! :P(25.2.2010)

Takovýto druh seriálu mi na televizní obrazovce už dlouho chyběl. Originální, příjemně civilní, lehce pikantní téma, které se nesnaží nijak šokovat ani být za každou cenu kontroverzní. Bála jsem se, že půjde o další Californication nebo Nip/Tuck a dostala jsem skvělou pohodovku pro dlouhá odpoledne po náročném pracovním dni. Ve třetí sérii už sice seriál trochu ztrácí dech, i tak si ale myslím, že minimálně jednu sérii by si ještě zasloužil. Škoda.(2.9.2012)

Na téma loosera, jehož jediným talentem, je jak zjistí, velké přirození, je to vlastně dost kultivované, neobscénní, přirozené a uvěřitelné. Začínající gigolo Ray prochází psychologickým vývojem ve vztahu k ženám, je nucen naučit se je vnímat a chápat. V tom mu pomáhá úplně obyčejná žena, šedá myška, která se chytla "svého snu" a která ho, mimochodem, pase. Oba dva ztracení lidičkové, s nimiž se snadno ztotožníme (a držíme jim palce), tak paradoxně díky této profesi nacházejí nejen z čeho žít, ale i důvod, proč žít. Vymaňují se (jako v Americké kráse) z osidel konformity ve prospěch svého snu, na který se leckdo může dívat skrz prsty. Námět obrací naruby klasická seriálová klišé (pasák a kurva v prohozených genderových rolích). V kontrastních pozicích proti nim vystupuje na Roye žárlící kouč z kurzu pro začínající milionáře a Rayova hysterická exmanželka. Roy je také nucen vyzkoušet si nejrůznější podoby mužské dokonalosti, aby naplnil ženské tužby. Humor lehce nahořklý životní zkušeností a ironií. Volný český překlad "Na velikosti záleží" je výstižný, je to opět obrácený stereotyp.(4.11.2009)

1. - 3. séria. Úvodná epizóda ma presvedčila len o tom, že je to slabšia napodobenina svelého CALIFORNICATION krížená s "podnikateľskou" TRÁVOU. Potom som sa do toho zapozeral a zistil som, že je to celkom dobrá napodobenina... Základná zápletka nepôsobí tak uveriteľne, ale herci si to užívajú (Anne Heche) a je to zaujímavo rozprávané. A je tam sex... Skvelá výplň čakania na nové osudy Hanka Moodyho...(26.12.2009)

Po 2.sérii: Musím sa priznať, že najmä v prvej sérii boli časti, pri ktorých som sa smiala viac než na BBT napríklad. Štýl humoru, toľko sebairónie a absurdnosti v udržateľnej miere, aby ste jej uverili- toto ma dostalo. Skvelý charizmatický hlavný predstaviteľ ma prinútil trochu váhať, pre akého diváka je tento seriál presne určený , pretože sexu tam je hojne a nenávidím túto nálepku, ale prinútilo ma to myslieť na označenie "porno pre ženy" (tak sa často označuje aj True Blood, vlastne tiež produkcia HBO). Porovnávajú ho s Californication, ale podľa mňa je oveľa lepší. Mám totiž pocit, že Hung je nenútenejší a netvári že, že požral všetku múdrosť sveta (nemyslím len hlavná postava, ale celý seriál ako taký). V priebehu druhej série som však mala pocit akoby doslova zmenili žáner z slušnej dramedy na čistú drámu, ktorá do vás pressuje strašne veľa emócií a je stále veľmi napínavá. Myslím, že im to však skôr celé fungovalo predtým, lebo potrebujete prílivy a odlivy (napätie strieda úľava, odľahčenie) aby to všetko dohromady viac zapôsobilo. Jednoducho, trochu som postupom času a častí divácky "chladla" (možno aj preto, že som si dala všetkých 20 za sebou a skončila o 5 ráno...). Každopádne sa teším na tretiu sériu a zatiaľ hviezdičkujem 4.(28.11.2010)

• - V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)

• - Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)