Drama / Hudební / Muzikál

Velká Británie, 2010, 94 min

Soundtrack Streetdance Original: 1. Pass Out - Tinie Tempah ,2. We Dance On - N-Dubz, Bodyrox ,3. Work It Out - Lightbulb Thieves ,4. Tiny Dancer (Hold Me Closer) - Ironik ,5. Strong Again - N-Dubz ,6. Live For The Moment - Pixie Lott ,7. Candy - Aggro Santos, Kimberly Wyatt ,8. Fight For This Love - Cheryl Cole ,9. Going Out Tonight - Lethal Bizzle ,10. Get Sexy - Sugababes ,11. The Humblest Start - LP, JC ,12. Cash In My Pocket - Wiley ,13. Beggin' - Madcon ,14. Club Battle - LP, JC, Skibadee, Mc Det, Chrome, Blemish ,15. Champion Sound - Fatboy Slim ,16. Life Is Beautiful - Vega4 ,17. Broken - McLean ,18. One In A Million - Swiss, Music Kidz(7.1.2011)

• PavelVanekArt

Ka ta stro fa... Udělají už konečně někdy pořádnej taneční film?A opravdu tím nemyslím Step Up 4........(13.5.2012)

Ano je to hodnocení tak trochu pochybné. Místy dost nudilo až na 2* ale zase jsme byl posledním tancem ohromen- dávám tedy 3* nemohu vám to moc doporučit jeto kopčení ostatních hudebních filmů(18.11.2010)

Jednoduché ale koukatelné...(16.12.2010)

• Endorfinka

A protože jsem zase čekala nějakou sračku a neočekávala od toho vůbec nic, opět mě ten film překvapil. Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala.(19.6.2010)

• - Film představí i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (Angie91)

• - Producent filmu James Richardson vysvětluje nápad natočit film z tanečního prostředí tím, že se veškerý svět točí kolem drog a gangů a právě nastal čas ukázat taky něco pozitivního. (Angie91)

• - Film je historicky prvním tanečním filmem ve 3D. (Angie91)