Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

Pecca007

Ono to není špatné a velice mě potěšilo, že na hlavní postavě šlo poznat, že je vyspělejší, oťukanější a coolovější, ale zároveň pořád stejný ňouma. Atkinson by neměl přestávat točit filmy. Jako komediant ještě určitě neřekl poslední slovo. Avšak vícekrát bych to vidět nepotřeboval. A když už, tak bych se díval jen na scény s "uklízečkou". ()

c4p

Je mi líto, ale pan Rowan Atkinson pro mě už vždy bude Mr.Bean a Černá zmije. V tomto komediálně-akčním snímku připomíná více nemotorného inspektora cluzoe, který čerpá ze své hlouposti. Pravda, pár lehce úsměvných momentů se našlo, ale pro komika formátu R. Atkinsona jich byla většina nedůstojná. Navíc Anglie již svého super agenta má, že pane Jamesi Bonde. A pokud tohle byla snaha o parodii, nechte to příště američanům, tam se podobných neúspěchů vejde. ()

burg

Sice je to pořád stejná ptákovina, ale naštěstí pořád stejně (ne-li ještě více) vtipná. Rowan Atkinson je prostě typ člověka, který dokáže rozesmát i mrtvého - tady předvádí svou obvyklou sbírku pokec-face, což znamená, že se šklebí jak kůň, když ucítí vagon řepy. Toho není nikdy dost. ()

tomuleee

Vážení todle je prostě bomba. Parodie typu Děsněj Biják a Sparta z teho bliju ale toto je pan herec a skvělý a parádní film. Vykrádá bondovky? No mě to nevadí a Gillian Anderson je pořád kočka. 100 % ať nežeru. Dokonalé a chci co nejdřív další film. Pořád lepší jak nějaký filmy o Beanovi ()

Cryo13

Rozhodne som čakal viac zábavy v podobe Johnyho Englisha tak ako sme u jeho postavy zvyknutí. Až na par miest vo filme mi to prišlo úplne bez nápadu.Som veľmi sklamaný rozhodne som ocakaval viac. ()

dogzila

Veľké sklamanie! Neviem prečo sa tvorcovia nedržali jednoduchého a občerstvujúceho humoru ako ten so stoličkou, skákajúce vreco s mŕtvolou alebo rúžový útok. Vtedy by asi nikto nezaváhal s hodnotením oveľa vyšším. ()

maple6

- No... první díl jsem zbožňoval. Vlastně celkově mám pro Atkinsona slabost. Druhý English je ale... slabý. Ze všeho nejslabší je linie s uklízečkou zabijačkou. Natočené to je umě a některé vtípky pobavily. Kdyby měl film 20 minut, bylo by to fajn. 101 minut však bylo až moc dlouhých a tak dostává druhý English jen 3 hvězdy za zásluhy. MAPLE6 ()

luukaas

Velice povedené pokračování, které si mnoha směrech nezadá s prvním dílem......Atkinson po několika nezdarech celovečerních filmů má náběh na sérii, která mu doslova sedí a může uplatnit svůj komický talent v mnoha směrech... Po dlouhé době zajímavá akční komedie, která nepřekvapí, ale dá Vám tolik co od snímku můžete čekat...proto hodnotím 7/10. ()

positivity

No úprimne... Keby presne v tomto istom filme hral niekto iný ako Rowan Atkinson, ale napríklad... hmmm.... Maroš Klamár :-), tak vo svete a v kinách a na CSFD skončí tento film asi s max. 5- 10% ()

k.rakonos

Musíme to brát jako tak trochu jako i parodii. Pár gagů pobaví, člověk se zasměje, ale někdy to je až příliš ujetý a přehnaný. ()

Ftrider

Mě to sedlo nadmíru. Velmi důstojné pokračování. Umírněnější (většinou) než předchozí díl. Celkově mi to přišlo malinko dospělejší. Mimo jednu několikrát opakující se scénku a finální kopance do k...í:o))) Ale bavil jsem se skvostně. ()

bron

Johnny English podruhé, tentokráte jaksepatří, no, podobný tomu prvnímu. Trochu tupější agent se smůlou přilepenou na patách, ovšem napříč tomu zvládnuvší sebeobtížnější situace, v podání největšího britského elegána Rowana Atkinsona. Toho já ovšem rád vidím na plátně kdykoliv, protože už jeho přítomnost do značné míry dělá dobré komedie. A tohle jsem také očekával, a to jsem dostal, tudíž jsem spokojen. Vlastně ještě 2+ navíc, Gillian Anderson a hlavně Rosamund Pike. Atkinson si tohle natáčení nepochybně dobře užil :) ()

rotabuk

65% to snad ne ? Toto hodnocení mě donutilo dívat se do konce filmu ale dobrodružný-akční-komedie, snad jen akční by se mohlo použít Kde je nápad a britsky humor Rowana Atkinsona ? Slabota slabá ! Pár nápadů nedotažených do konce. Další díl radši vynechám.Na závěr jsem čekal hlavičku :-) ()

in flames

Pre mňa lepšie ako originál James Bond, toto sa aspoň netvári vážne a napriek tomu dejovo ani akčne enstráca dynamiku. ()

fernandez

První díl se mi líbil, byl takový vtipně roztomilý, dvojka se snaží být vtipná za každou cenu a působí to neuvěřitelně a naprosto trapně. Zbytečný film. ()

Hrmak

Žiadny útok na bránice sa nekoná. V podstate rovnaké ako jednotka. PS.: scéna s invalidným vozíkom bola najlepšia! ()

newSami

Načo bol takýto film dobrý? Ani jednotka nebola žiadny trhák, ale dvojka je totálny prepadák. S vekom a šedinami Rowana Atkinsona prišla nuda. Dúfam ale, že toto nebol jeho posledný film, len nech sa už Johnny nikdy nevráti! * za killer babku! ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)