V jako Victoria (TV seriál)

Victorious

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2010, 58x23 min

Dan Schneider

Victoria Justice, Ariana Grande, Avan Jogia, Elizabeth Gillies, Matt Bennett, Leon Thomas III, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington, Eric Lange, Kelli Goss, Kesha, Matt Angel, Mason Cook, Justin Deeley, Nathan Kress, Jerry Trainor, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Charles Shaughnessy, Shirley Jones, Sean Moran, Drew Waters, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Lindsay Taylor, Chelsea Gilligan, Dominique Grund, Halston Sage, Twyla Banks, Libby Mintz, Tristin Mays, Mark Irvingsen, Evan Williams, Tara Holt, Juliana Long Tyson, Katrina Norman, Ana Flavia Gavlak, Jakob Salvati, Lilach Mendelovich, Max Carver, Meagan Holder, Marco James, Titus Makin Jr., Ryan Rottman, Jordan Nichols, Craig Frank, Lainey Lipson, Eric Curtis Johnson, Audi Resendez, Scheana Marie, Rosalie McIntire, Rae Latt, Tanya Bettencourt, Cole Jensen, Dexter Darden, Mara Hall, Vedette Lim, Ki-hong Lee, Alex Lowery, Alexandra Shipp, Rodney To, Keith Allan, Jill Basey, Aline Elasmar, Andre Myers, Corey Eid, Jillian Clare, S.E. Perry, Dennis Haskins, Justene Alpert, Megan Littler, Justin Prentice, Connor Weil, Lane Napper, Jennifer Carta, Jim Pirri, Perez Hilton, Cooper Barnes, Mollee Gray, Jennifer Veal, Tom Virtue, Brian Maillard, Melissa Barker, David Hoffman, Nick Endres, Molly Jackson, Tabitha Morella, Alex Arleo, Brandon Weaver, Thomas Mikusz, Eric Normington, Chino Binamo, Kyle Dietz, Dan Schneider, Susan Chuang, Maria Russell, Brandon W. Jones, Andrea Ellsworth, Tim Chiou, Solofa Fatu Jr., Rod Keller, Malcolm Foster Smith, Troy Doherty, Laird Macintosh, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Whitney Rose Pynn, John O'Brien, Robert Christopher Riley, Michael Hilow, Hayley Holmes, Adam Kulbersh, Elena Beuca, Amanda Clayton, Tara Macken, Mia Bernardino, Alisa Vilena, Colleen Ballinger, JoAnn Willette, Cassie Hernandez, Tetona Jackson, Ashton Moio, Michael Grant, Patricia Ashley, Doug Haley, Joe Marinelli, Jeremy Glazer, Loren Lester, Paul Woolfolk, Mustafa Haidari, Cameron Jebo, Mel Fair, Taylor Parks, David Reynolds, Max Wright, Jasper Cole, Robert Towers, Dutch Hofstetter, Kelly Sry, Brian Kimmet

Ze začátku jsem hledal nějaký seriál na který bych se koukal , protože vše co jsem měl načatý tak jsem to dokoukal. Zadal jsem tady do podrobného vyhledávání seriály , a pouze mnou nehodnocené , a všiml jsem si tohohle seriálu. Přečetl jsem si děj , a celkem mě to zaujalo , tak jsem se koukl na youtube na nějaké trailery , a hned se mi trailer líbil. Tak jsem se na to začal koukat. Jsem zatím u dvacátého třetího dílu , a musím říct že tohle je skvělý seriál. Všichni v seriálu skvěle zpívají i hrajou. V každém díle je spousto vtipných scén , a zkvělého zpěvu. Nejlepším a nejvtipnějším dílem mi zatím přišel třináctý díl. U toho jsem se musel smát pořád. Avan Jogia a Victoria Justice jsou podle mě nejlepší postavy v celém seriálu. I když jsem zatím neviděl každý díl , ale u mě 100%. Strašně se těším až uvidím všech 58 dílů tohohle skvělého seriálu. Nemohu si pomoc , ale pořád se musím smát Ericovi Langemu , ten mě v seriálu vždycky rozesměje ze všech nejvíc. Jako učitel herectví je prostě skvělý. Herci co hrajou v tomhle seriálu tak jsem o nich nikdy neslyšel , ani jsem je neviděl hrát v něčem jiném , ale určitě se kouknu , protože to jsou podle mě úžasný herci. Po zhlédnutí prvních deseti dílů jsem na ČSFD vyřadil z mých oblíbených seriálů zlatá sedmdesátá , a přidal jsem tam tento seriál. Andre ( Leon Thomas III ) skvěle zpívá a hraje na piáno , ale v seriálu nijak moc nevičnívá. Je sice v každém díle , ale vtipný moc není. Beck ( Avan Jogia ) je v seriálu můj oblíbenec. Zkvěle zpívá , a hraje. A je dost vtipný. Cat ( Ariana Grande ) je v seriálu za takovou blbku, ale mě to celkem nevadí protože mi to přijde dost vtipný. A taky moc krásně zpívá. Jade ( Elizabeth Gillies ) je úhlavní nepřítelka Tori. V každém díle je naštvaná a někoho uráží , a díky tomu je dost zábavná. Trina ( Danielle Monet ) je Torinina sestra. Myslí si že má obrovský talent na zpěv , ale nemá. Není špatná , ale v seriálu jí moc nemusim. Robbie ( Matt Bennet ) je kluk který má loutku Rexe. Holky ho nechtějí a i rex ho uráží. Tori ( Victoria Justice ). O ní je tento celý seriál. Úžasně zpívá a hraje , a vždy mě rozesměje. Už jsem dokoukal celý seriál , všechny čtyři série , a pořád si myslím že seriál je skvělý. Jenom mi trochu vadil poslední díl , byl sice vtipný a zajímavý , ale myslel jsem si že když je poslední tak tam bude nějaké rozloučení , nebo že aspoň stráví všichni čas spolu. No ale nevadí. Skvělý seriál !!!!(22.6.2014)

