V jako Victoria (TV seriál)

Victorious

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2010, 58x23 min

Dan Schneider

Victoria Justice, Ariana Grande, Avan Jogia, Elizabeth Gillies, Matt Bennett, Leon Thomas III, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington, Eric Lange, Kelli Goss, Kesha, Matt Angel, Mason Cook, Justin Deeley, Nathan Kress, Jerry Trainor, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Charles Shaughnessy, Shirley Jones, Sean Moran, Drew Waters, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Lindsay Taylor, Chelsea Gilligan, Dominique Grund, Halston Sage, Twyla Banks, Libby Mintz, Tristin Mays, Mark Irvingsen, Evan Williams, Tara Holt, Juliana Long Tyson, Katrina Norman, Ana Flavia Gavlak, Jakob Salvati, Lilach Mendelovich, Max Carver, Meagan Holder, Marco James, Titus Makin Jr., Ryan Rottman, Jordan Nichols, Craig Frank, Lainey Lipson, Eric Curtis Johnson, Audi Resendez, Scheana Marie, Rosalie McIntire, Rae Latt, Tanya Bettencourt, Cole Jensen, Dexter Darden, Mara Hall, Vedette Lim, Ki-hong Lee, Alex Lowery, Alexandra Shipp, Rodney To, Keith Allan, Jill Basey, Aline Elasmar, Andre Myers, Corey Eid, Jillian Clare, S.E. Perry, Dennis Haskins, Justene Alpert, Megan Littler, Justin Prentice, Connor Weil, Lane Napper, Jennifer Carta, Jim Pirri, Perez Hilton, Cooper Barnes, Mollee Gray, Jennifer Veal, Tom Virtue, Brian Maillard, Melissa Barker, David Hoffman, Nick Endres, Molly Jackson, Tabitha Morella, Alex Arleo, Brandon Weaver, Thomas Mikusz, Eric Normington, Chino Binamo, Kyle Dietz, Dan Schneider, Susan Chuang, Maria Russell, Brandon W. Jones, Andrea Ellsworth, Tim Chiou, Solofa Fatu Jr., Rod Keller, Malcolm Foster Smith, Troy Doherty, Laird Macintosh, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Whitney Rose Pynn, John O'Brien, Robert Christopher Riley, Michael Hilow, Hayley Holmes, Adam Kulbersh, Elena Beuca, Amanda Clayton, Tara Macken, Mia Bernardino, Alisa Vilena, Colleen Ballinger, JoAnn Willette, Cassie Hernandez, Tetona Jackson, Ashton Moio, Michael Grant, Patricia Ashley, Doug Haley, Joe Marinelli, Jeremy Glazer, Loren Lester, Paul Woolfolk, Mustafa Haidari, Cameron Jebo, Mel Fair

První dvě série skvělé, ale potom čím je to novější díl, tím je horší. Nové díly mi nedávají ve většině případů smysl a přijde mi, že "vtipy" jsou vymýšlené narychlo a nedotažené. Navíc všechny postavy kromě Tori, Andreho a Triny se vyvíjejí k horšímu. Jade je čím dál protivnější, Beck slizštější a trapnější, Cat blbější (stejně jako nové díly) a Robbie s Rexem mě budou iritovat už napořád. Je to velká škoda, protože měl seriál podle mého skvěle našlápnuto. Měli by si u Nickelodeonu uvědomit, že v nejlepším se má přestat a nevymýšlet všelijaké koniny.(11.1.2014)

• karlik4801

Na to, že to vysílá stanice Nickelodeon, která nejspíš stojí i za produkcí, je to příjemné překvapení. V žádném případě se to nemůže rovnat normální komediálním seriálům, ale nemám pocit že Victorious nijak škodí. Chválím snahu neudělat bezvýznamnou trapárnu jen pro malé děti, které tyhle podobné seriály tak zbožňují (nechápu).(28.3.2013)

• dogrose

Škoda času, ale koukám na komentáře, mladým se to líbí. Vtipy omleté, hodně na hranici vkusu a trapnosti či za ní. Postava Tori lítá od správňácké holky k uječené pipině (její dabing mne úplně tahá za uši). Jednu hvězdu za učitele Sikowitze a blbku Cat. Takový sterilní seriál o hezkých lepších dětech na umělecké škole.(17.2.2015)

Je to trochu přiblbé, občas jednoduché. Někdy poněkud nedotažené, jindy zase přehnané. Pokaždé ale nesmírně zábavné! Victorious je seriál určený zejména pro mladší publikum. Ale zabavit může i ty, kteří mají věk cílové skupiny už nějaký ten rok za sebou. Občas je některý díl slabší. Občas je to trochu nahlas. Občas mě při sledování napadaly alternativní konce určitých scén (a možná, že to byly i lepší konce). Drobné nedostatky však výrazně převažují sympatické postavy i herci, řada povedených písniček či popěvků, čas od času nějaký sofistikovanější vtip či narážka. V kategorii sitcomů pro mládež Victorious jasně vede, protože... Je to zábavné, je to oddechové. Má to TheSlap.com a má to grády. Je to vysoce koukatelné.(30.8.2013)

Je to můj oblíbený seriál. Mám ráda kanál nickelodeon, protože dělají serialy, které jsou vtipné narozdíl od seriálů z disney channel kde jsou seriáli docela trapné. Jsou tam docela vtipné postavy a nejraději mám ráda postavy cat a jade. Příběh tohoto seriálu se mi docela líbí a těším se až nadabujou čtvrtou serii.(2.1.2014)