Grotesque

Perverz

Širaišiho dobroty. Dnes: Grotesque. Pořádný kus čerstvě odřezaného hovězího mrsknem na stůl politý krví až to pleskne, pochčijem, poblijem, necháme chvilinku uzrát. A až poté masturbujem, semeno totiž přijde až navrh. Přijde Vám dnešní lahůdka nechutná? Je to jen začátek. ....Jasně zde vítězí forma nad obsahem. A to je účel filmu, nic víc, jestli máte chuť, do toho, navíc můžete zjistit jestli vždy zvítězí láska.. Hledal jsem nějakou nechutnost, našel jsem ji, a říkám, Ano šéfe. Chutnalo. ()

Mírouš

Věděl jsem, že jsou asiati zvrácený dobytci. Gore scény zajímavý, ale dialogy (zvlášť ty na "pooperačním") celkem stupidní. A co ten kousanec do krku na konci??? ()

Zeke001

Japonské filmy moc nemusím, ale tohle se mi hodně líbilo. Jednoduchý příběh, dobrá hudba a doktor Pan řezník. Když tady čtu ty komentáře, tak nechápu, jak to může někdo srovnávat s Hostelem, grotesque je mnohem lepší. ()

ekomo odpad!

Tohle není film, pouze sadistická ukázka dnešních japonských "hororů". Dobré hodnocení může tato perverzní úchylárna dostat pouze od psychicky narušených jedinců. ()

mira007

Trochu na zamyšlení pro koho se tyto filmy točí, ale každý má nějaký vkus. Zobrazované mučení je naprosto brutální, usekávání končetin, prstů, penisu, vypíchnutí oka, nahatý prsa, háky , hřebíky, dokonce i silná sedativa a nějací tři lidé, kdy jeden mučí a dva jsou mučeni - to je zhruba veškerý děj a pointa filmu zároveň. Asi je ta japonská kultura složitější pro pochopení nebo jsem naprostý primitivní deviant, který tento umělecký film nepochopil. ()

Brejlil

Co to bylo? Co to bylo? Japonské podobenství, japonská moralita nebo japonská blbost? Ach jo, když už bych natáčel takový film, rozhodně by vypadal mnohem hůř, chápejte, více explicitního násilí, více explicitního sexu a tak. Je totiž smutné, když film narazí na hranice podivných japonských cenzurních zákonů. Takže nic, jako horor plný nechutných záběrů to rozhodně nefunguje. A zbytek je v podstatě plochá historka okresního formátu. I když nějaký přesah tam jistě je, jenže bohužel nejsem Japonec, takže mně uniká. No aspoň že se mučitel zřejmě najde a ujasní si, jaká je jeho sexuální orientace. ()

bolan

Samoúčelná řezničina je v pořádku, ale tak hloupá a bez jakéhokoli významu nemá smysl ani pro takový hovado jako jsem já. No a ten konec . . . směšný, no jo . . . holt Japonci . . . paka. ()

Atheas

Tento japonský snímek mohu s jistotou označit, za totální uchylárnu a šílenost, pro kterou nemám slov ani pojmenování. Po shlédnutí tohoto snímku jsem se zavázal, že se na nic podobného dívat nebudu, bojím, bojím. Zvrácená odpornost ve filmovém provedení je věc se kterou už neci míti nic společného. Sbohom ()

Misacek22

Tenhle film mě neskutečně dostal. Kam se ve své krutosti hrabe Saw nebo Hostel. Snesu opravdu mnoho, ale tady jsem si chvílemi opravdu musela zakrývat oči. Málokterý horor ve mně zanechá takové hluboké emoce! ()

Antaeus odpad!

Čo sa brutality týka, je séria Saw oproti tomuto filmu skoro na úrovni večerníčku. Chcel som si pozrieť niečo "krvavé", tak som siahol po Grotesque. Ale toto fakt nie. Ešte dlho po dopozeraní som sa nevedel zbaviť mimoriadne hlbokých nepríjemných pocitov.Tak odporný film som asi nevidel. Irreversible s Monicou Belucci mi zrazu príde ako dokument z prostredia nočného života mladých francúzov. ()

Silviaxx

Groteska vo mne maximálne utvrdila dovtedy nepotvrdenú túžbu toho, čo presne očakávam od hororu a akým smerom sa v tomto žánre chcem uberať. Je to moja minikultovka, ktorá je sadistická, šialená, zvrátená, odporná a zároveň v mojich očiach dosahuje takmer vrchol geniality. ()

Flopik

Tak nech už v živote nenarazím na takýto film.Jediné čo tu môžem hodnotiť je to násilie.Ktoré bolo na vrchole.Nemám absolutne žiadny problém s násilím vo filme , ani keď tam je niečo takéto ale toto ? Aký to malo význam natočiť film kde je neviem 70 minút mučený neviem čo to bolo Pár.Ďalej ma zaujíma ako toto vôbec napadlo toho Japonca natočiť a len sa utvrdzujem že keď chcem totálnu sprostoť tak mám hľadať japonské filmy.Nenadávam na tento film to rozhodne nie je vrcholom v tomto "štýle" ale keby aspoň boli sympatický herci myslím ten pár.Prečo ma musia lákať filmy kde niekto napíše horšie som nevidel nechápem.Vopred varujem zvážte či to chcete vidieť ja rozhodne ľutujem. 3* viac k tomu nepoviem a nikdy nikdy nikdy sa nevrátim. ()

Johny303

Nic proti krvi a násilí ve filmech, ale z tohohle by vrhnul i Tarantino, nemluvě o tom, že Grotesque nic jiného nenabízí... Hvězda za hezkou herečku v roli oběti (platí do té části filmu, kdy je ještě v celku) a za filmařsky ucházející vyobrazení brutality. Jinak je to snímek určený narušeným jedincům. My útlocitnější si raději zopákneme sérii nenásilných pohádek zvanou SAW. ()

