V jako Victoria (TV seriál)

Victorious

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2010, 58x23 min

Dan Schneider

Victoria Justice, Ariana Grande, Avan Jogia, Elizabeth Gillies, Matt Bennett, Leon Thomas III, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington, Eric Lange, Kelli Goss, Kesha, Matt Angel, Mason Cook, Justin Deeley, Nathan Kress, Jerry Trainor, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Charles Shaughnessy, Shirley Jones, Sean Moran, Drew Waters, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Lindsay Taylor, Chelsea Gilligan, Dominique Grund, Halston Sage, Twyla Banks, Libby Mintz, Tristin Mays, Mark Irvingsen, Evan Williams, Tara Holt, Juliana Long Tyson, Katrina Norman, Ana Flavia Gavlak, Jakob Salvati, Lilach Mendelovich, Max Carver, Meagan Holder, Marco James, Titus Makin Jr., Ryan Rottman, Jordan Nichols, Craig Frank, Lainey Lipson, Eric Curtis Johnson, Audi Resendez, Scheana Marie, Rosalie McIntire, Rae Latt, Tanya Bettencourt, Cole Jensen, Dexter Darden, Mara Hall, Vedette Lim, Ki-hong Lee, Alex Lowery, Alexandra Shipp, Rodney To, Keith Allan, Jill Basey, Aline Elasmar, Andre Myers, Corey Eid, Jillian Clare, S.E. Perry, Dennis Haskins, Justene Alpert, Megan Littler, Justin Prentice, Connor Weil, Lane Napper, Jennifer Carta, Jim Pirri, Perez Hilton, Cooper Barnes, Mollee Gray, Jennifer Veal, Tom Virtue, Brian Maillard, Melissa Barker, David Hoffman, Nick Endres, Molly Jackson, Tabitha Morella, Alex Arleo, Brandon Weaver, Thomas Mikusz, Eric Normington, Chino Binamo, Kyle Dietz, Dan Schneider, Susan Chuang, Maria Russell, Brandon W. Jones, Andrea Ellsworth, Tim Chiou, Solofa Fatu Jr., Rod Keller, Malcolm Foster Smith, Troy Doherty, Laird Macintosh, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Whitney Rose Pynn, John O'Brien, Robert Christopher Riley, Michael Hilow, Hayley Holmes, Adam Kulbersh, Elena Beuca, Amanda Clayton, Tara Macken, Mia Bernardino, Alisa Vilena, Colleen Ballinger, JoAnn Willette, Cassie Hernandez, Tetona Jackson, Ashton Moio, Michael Grant, Patricia Ashley, Doug Haley, Joe Marinelli, Jeremy Glazer, Loren Lester, Paul Woolfolk, Mustafa Haidari, Cameron Jebo, Mel Fair, Taylor Parks, David Reynolds, Max Wright, Jasper Cole

Nejdřív jsem si seriálu nějak moc nevšímala, protože jsem myslela, že to bude blbost a fraška, při které jde jen o to, že je hlavní hrdinka (dokonalá a skvělá zpěvačka) shazována svou starší sestrou (ne tak pěkná a hrozná zpěvačka) s velikým egem a všechno nakonec vyleze napovrch...nuda... Naštěstí jsem se mýlila a vylezla z toho úžasná komedie, která se dnes už jen tak nevidí a je to dobré v tom, že tvůrci ( nebo nevím kdo ) nalezli hranici mezi vtipem a trapností a v seriálu jsou tím pádem ve většině případů jen dobré věci. Tohle hooodně seriálů dnes postrádá. (Myslím jako nalézt tu hranici mezi trapností a vtipem). Písničky jsou taky super, vůbec tam nevadí (taky jsem si myslela, že to bude něco jako High School Musical, ale naštěstí vůbec ;) ) a navíc ta hromada sympatických lidí :) seriál mám ráda a když mám chvilku, zapnu si ho a párkrát se i zasměju. Jen jedna věc se nepovedla a to název. Seriál se jmenuje Victorious (Vítězství) a ve svém názvu skrývá jméno hlavní hrdinky - Tori. Český překlad V jako Victorie je úplně mimo. ;)(18.8.2013)

• dogrose

Škoda času, ale koukám na komentáře, mladým se to líbí. Vtipy omleté, hodně na hranici vkusu a trapnosti či za ní. Postava Tori lítá od správňácké holky k uječené pipině (její dabing mne úplně tahá za uši). Jednu hvězdu za učitele Sikowitze a blbku Cat. Takový sterilní seriál o hezkých lepších dětech na umělecké škole.(17.2.2015)

Talentovaná teenagerka je přijata na Hollywoodskou střední uměleckou školu potom, co její sestře oteče jazyk a nemůže zpívat, tak to vezme za ní. A publikum je abslutně "Woooooooow". Potká tam nové sympatické kamarády včetně magora s loutkou. Scénář: Dan Schneider.. toho osobně nemusim hlavně proto, že vytvořil i takový sra*ky jako Zoey 101 a All That. Ale tohle (a iCarly, samozřejmě) se mu vážně povedlo. Tohle je prostě jeho úspěšný sitkom a taky jeden z nejlepších seriálů z dílny Nickleodeon.(3.3.2012)

Je to trochu přiblbé, občas jednoduché. Někdy poněkud nedotažené, jindy zase přehnané. Pokaždé ale nesmírně zábavné! Victorious je seriál určený zejména pro mladší publikum. Ale zabavit může i ty, kteří mají věk cílové skupiny už nějaký ten rok za sebou. Občas je některý díl slabší. Občas je to trochu nahlas. Občas mě při sledování napadaly alternativní konce určitých scén (a možná, že to byly i lepší konce). Drobné nedostatky však výrazně převažují sympatické postavy i herci, řada povedených písniček či popěvků, čas od času nějaký sofistikovanější vtip či narážka. V kategorii sitcomů pro mládež Victorious jasně vede, protože... Je to zábavné, je to oddechové. Má to TheSlap.com a má to grády. Je to vysoce koukatelné.(30.8.2013)

První dvě série skvělé, ale potom čím je to novější díl, tím je horší. Nové díly mi nedávají ve většině případů smysl a přijde mi, že "vtipy" jsou vymýšlené narychlo a nedotažené. Navíc všechny postavy kromě Tori, Andreho a Triny se vyvíjejí k horšímu. Jade je čím dál protivnější, Beck slizštější a trapnější, Cat blbější (stejně jako nové díly) a Robbie s Rexem mě budou iritovat už napořád. Je to velká škoda, protože měl seriál podle mého skvěle našlápnuto. Měli by si u Nickelodeonu uvědomit, že v nejlepším se má přestat a nevymýšlet všelijaké koniny.(11.1.2014)