• Radiq
  *

  Protože mi to dost připomnělo seriál Weeds, tak mi ho to furt připomínalo, hek. Bylo to v podstatě uplně stejný, akorát tady se místo hulení jednalo o šukání a místo ženské tady byl chlap, ale jinak to fakt moc jiný nebylo. Není to moc vtipné ani napínavé ani nic, ale trošku vtipné to je. Kladem je krátká stopáž, protože dlouhá by byla asi moc dlouhá a nudná. K jednomu podívání a k jednomu pobavení to možná stačí, ale asi je dobře, že to utli... a to řikám už po první sérii... No a jinak je můj dnešní komentář uplně idiotskej... PS: Anne Heche je hrozná ex/manželka/matka, detičky sou taky docela hrozný... Stejně jako první série, taky tady nic extra k uprdnutí. Ženský, hlavně jeho pasačka a exmanželka, jsou extrémně na zabití a i když to má být možná záměr, tak je pěkně blbej a kazí to zážitek. Dějově se všechno dělá zbytečně komplikovaný, aby se tam vůbec něco zajímavýho dělo. Bohužel to často docela kazí inteligenci postav. Taky jsem si několikrát všiml, že při střihu z jednoho záběru do druhýho se změnil postoj, grimasa nebo výraz postav, což je sice blbost, ale když už jsem si toho všiml, tak mě to štvalo. Ani třetí série není bůhvíjak dobrá - Tanya je furt stejně blbá, takže okořenit to mohly jenom nový postavy druhýho gigola a jeho snoubenky, který ale klidně mohly dostat víc prostoru. Celkově se mi ten seriál moc nelibil... aji ten Thomas Jane zklamal, no škoda. Po skončení 3. série snižuju na 1 hvězdu... a to hlavně kvůli Tanye - jedná se totiž o jednu z nejhorších seriálových postav všech dob!!! Jinak asi utnutí seriálu mělo za následek, že konec byl dost rapidní, ale co už měli tvůrci dělat, že. No každopádně já su rád, že je konec, už mě to fakt totálně nudilo...(2.10.2012)

 • Margerie
  ****

  Ona je to vlastně taková typická americko-HBOvská studie lidské osamělosti zasazená do rámce hořkosladkého komediálního dramatu. Lehce provokativní téma, které by asi v dnešní konkurenci odvážných erotických scén samo o sobě neobstálo. Za pány to budou spíše tři hvězdičky. Jenže, milé dámy a nevyhranění gentlemani, k Hung se podává extra pikantní omáčka v podobě neskutečně (ano, já vážně použiju onen proslulý facebookový výraz) šu*ézního Thomase Janea, takže někdy kolem třetího dílu zjistíte, že si musíte měnit kalhotky (trenýrky) hned po úvodní znělce... a to se prostě počítá! ;-)(29.10.2013)

 • neoBlast
  ****

  [První série] No musím uznat, že jsem byl dost překvapen. Produkce HBO, pikantní synopse... ale dostalo se mi velmi kultivovaného, pohodového, "rodinného" a neškodného seriálu o sexu, bez sexu (no dobře, skoro bez sexu). Thomas Jane do hlavní role gigola skvěle sedí a celé se to ubírá trochu jiným, ne tolik laciným, směrem než se dalo očekávat. 1. sezóna 70 %(9.2.2010)

 • Dashiella
  ****

  Po 2.sérii: Musím sa priznať, že najmä v prvej sérii boli časti, pri ktorých som sa smiala viac než na BBT napríklad. Štýl humoru, toľko sebairónie a absurdnosti v udržateľnej miere, aby ste jej uverili- toto ma dostalo. Skvelý charizmatický hlavný predstaviteľ ma prinútil trochu váhať, pre akého diváka je tento seriál presne určený , pretože sexu tam je hojne a nenávidím túto nálepku, ale prinútilo ma to myslieť na označenie "porno pre ženy" (tak sa často označuje aj True Blood, vlastne tiež produkcia HBO). Porovnávajú ho s Californication, ale podľa mňa je oveľa lepší. Mám totiž pocit, že Hung je nenútenejší a netvári že, že požral všetku múdrosť sveta (nemyslím len hlavná postava, ale celý seriál ako taký). V priebehu druhej série som však mala pocit akoby doslova zmenili žáner z slušnej dramedy na čistú drámu, ktorá do vás pressuje strašne veľa emócií a je stále veľmi napínavá. Myslím, že im to však skôr celé fungovalo predtým, lebo potrebujete prílivy a odlivy (napätie strieda úľava, odľahčenie) aby to všetko dohromady viac zapôsobilo. Jednoducho, trochu som postupom času a častí divácky "chladla" (možno aj preto, že som si dala všetkých 20 za sebou a skončila o 5 ráno...). Každopádne sa teším na tretiu sériu a zatiaľ hviezdičkujem 4.(28.11.2010)

 • bundaboy
  ****

  Nejstarší řemeslo obrácené naruby v produkci HBO. Dějově by se serál dal srovnat se skvělým Breaking Bad - učitel je dotlačen okolnostmi k věcem, které by ho normálně vůbec nenapadly. Walter White použil znalost chemie a mozek. A Ray Drecker... svůj velký penis. ;) 1. série výborná, navíc s hodně slušným českým dabingem. Jen byla trošku krátká. :) --- Druhá série mě malinko zklamala. Už mi nepřipadala tak vtipná jako první, zápletky a zákaznice nic moc a některé postavy mi lezly vyloženě na nervy (Tanya například :). Ale těším se na třetí, třeba to tvůrci víc rozjedou. Rozhodně by měli! :P(25.2.2010)

 • - V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)

 • - Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace