Reklama

Reklama

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

  • Česko Paranormal Activity: Jiný rozměr (více)
Trailer 1

Než se nastěhujete do nového domu, zjistěte si, kdo v něm bydlel před vámi. Pokud to neuděláte, tak se alespoň nedívejte na videozáznamy, které po sobě vaši předchůdci zanechali. Právě tyhle školácké chyby spáchal herní vývojář Ryan. Ten se s rodinou (poněkud upjatá manželka Emily a šestiletá dcera Leila) a se svým lehce neschopným mladším bratrem nastěhoval do domu, který je divákům předchozích dílů série důvěrně známý. Stejně tak znají i „strašidelné sestry" Katie a Kristi, aktérky podivných záznamů na nalezených videokazetách. To, co diváky hluboce znepokojuje, protože vědí své, začne Ryana děsit až ve chvíli, kdy holčičky na dvacet let starých záznamech začnou reagovat na to, co se v domě právě teď odehrává. Pak ještě Ryan nalezne kameru, která umí zaznamenávat paranormální jevy, a záhy mu dojde, že s ním v jeho novém domě bydlí také síly, s nimiž by se nikdo normální nikdy setkat nechtěl. Seznam obětí, které mají na svědomí, je už pořádně dlouhý, otázkou zůstává, zda na jeho konec přibude i jméno Ryana a členů jeho rodiny. (CinemArt)

(více)

Diskuze

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

J*A*S*M

Na tvoje hodnocení ohledně PA jsem zvědav, protože, jak jsem koukal, tak se ti též hodně líbil třetí díl a ostatní už tolik ne. Tak uvidíme. :-)

Ale ta sci-fiction dimenze v traileru, ale dokonce i na plakátě se mi moc nezamlouvá! Z toho čouhá průser stejně jako u závěru Grave Encounters 2! :-D

na příspěvěk reagoval SidneyP

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Já to jdu dneska zkusit, hodnocení kolem půlnoci. Ale mám dost obavy. Ani americký novnářský projekce nebyly, nic... :/ doufám v podobnou kvalitu jak u třetího dílu, ale očkávám spíš další "čtyřku" :D

na příspěvěk reagoval SidneyP, Yoshitsune, MikeCool

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

SidneyP

Dej jim čas. Ještě je představení od 20:15, bo přibližně v tuhle dobu. Tak ještě po tejhle projekci se to určitě už rozsvítí. :-D

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

MikeCool

Jsi můj člověk, naprosto stejně. :)
Tak jedem jedem lidi, hodnocení chcu vidět, ty recenze, selfíčka vole, jedu jedu :D

na příspěvěk reagoval MikeCool

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

SidneyP

frídí? :-D Asi myslíš 3D co? :-D Ne, nejdu, já bohužel (pěněženka říká spíš "díky bohu") 3D nevnímám, takže pro mě by to byly jenom vyhozený prachy navíc. :-)

na příspěvěk reagoval SidneyP

Uživatel MikeCool smazal svůj příspěvek.

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

MikeCool

No já už právě zítra chci taky sedět v kině, takže v tu dobu to asi nebude nutné. :D Ovšem záleží na těch recenzích, že jo. A nevím proč, ale když vidím v hodnocení nicky jako "Slon Hotovson" nebo "nelinka8000", tak mám pocit, že tady má někdo více účtů a jen se snaží film dostat na vyšší místa :)

na příspěvěk reagoval MikeCool

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

SidneyP

Už jenom jedno hodnocení chybí k odemčení hodnocení :-D Zatím je jisté, že až tohle ohodnotí desátý uživatel, bude to svítit překvapivě ve vysokých červených číslech, což je zrovna u PA rarita. Ale samozřejmě ty procenta půjdou čím dál víc ke dnu. :-D Já ti můžu dát echo zítra. Jdu od 16:30 do královehradeckého Cinestaru. :)

na příspěvěk reagoval SidneyP

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

V Česku už uběhlo pár desítek minut od prvních premiér a ještě zatím skoro žádné hodnocení. Potřebuju vědět, jestli za to mám uvalit ten keš, nebo ne :D

na příspěvěk reagoval MikeCool, Martin741

Asia_Power

Asia_Power (hodnocení, recenze)

MikeCool

Pak mi písni jak se Ti to líbilo :-D Na Purpurovej vrch se chystáme s AlistairMirem to vypadá více než slibně, ale PA si nechám ujít :-D

na příspěvěk reagoval MikeCool

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

To si děláte srandu ne? :-D Samý čtyři a pět hvězd (krom jednoho odpadu). To je to tak dobrý? Rád bych od některých z nich viděl nějaký komentář, alespoň sem, do diskuze. Zítra se na to chystám společně s Purpurovým vrchem do kina. :)

na příspěvěk reagoval Asia_Power

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já stíhám v sobotu premiéru v kině a rád si na to zajdu. Zatím mě žádný díl ze série vyloženě nezklamal, a naopak co díl, to o kousíček lepší pocity a dojmy z projekce...

MikeCool

MikeCool (hodnocení, recenze)

Na IMBD je stopáž filmu 88 minut a na CSFD 83 minut. Asi by to chtělo pozměnit. :-)

Uživatel MikeCool smazal svůj příspěvek.

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

beba789

Lol Marťan a má menší plakát než tenhle odpad. Ten svět fakt míří do prdele a nepotřebuje ani bubáky z afriky

Související novinky

Kdo napíše G. I. Joe 3?

Kdo napíše G. I. Joe 3?

05.07.2014

Studio Paramount připravuje na rok 2016 spoustu pokračování. Zatím se chystá premiéra pro Jeníčka a Mařenku 2, Star Trek 3, Policajta z Beverly Hills 4, Paranormal Activity 5, Transformers 5 a… (více)

Reklama

Reklama