Warhorr

Fůůůůůůůj. Tak asi mohu prohlásit, že tohle je zřejmě ten největší hnuják co jsem kdy viděl. Brutal master gore porno žně snad pro každého vyznavače tohoto žánru. Týpek omráčí a unese mladý pár z jejich prvního rande, připoutá je na skřipec a kolotoč sadomasochistických hrátek může začít. S cenzurou se tady vážně nešetří ( kozy, bobr, péro, vše jde vidět ). Nerad bych vypisoval vše co tu člověk může vidět ale je to snad ta nejhorší varianta mučení, kterou jsem kdy zhlédnul - od uřezávání končetin přes přibitý koule hřebíkama až po vydloubnutí oka či vytažení střev. Během toho všeho i různé erotické úchylky s krásnou symfonickou hudbou v pozadí, která tomu všemu dodává ten řádný šmrnc. Upozorňuji, že toto je opravdu jen pro velmi otrlé povahy ( kamera zabírá vše jak jen se dá ). I když jsem několikrát psal u nejrůznějších recenzí, že mi z něčeho bylo špatně či odvracel zrak od obrazovky, tak tady jsem kurvaže myslel, že si při některých scénách budu muset donést lavor...nebo raději rovnou dva. Prostě blitka. Ale taková ta krásná blitka. ()

Teardown

Všude kam jen mé oko dohlédne, je tenhle samoúčelnej masakr hodnocen překvapivě vysoko. Nejsem holt fanda amater-bulying-torture, kde děj nemá místo, logika jakbysmet a hlavní teze snímku, je maximální počet amputací plastických prstejčků a údů, vpichů, řezů a hektolitrů krve. Nic proti gore ve filmu, ale co je moc to je moc. Jinak fanda tohoto subžánru to může klidně brát jako pozvání k ideální zábavě. ()

TheTrox

Opravdu síla ... v dvd půjčovně jsem nemohl odolat obalu na kterém stálo : nevhodné pro slabší a psychicky labilnější jedince, proto jsem si film půjčil. To co sem viděl mě docela značně překvapilo ... ano tvrdí správně, že je tento film brutálnější než hostel ale ....!!!! Velmi špatná kamera , špatný scénař .... dost divný děj ... na tenhle film se může koukat opravdu jenom ten komu nevadí značná brutalita a hnus.Celkové hodnocení: 40% ()

chelsea17

Extrémní brutalita, kterou jsem čekal. Až si připadám divně, když řeknu, že jsem spokojen. Nedokážu si představit pocit, jaký musí mít oběť, když slyší věty: Dnes zemřeš. Budu tě mučit. Rozsekám tě na kousky. Snažil jsem se vcítit do té bezmoci a to ještě přitvrdí v zážitku z filmu. Jen ten závěr ... (spoiler) jak se může useknutá hlava ještě do někoho zakousnout ? .. tak reálný film, který shodí takový nesmysl. Počet hodnocení: 1786 ()

Deratizer

Vydržel jsem se na to dívat od začátku dokonce velmi pozorně a se zájmem, ale nevěděl jsem, co si o tom myslet. Jedno je jistý, dosud jsem žádný takhle brutální film neviděl. Je jasné, že tvůrcům šlo o natočení právě nejbrutálnější podívané, jelikož čím dnes lidi v tomto žánru ještě překvapit? Jedině něčím ještě brutálnějším, aby to přilákalo ze zvědavosti diváky. Jistě že podobných filmů bylo již natočeno nepočítaně, ale toto je jeden z velkýho množství, který se sem na náš trh oficiálně dostal, takže pro masu lidí je to něco dosud nevídaného stejně jako pro mě. Sice si neumím představit ještě něco brutálnějšího, ale on zas někdo něco vymyslí. Zde bylo vidět hodně, ale přijde film, kde bude vidět ještě mnohem víc, pač brutalitě a jejím záběrům a nápadům se meze nekladou. Při srovnání se SAW je to brutálnější na záběry, ale SAW má v sobě genialitu a sílu ve formě vynalézavých pastí, které SAWU udržují nadále velký úspěch, ikdyž to je už dnes u filmů SAW vše, proč se na další pokračování zas kouknout. Horor Grotesque je tedy účelově založen na co největší brutalitě. Zarazilo mě, jak ti dva chudáci po tom, co je ten magor pustil, málem tomu psychoušovi poděkovali a udělali z něj snad ještě nějakého umělce a osobnost. Ona říká tak dojemně "je zvláštní", on uplně jakoby bez nervů "třeba nás opravdu pustí", pak se s úsměvem baví jak spolu chtějí prožít společný život, s chutí si dávají jídlo servírované šílencem a ona si libuje, jak se o ně stará a hýčká si je. Jakoby naráz byli zproštěni nebezpečí. Ale hlavně, jakoby těsně předtím nepřišel on o celý přirození, o oko a o kus dalších orgánů a ona o bradavky atd. Myslím, že by těžko někdo našel po takovým zážitku a zmrzačení kuráž se ještě usmívat a libovat si nad jídlem od někoho, kdo jim to způsobil. Toto bylo prostě uhozený. Konec filmu je tak trochu komického rázu, ale na ten si všeci počkejte sami. ()

xavierr13

"Vzrušuješ ma, rozrežem Ta na kúsky." Mladý unesený pár sa zobudí v strašidelnej pivnice, sviazaný a oskalpovaný. Dlhé a šialené mučenie práve začalo. Po Saw a Kocke sa zrodil najkrutejší japonský horor aký som vydel,vážne pre silné nervy! ()