Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

blazenka

Nevím, zda není příliš, dát tomuto paskvilu dvě hvězdičky... To, co bylo vtipné představil trailer a víc ani ťuk. Johnny English je velmi nevtipnou komedií, neakčním akčňákem a i Medvídek Pú je dobrodružnější. Pokud ovšem někomu připadá mlácení stařenky tácem vtipné, pak se nenechte odradit! U mě slabých 30%. ()

Theoretic

Slabota bez nápadu. Toshiba jako product placement mě sice pobavila, ale jinak to jsou staré (a ne tak vtipné) frky v novém kabátě. Jednička tedy pro mně zůstává jedničkou, už jen proto že se neměla po čem opičit. Co se staronového obsazení týče, tak Scullyová vypadá pořád velice dobře a při troše dobré vůle mohla klidně zároveň ztvárnit "English" girl. Zklamán jsem ovšem z nového asistenta, jež ačkoli má možná více textu, je o dost slabší než ten předchozí. No a Atkinson bude pro mně pořád mr. Bean i kdyby měl hrát postavu Hannibala Lectera. ()

KOZEL84

Všechny připomínky sou asi pravda,ale určitě nejde o žádné utrpení.Naopak jde o příjemné zabití času a i případ Scully by pořád stál za proklepnutí.PS:Šušan:).Bože to je kretén :D. ()

MAJkLSON

Na pomezí dvou a tří hvězd. Postrádal jsem více humoru a vůbec celý film na mě působil docela zbytečně. Ovšem jednou vidět se to bez újmy dá. ()

Flagg

Johnny English dostal povolení zabíjet a bohužel to vzal za špatný konec. Tenhle film totiž nefunguje prakticky v ničem, jediné, co stojí za řeč, je honička po střechách. A celkem pobaví i neustálá setkání Englishe s uklízečkou. Jinak je to hodně nudná podívaná, kterou nezachrání ani Scullyová. ()

TaanStari

Jednička fungovala, protože byla celá nadsazená. Tady je idiot postaven do mnohem serióznějšího kontextu a prostě to nehraje. A ta úklízečka... Jar Jar Binks tohoto filmu. A MI7 v čele s Gillian Anderson vypadá spíš jako ústředí pro distribuci tamponů a vonných mýdel než jako tajná služba. ()

El-Barto

Na mě pokračování Johnnyho Englishe zapůsobilo poměrně dobře a v podstatě nezkazilo můj dojem z prvního dílu. Většině gagů jsem neměl problém se zasmát, i když bych byl rád kdyby se nějaké vypustily (napadení Pameliny matky, potom i královny...). Mrzí mě, že ve většině akčních scén se ani tak nedbá na to, aby se akce dotáhla do konce. Myslím si, že by se bez problémů mohlo šlapat ještě akčněji a uceleněji. Jsem rád, že se English ještě jednou vrátil. ()

Hopi

Je to hrozná blbina a pokud člověk nemá rád Rowana Atkinsona, tak je zcela zbytečné se na to dívat. Já se ale smál docela často, jen škoda hodně opakujících se vtipů. ()

Mr.Hudson

Docela příjemná komedie. Humor mi přijde podobný jako v prvním díle, vtipem se v tomto díle nešetří a to je jenom dobře. Nejedná se však o žádný fekální humor jako jsme zvyklí u dnešních komedií, ale o dobře mířený humor, kterému se člověk srdečně zasměje. Celkově bych tento film hodnotil zdařile, dost se podobá jedničce. Jediná věc, která trochu vybočuje je starší zjev Johnyho Englishe. Nebál bych se dalšího pokračování, ale nechci na něj čekat dalších 8 let. ()

Mallinali

Já se děsně chlámal, stejně jako zbytek lidí v kině. Samozřejmě je to blbost, protože se Johnny nejdřív profiluje jako chladnokrevný zkušený agent a pak ze sebe udělá takovýho vola, že čekáte jestli je to součást nějakýho jeho geniálního plánu na lapení záporáka...no, není. Zhruba čtyřikrát jsem musel zařvat nahlas "To je debil!" a jednou "Já si nezačal, první mě ošahávalo tvoje stehno!". Ale problém jsem měl hlavně s tabulově skřípajícím koncem filmu, když měli číňani vyjadřovat vděčnost za to, že je členové tajné služby - co je měla hlídat - nezabili. Ovšem celkově se mi to dost páčilo. Nejlepší scéna? Určitě výborná honička po střechách a přístavech čínského Macaa, no a ostatně ani vrtulník bez GPS nebyl k zahození. I Gillian má pořád něco do sebe, takže ani s odstupem času nelituju, že první sprostý fotky co jsem jako puberťák stahoval během výuky v počítačový učebně za dob prehistorie internetu, byly ty její... ()

Filty

Laciné, nevkusné, nevtipné. Akční sekvence trapné. Zkrátká Atkinson je na takovéhle hraní si asi už moc starý. ()

CiPR

Tak je za mnou další skvělý film s Rowanem Atkisonem v hlavní roly. Johnny English je prostě film, u kterého se musí zasmát snad každý, Já tu hranou stupiditu prostě "žeru". Už i v Mr.Beanovi mě tento herec překvapil a zanedlougo si ho i oblíbil a u Johnny Englishe mu nasadil prostě pan Atkinson korunu, smekam před ním klobouk (čepici) a budu doufat, že tímto to neskončilo a Rowan bude točit více takových filmů. 80%. ()

RedHot

Když kamarádi na mými čtyřmi hvězdičkami kroutili hlavou, nestačil jsem se divit. Johnny English se vrací v plné polní a ruku na srdce, že scénář, gagy i příběh jsou o třídu kvalitnější a propracovanější než před osmi lety. No, o hvězdičku. --- Speciální díky vzkazuji Eshkerimu za bombastický soundtrack (ano, on ho jen přepracoval, ale jaké má grády!) a tvůrcům za Englishův mosambický tik. U toho jsme se totiž svorně nasmáli nejvíc. ()

drozdy1

Johny English se vrací lepší a nadupanějsí než kdy před tím. Jsem rád , že se Johny představil v trochu akčnějším stylu. ()

Wawer

Po slibném začátku zabředává Johnny hlouběji a hlouběji do marastu z něhož není cesty ven. Nemá dobrý příběh ani záporáka, není vtipný a není ani akční. Za těch pár zdařilých gagů a satirických narážek vřele dík, na příště ale prosím tak leda krátkometrážně. ()

Brtniik

Na film jsem natrefil čirou náhodou. Kdyby to bylo myšleno vážně (klasická špióňárna), určitě bych na to nečučel jelikož mi dost vadí koncept „naši o5 vyhráli a ani to nebolelo“ a jak špióni dovedou s roztodivnými cajky, o řidičské genialitě ani nemluvě - Stig by bledl závistí... V životě je to ovšem jinak a vždy jsem si přál vidět film, který by ukázal, jak něco tu a tam zas až tak úplně nevyjde. A tady to všechno bylo! Jak vidno, kromě krátkých sad gagů coby Mr. Bean, zvládne i celovečerák a dobře. Rowan je naprosto boží! Výjimečně jsem se nedíval se svou nejmilejší, ale s chutí jsem ji film podrobně vylíčil. Za mě paráda. ()

Bozvav

Za mne o proti jedničce určitě lepší. Hodně jsem se nasmála, vychytávky speciální, zápletka ušla. Za mne 85%. Jsem zvědavá na trojku. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)