Grotesque

agassi68

Prvá polovica - čisté mučenie, potom autorom došla šťava a nevedeli akým smerom sa uberať. Vybrali si ten najhorší. Snažili sa v závere z toho spraviť paródiu á la Braindead. Škoda lebo pre silné žalúdky to vyzeralo celkom slušné gore.. ()

mala_kea

NEJSEM úchyl, ale na zvrácenosti jsem byl prostě stvořen. Na něco takového jsem dlouho čekal. Nízkorozpočtový snímek, ve kterém je snad více krve, více zvrácenosti a více porna než u kohokoliv jiného filmu.Dokonce i kyslíku je tam méně. Japonci, ty se s tím neserou. Co si napíšou, to si taky natočí a Grotesque není výjimkou. Detailní záběry vám přímo berou dech a vysící střeva vám znechutí jídlo. Náramek z prstů byl však docela modní. Kameru Kojovi snad dělalo dítě, nebo přiožralý budižničema, ale hodme to za hlavu. Oba hrdinové jsou sice ubozí a nejspíš i dutí, takže jich škoda nebyla, ale závěrečná scéna mohla být vypuštěna. Někam do větru, tam by se ztratila. ()

fr3ak

Tak tohle si ani nedovolím ohodnotit, protože se bez prdele přiznávám, že absolutně nechápu význam tohoto "díla". Vydržím toho hodně a když to vezmu kolem, tak v tomto filmu není důležité kolik nechutností se v něm objeví, ale spíš jak je jako diváci vnímáme. Pokud bych měl hodnotit nechutnost a zvrácenost, tak je to na jasných pět. Bohužel, takhle hodnocení opravdu nefunguje (minimálně ne v mém případě). ()

drankeryth

To bol teda uchyl v tomto filme. Zaver filmu bol trocha srandovny, ked odseknuta hlava este stihla vo vzduchu sa zahryznut do krku tomu uchylovi:) Gore sceny sa v tomto filme objavuju, ale videl som vacsie gore uchylnosti. Odpilene prsty na rukach boli fajn ukazane, ale to bolo asi tak vsetko. Ani to prepichnutie oka moc neukazali. Sranda bola s tymi priveskami na krku, na ktorych boli nastoknute prsty. Pribehovo tento film neni bohvieco, ved tam ani neni ziaden dokopy. Kto ma slaby zaludok radsej nech sa na to nediva, ale kto ma rad taketo uchylarny, tak si na tomto filme posmakne:))) ()

boul

viděl jsem hodně hororů, ale tohle mezi ně nepatří... totální hnus hardcore, řeznictví hadra.. film pro úchyly a silný žaludky na zasmátí ()

Heroine

Tohle není film, to je sadistický naschvál. Většina lidí tu píše, že je to až nekoukatelně brutální, a hlavně věrohodně natočené, co se týká masek a efektů. To bych tedy rozhodně neřekla. Možná jsem už viděla příliš mnoho podobných kousků, než aby mne to tak vzalo. Jako hororu tomu podle mne chybí strašidelnost. Jako žánr bych to skoro zařadila jako "brutálně černou komedii", a hlavně zákaz sledování dětem :-) I když to nějakou tu myšlenku má, stejně je to docela přiblblá nuda, a i když se postavy chovají celkem netradičně, stejně je jasné, jak to dopadne. ()

Rockerman odpad!

Muž miluje ženu tak, že by za ni položil život. "Díky" sadistickému úchylovi může dokázat, že to nebyla jen fráze, ale že to myslí doopravdy. Naprosto nesmyslý film, bez děje, se špatnými dialogy i výkony herců. Násilí mi v žádném případě ve filmu nevadí, ale nesmí to být samoúčelné, musí to být jen součástí děje. Název filmu ovšem sedí, je to groteska, ale jen pro ty nejotrlejší! ()

Rathalos

Ulala,japonsky krvavy a brutalny masaker,ktory je velmi realne natoceny,pri sledovani ma vsetko bolelo hlavne pri zaklincovani niecoho u chlapa,auuuuuuuuu,davam plny pocet...:-) ()

Folky

Když sem o filmu četl jako o jednom z nejnechutnějších, bylo naivní doufat že mě aspoň trochu znechutí? Dohromady film obsahuje jeden vynalézavý způsob mučení a hromadu rádoby psychického mučení, které nefunguje vůbec. I samotná myšlenka šla využít mnohem lépe. Vlastně je absolutně nefunkční. Vydržel jsem se dívat jen díky naději, že mě něco překvapí. To zvládl jen komediální konec, kdy jsem se té nejsměšnější pointě filmu všech dob opravdu zasmál. ()

figliar

Na japonské filmy človek musí mať vyslovene povahu. Mne jednoducho nesedia (česť výnimkám). Prínos tohto filmu je nulový, ale o ten zrejme tvorcom ani nešlo. Jediné čo Grotesque ponúka je iba Hard Gore jazda plná krvi. Nič viac, nič menej. Žiadne herectvo, hlúpe dialógy a už vôbec by som nezrovnával tento film so SAW. . ()

ZackSawyer

Zvrácené, perverzní, úchylné... jediné co se mi po sledování tohoto snímku honí hlavou je skutečnost, která asi napadne každého a tou je, kde asi končí všichni ti ztracení lidé, které jejich známí pohřešují? Kde končí všechny ty ženy, které se už nevrátily domů? Nekončí bohužel nějak takhle podobně jako ústřední (nejen) dvojice? Saw mělo morální podtext, jistá pravidla, tohle je už o zvrácenosti pana nevoňavého věznitele. ()

Johny M.

