Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Torgal

Citeľne slabšie ako prvý diel, ktorý ma bavil od začiatku do konca. Dvojka je tiež zábavná, ale kvantita a kvalita gagov je výrazne nižšia. Vo chvíľach kedy sa parodujú klišé špiónskych filmov to funguje, keď sa ale prejde k akčným scénam (navyše často doplnenými trikmi nevalnej kvality) je to horšie. Jednorazovo sa na tom zabaviť dá, ale takým osobným kultom akým je jednotka sa tento film nestane. 6-/10 ()

Castielo

Už první díl byl průměrnej a tohle bylo ještě o polovinu horší. Scény spíš trapný než vtipný, bez nápadu. Po 5 minutách je jasný kdo je zlej, jak to dopadne a která bude "bond-girl". Mám Mr.Beana moc rád, ale má zůstat tam kam patří, do krátkych epizod kam patří. Sem ne:-(. 2* ()

Broxigar

Zpackanější pokračování jedničky si snad ani nedovedu představit. Snad se ten film aspoň zaplatil reklamními poplatky firmy Toshiba. ()

Lucas87

Johny English byl zamýšlen jako film bez pokračování, posléze jim došlo, že tento kříženec růžového pantera a Jamese Bonda se docela dobře uchytil, tak se v rámci komerce rozhodli natočit pokračování. Ve většině případů pokračování na dobře chyceném jménu stojí za nic např. Rychle a zběsile. Ovšem tohle pokračování mě fakt dostalo, po dlouhé době jsem se fakt nasmál kvalitně, nejvíc mě pobavila scéna na wc a ta čínská babička taky neměla chybu. Takže jsem byl mile překvapen, film je tak na 3,5 *, ty scény jsou tam opravdu k popukání a samé super hlášky. ()

Rockerman

Není to ani lepší, ale ani horší než jednička. Je to přesně takové, jaké jsou scénky s mr.Beanem. Některé jsou velmi dobré, jiné méně dobré a ostatní jsou dost trapné. Takové jsou i vtipy a fóry v tomto filmu. Za jedno shlédnutí to stojí, humor většinou neuráží, takže takový lehký nadprůměr. 60%. ()

IXOXI

Rowan Atkinson opět dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Johhny English jako postarší agent MI7 řeší všechny problémy s elegancí a s nově nabytými zkušenostmi z kláštera. Jen škoda, že druhý díl nijak nenavazuje na svého předchůdce. Kdyby tak vypadal každý agent 007, tak mám nového hrdinu! :) ()

Stíba

Návrat po osmi letech se nese v takřka stejném duchu. Stejně vykonstruovaný příběh, vtipy i vše ostatní vytváří průměrnou podívanou s pár slušnými místy. ()

HermyJane

První díl byl aspoň zábavný a patří mezi ty filmy u kterých se zastavíte, když běží v televizi. Ale tohle je bída a děs... ztráta času. ()

Mimo83

Ejha! Johnny je môj tisíci ohodnotený :) Musím priznať, že ma toto pokračovanie milo prekvapilo a súdiac podľa názorov ostatných, som asi jedným z menšiny... Podľa mňa je najmenej o dve triedy lepší ako prvotina, tak neviem, čo máte proti jeho Rebornu! Pár hluchších miest tam bolo - to je fakt - ale inak sa to celkom dalo pozrieť a aj bez ujmy na zdraví... A čo sa týka utrpenia pri pozeraní, tak tu by som našiel dosť veľa príkladov, ale isto nie Johnnyho (viď. komentár od BadoXXII) Pre 4 * som sa rozhodol nakoniec kvôli Rosamund Pike... Mám pre ňu slabosť... Hehe... Dopísal som ,) ()

bif

Velký krok od prvního dílu, přesto se však nemohu zbavit pocitu, že je pro tyto trapné (ve špatném slova smyslu) komedie Atkinsona škoda. V16 v Rollsu je nádhera a Rosamund Pike je nádhera jakbysmet. Celkově se jedná o průměrnou komedii, kterou člověk opravdu nemusí vidět poprvé, ale určitě je lepší než idiotská jednička. ()

Don Carlos

Mnohem lepší než první díl. Skvělý příběh a elegantní Johnny, který mě přesvědčil o tom, že svou blbost jen předstírá. Paráda! ()

aR3Zz

Je jasné, že "návrat" shlédnou především fanoušci "jedničky" a jen málo nových diváků. Proto mě trošku mrzí, že tato dvojka nemá téměř co nabídnout. Tedy nic nového. Styl humoru sklouzává od anglického k americkému (což je také mínus), děj je někde daleko na pozadí a samotné gagy a Rowan Atkinson prostě po chvilce přestanou bavit. Chybí mi prvky originality. Přesto jsem se často zasmál shlédnutí filmu nelituji. 50% ()

GlamourCat

Safra, "Rowana Aktinsona, alias Mr Beana"... Mr Bean je v každym komentáři, dokonce i v mém bude mnohokrát. Mám doma dvd "Rowan Atkinson live", s českým rychlodabingem. Celé to začíná: " Uvádíme Mr Beana v londýnském divadle..."! Jako kdyby nebyl uplně stejně třeba Rowan Atkinson alias Černá Zelenina. Ale k filmu. Těžko se mi porovnává s jedničkou, nápady nejsou slabé ani v jednom z nich. Všechny ty scény z kláštera jsou geniální. Nemůžu si pomoc, mně se to líbí. ()

IPajule

Rowan Atkinson opět nezklamal, ale první díl, byl více akčnější a humornější než druhý, ale nic nevytýkám, jen možná to, že zde bylo pár nevysvětlitelných scén, jako třeba ke konci když měl Johnny zemřít po té droze, ale to se nestalo, protože ho políbí Kate a všechno štastně skončí. Pokud bude i třetí díl, ten bude ještě horší než tento. ()

Bollek

V některých ohledech to bylo možná i trochu lepší než jednička. Líbilo se mi, že English už není takový hňup, který zvorá úplně všechno, co může. V tomto pokračování se už snažil více a chyby dělal jen občas. Díky tomu se z něj na pár chvil stal i sympatický agent, kterému člověk dokáže fandit. Třeba scéna na střechách byla opravdu skvělá. Bohužel jsem se u filmu jako celku asi nebavil tolik jako u prvního dílu, ale i tak jsem spokojen. ()

Hpatrik

Mnohem horší než jednička! Příběh je jedna velká slátanina, gagy překračují hranici trapnosti a většina z nich vyšumí do ztracena. Spektakulární tu ovšem byla účast Rosamund Pike a Gillian Anderson, o tom není pochyb. ()

Ihuj

Imho podstatně slabší než první díl. První díl mě bavil v tom, že English byl sice nešika, ale jinak měl dobré pozorovací schopnosti a byl v zásadě kvalitní agent. Reborn už je slátanina, scénář je cliché, English nesvéprávný imbecil. Pár vtipných nápadů (jako tlačítka na vozíku) a ještě pořád docela solidní zábava postačí k tomu, aby byl film tak na hraně toho, že má význam věnovat mu tu hodinu a půl času. ()

Darckol

Ešteže tam bolo zopár geniálnych scén ako výcvik v Tibete, naháňačka čínskeho špióna či preteky na vozíčku! Bez Mr. english Beana by som to zrejme nedopozeral :) 5,0/10 ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)