Hung - Na velikosti záleží (TV seriál)

• Česko

Na velikosti záleží

Hung

Komedie / Drama

USA, 2009–2011, 13 h 25 min (Minutáž: 1x43+29x30 min)

__1. seria__: Thomas Jane je fantasticky, ale vsetky ostatne postavy su fadne, niektore az protivne (Anne Heche). Jane Adams zahrala svoju postavu skvele, ale keby sa uz neobjavila v dalsich seriach tak by mi to nevadilo. Naviac mi to cele pripadalo strasne kratke. Vela zapletiek bolo len natuknutych a viac sa im uz tvorcovia nevenovali. Zatial tento serial posobi ako slabsi odvar skveleho Californication. 60%. __2. seria__: trpi stale rovnakymi neduhmi ako prva seria. Stale to slape len na pol plynu, ako keby sa tvorcovia bali to poriadne rozbalit. Postava Jane Adams je uz totalne otravna a vlastne aj zbytocna. Brzdi cely serial a zapletky, ktore sa tocia okolo nej mi pripadaju dost natahovane. A zapletky okolo deti hlavneho hrdinu su zase dost absurdne, ale bohuzial nevtipne. Charizmaticky Thomas Jane cely serial sam neutiahne a ja uz prestavam verit, ze sa to v dalsej serii zlepsi. 60%. __3. seria__ Tak nezlepsilo sa to. Dokonca sa to zhorsilo a zvysok serie som dopozeral len preto, lebo som vedel, ze dalsie diely uz nebudu. Nastastie. Thomas Jane je skvely ale vsetko okolo je priemerne az podpriemerne. Takze som rad, ze serial zrusili a Jane sa moze zase vo väcsej miere vrhnut na filmy, ktore snad budu kvalitativne na vyssej urovni ako tento serial. No a otvoreny koniec serialu je celkom akceptovatelny. 40%.(26.1.2010)

Je težký hodnotit takhle brzo, ale zpracování se mi líbí je to klasický HBO produkce. Místama je to dost vtipný ale takovym ze života stylem. Dost se to podobá Breaking Bad serialu ne příběhem samozřejmě. Hlavní hrdina je super. Update: asi bych přihodil po patym díle pul hvezdy je to vazne super zalezitost. ok tak 5* fakt dost navykova vec po 8 dile(16.7.2009)

Nejstarší řemeslo obrácené naruby v produkci HBO. Dějově by se serál dal srovnat se skvělým Breaking Bad - učitel je dotlačen okolnostmi k věcem, které by ho normálně vůbec nenapadly. Walter White použil znalost chemie a mozek. A Ray Drecker... svůj velký penis. ;) 1. série výborná, navíc s hodně slušným českým dabingem. Jen byla trošku krátká. :) --- Druhá série mě malinko zklamala. Už mi nepřipadala tak vtipná jako první, zápletky a zákaznice nic moc a některé postavy mi lezly vyloženě na nervy (Tanya například :). Ale těším se na třetí, třeba to tvůrci víc rozjedou. Rozhodně by měli! :P(25.2.2010)

Ona je to vlastně taková typická americko-HBOvská studie lidské osamělosti zasazená do rámce hořkosladkého komediálního dramatu. Lehce provokativní téma, které by asi v dnešní konkurenci odvážných erotických scén samo o sobě neobstálo. Za pány to budou spíše tři hvězdičky. Jenže, milé dámy a nevyhranění gentlemani, k Hung se podává extra pikantní omáčka v podobě neskutečně (ano, já vážně použiju onen proslulý facebookový výraz) šu*ézního Thomase Janea, takže někdy kolem třetího dílu zjistíte, že si musíte měnit kalhotky (trenýrky) hned po úvodní znělce... a to se prostě počítá! ;-)(29.10.2013)

1. - 3. séria. Úvodná epizóda ma presvedčila len o tom, že je to slabšia napodobenina svelého CALIFORNICATION krížená s "podnikateľskou" TRÁVOU. Potom som sa do toho zapozeral a zistil som, že je to celkom dobrá napodobenina... Základná zápletka nepôsobí tak uveriteľne, ale herci si to užívajú (Anne Heche) a je to zaujímavo rozprávané. A je tam sex... Skvelá výplň čakania na nové osudy Hanka Moodyho...(26.12.2009)

• - Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)

• - V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)