S Italem v kuchyni

(pořad)
  • Slovensko S Talianom v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

bidja

Och jaký balzám vidět konečně v české produkci pořad který naprosto jednoduše a přesně ukazuje to čím je italská kuchyně jednou z nejlepších na světě. Třešinka navíc je přesná italská výslovnost, výběr a popis čerstvých surovin, . Jen kdyby ještě tak šly jednoduše sehnat třeba zmiňované rajčata "San Marcano", sponzor pořadu "M...o" je možná v Praze, v Brně nikoliv tak dobře vybaven. Doporučuji zhlédnout a vyzkoušet. Více počet však dát nemohu, grafika je ostudná, výběr a přínos hostů sporadický. Tak jednu přidám, začíná mi být Manu hodně sympatický, obzvláště jeho humor plynoucí s nedostatečné češtiny. ()

Eva_D666

Emanuel má velmi šikovné ruce a jeho čeština zdá se být lepší a lepší..Nicméně nejsem moc velkým zastánce kuchařských show, proto dvě hvězdy. ()

arcticsky

Vcelku jednoduché a každému pochopitelné recepty v podání italského sympaťáka. Jak začne s těstovinami, hned druhý den se o to pokusím.... ()

michellerih

Emanuel Ridi je kus chlapa. Kus chlapa v zástěře, který dokáže mnoho s málem ingrediencí. Má osobní kouzlo, charizma, půvab a to, jak láskyplně představuje jídla, jako by to byli jeho vlastní děti, je tak nějak milé, úsměvné i roztomilé. Ačkoliv mám svým způsobem ráda Pohlericha, nejdou ti dva ani v nejmenším srovnávat. Pohlreich naučil Čechy dívat se jinak na ingredience a chování se k receptům. Emanuel Ridi učí lidi vařit poctivě též...ale ještě k tomu se zalíbením, zapálením a radostí. A za to mu děkuji, odvedl skvělou práci! ()

lemonova

Ako vášnivá milovníčka talianskej kuchyne nemôžem dať menej.. navyše Emanuel je veľmi sympatický a nenudí! :) ()

Mashak

Vcelku poctivý kus práce. Líbí se mi, že se jak tady , tak v Ano, šéfe upustilo od toho dělat z celebrit kuchaře. Myslím si, že koncept nejdřív kuchař a pak celebrita je mnohem lepší a chutnější! ()

patroklos

Emanuel je přirozený, pro ženy určitě sexy a i když jsou jeho recepty u nás prakticky nepoužitelné z hlediska nejen cenové dostupnosti, ale i možnosti nákupu ingrediencí, jeho pořad je zábavný, pohodový i inspirující. Když se někdy výjimečně dívám, nikdy se nenudím. ()

Stíba

Vaření je pro mě španělská vesnice ale když občas na tenhle pořad narazím v TV, rád se na něj podívám, je nenáročný, beznátlakový a příjemně oddychový. ()

papaguy

Emanuel Ridi je takový Marek Eben mezi kuchaři. Velmi velmi kultivovaný kulinářský pořad. Až mě to skoro uspává.:-) ()

Carolyn

Nejlepší pořad o vaření, který jsem na českých televizích kdy viděla (pokud nepočítám Ano, šéfe, což ale není pořad o vaření v pravém slova smyslu). To nízké hodnocení dost dobře nechápu, ve srovnání s Babicou je Emanuel extratřída. ()

Mira90

Bez diskuze jeden z nejlepších příspěvků do v poslední době rozbujelého žánru televizních kuchařek. Miliontá variace toho samého se mi však časem začíná docela zajídat... ()

crackonosh

Sympatický Emanuel Ridi se hned tak neokouká. Vařit umí, ukazuje nám italskou klasiku a pořad dělá s láskou. Cestovatelská série po Itálii je nejlepší. ()