Tak po dokoukání třetí a črvrté série v originále musím přidat hvězdičku navíc. Velmi příjemný seriál, který vlastně nemá nesympatickou postavu a to je veliké plus. Humor se sice někdy pohybuje na hranici trapnosti ( Rex ) takže převracím občas oči v sloup, ale kladné věci převládaj v hojném množství. Určitě musim vyzvednout český dabing, který se podle mě hodně povedl, ale v originále je to samozřejmě lepší. Co se mi nelíbí je český název V jako Victoria který je totálně mimo. Název seriálu je Victorious ( vítězství ) a hlavní postava se jmenuje Tori nikoliv Victorie. Toto je opět nezvládnuté. Pokud nemáte rádi pop music, tak se tomuto seriálu radši vyhněte, zpívá se tu opravdu hodně. Songy jsou to ale příjemné a některé si rád pouštím. Tori, Jade, Robbie, André, Jade, Cat a Trina mi budou chybět a je strašná škoda, že seriál není ukončen, ale končí čtvrtou řadou. Původně se mělo pokračovat, ale seriál byl překvapivě zrušen. Pokud chcete inteligentní humor ruce pryč. Pokud chcete být znovu teenagerem zapněte Nickelodeon a směle do toho. Victorious tvoři spolu s Icarly jeden z nejlepších kids/teen seriálů současnosti na které se dá koukat a strčí do kapsy všechny disney srač.. P.S. Pro fanoušky - Ariana Grande momentálně hraje v seriálu Sam a Cat. Jedná se o spin-off k Victorious a Icarly, bohužel po prvním díle musím říci, že je to hodně špatné. A Avan Jogia dostal roli v seriálu Twisted, který jsem zatím neměl možnost vidět.(28.6.2013)

Talentovaná teenagerka je přijata na Hollywoodskou střední uměleckou školu potom, co její sestře oteče jazyk a nemůže zpívat, tak to vezme za ní. A publikum je abslutně "Woooooooow". Potká tam nové sympatické kamarády včetně magora s loutkou. Scénář: Dan Schneider.. toho osobně nemusim hlavně proto, že vytvořil i takový sra*ky jako Zoey 101 a All That. Ale tohle (a iCarly, samozřejmě) se mu vážně povedlo. Tohle je prostě jeho úspěšný sitkom a taky jeden z nejlepších seriálů z dílny Nickleodeon.(3.3.2012)

Je to trochu přiblbé, občas jednoduché. Někdy poněkud nedotažené, jindy zase přehnané. Pokaždé ale nesmírně zábavné! Victorious je seriál určený zejména pro mladší publikum. Ale zabavit může i ty, kteří mají věk cílové skupiny už nějaký ten rok za sebou. Občas je některý díl slabší. Občas je to trochu nahlas. Občas mě při sledování napadaly alternativní konce určitých scén (a možná, že to byly i lepší konce). Drobné nedostatky však výrazně převažují sympatické postavy i herci, řada povedených písniček či popěvků, čas od času nějaký sofistikovanější vtip či narážka. V kategorii sitcomů pro mládež Victorious jasně vede, protože... Je to zábavné, je to oddechové. Má to TheSlap.com a má to grády. Je to vysoce koukatelné.(30.8.2013)

První dvě série skvělé, ale potom čím je to novější díl, tím je horší. Nové díly mi nedávají ve většině případů smysl a přijde mi, že "vtipy" jsou vymýšlené narychlo a nedotažené. Navíc všechny postavy kromě Tori, Andreho a Triny se vyvíjejí k horšímu. Jade je čím dál protivnější, Beck slizštější a trapnější, Cat blbější (stejně jako nové díly) a Robbie s Rexem mě budou iritovat už napořád. Je to velká škoda, protože měl seriál podle mého skvěle našlápnuto. Měli by si u Nickelodeonu uvědomit, že v nejlepším se má přestat a nevymýšlet všelijaké koniny.(11.1.2014)