Hodinový mučení (a znásilňování), u kterýho se mi vážně kroutily prsty :-/ a ač je Grotesque jako film (nebo spíš dokument o mučení) o ničem, jedná se o "příjemnou" oddychovku, u který se člověk ani nestihne nudit... a v závěru je to i docela sranda... ()

Al44...

Řezničina od začátku až do konce. Místy se tu ale vyskytnou i náznaky nějakého "příběhu", který ovšem působí velmi neohrabaně a groteskně (odtud možná název filmu). Závěrečná pointa "odhalení násilníka" je pak už úplně přetažená za vlasy a zbytečně filmu škodí. Dobrá věc je ta, že asi tak v polovině filmu dojde k překvapivému (ale krátkému) dějovému zvratu. ()

foundation

Grotesque je velmi dobrym prirastkom ku samoucelnym extremom kde v tomto pripade filmu ani velmi neskodi ta mierne vedlajsia linia kde sa aspon povrchne oboznamime s postavami. Uroven nasilia urcite nadpriemerna. Kamera ostava stat aj v momentoch v ktorych by pri inom filme aj podobneho zanru urcite uhla. Na druhej strane pri tych naozaj ,,najhorsich,, scenach uhne aj tak. Herecke vykony niekedy trochu kryvaju a aj preto sa film neudrzi v rovnakej miere napatia po celu dobu. Ked je na hercoch jasne vidno ze to ,,hraju,, minimalne 3/4 atmosfery su proste fuc. SPOILER. Mne osobne prisli pomerne originalna ta vsuvka kedy sa vrah snazi o obete starat a slubuje im ze ich pusti na slobodu. Aj ked aj totalnemu debilovi musi byt hned jasne ako to skonci, ta scena sluzila vylucne na vybudovanie vacsieho napatia KONIEC SPOILERU. Jedine co mi vyslovene na filme vadilo bolo obsadenie pretoze odhliadnuc od hereckych vykonov mi bola hlavna dvojica vrcholne nesympaticka a bolo mi srdecne jedno co sa s nimi stane. V tomto pripade by som ocenil na miesto sikmookej skaredej hlupane nejaku poriadnu zensku a hned by to mohlo byt zaujimavejsie vo viacerych smeroch :D. Uvazoval som o hodnoteni a prvotne pocity isli az niekde ku 80 percentam ale tak nejak to postupne vyprchava. Zostavam teda sice pri troch, ale velmi silnych hviezdach. ()

Eki

Tohle není pro každého. Tohle totiž není snad pro nikoho. Naprosto bezdůvodná řezničina s množstvím úchylných nápadů, kdy jsem si musel několikrát zakrývat obličej. Musím tu otrlost asi ještě trénovat. Ale co mi vadí víc je, že snímek si hraje na seriózní a pak nám předvede tak komické finále. ()

sarkareifova odpad!

Tenhle film je moc i na mě, a že toho hodně vydržim. Nevím jak se to někomu může líbit. Je to ten nejnechutnější film. nechápu přesně co se dá na tomhle "hnusu" hodnotit, když prakticky nejde o nic jiného, než o mučení dvou lidí psychopatickým chlápkem. V tomhle filmu jde jen o brutálnost a o nic víc! ()

emdvojka

Japonci sú silnejšie nátury, ako my. Neštítia sa kráčať za svojou láskou aj z črevami zavesenými o hrdzavý hák. Inak je táto šikmooká variácia na Hostel síce brutálna, krvavá, ale aj tak je to len ďalší blábol bez pointy a zmyslu. ()

PEZ

Tak tu si niekto zhmotnil svoje najtajnejsie predstavy. :) Inu gore kvalitka na pohladanie. Reziser sa s tym neparal (co sa neda povedat o postavach). Brutalne, krute, huste. Ale napodiv som to pozeral so znacnym kludom. Ono problemom je, ze vsetko to mucenie bolo samoucelne. Nastastie asi v polovici nasledoval nejasny predel (na chvilu) a aj zaverecna rec hlavej hrdinky bola skvela. Inak bohuzial cisto samoucelna reznicina. Toto hadam len v Japonsku mozu natocit. Mimochodom distribuciu filmu na DVD zakazali v UK a Norsku (okrem ineho). To hovori za vsetko. 7/10 za vskutku nevsedny zazitok. ()