V jako Victoria (TV seriál)

Victorious

Komedie / Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2010–2013, 23 h 54 min (Minutáž: 24–46 min)

Tvůrci:

Dan Schneider

Mike Spodnik

Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth Gillies, Ariana Grande, Avan Jogia, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington, Eric Lange, Kelli Goss, Kesha, Matt Angel, Mason Cook, Justin Deeley, Nathan Kress, Jerry Trainor, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Charles Shaughnessy, Shirley Jones, Sean Moran, Drew Waters, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Lindsay Taylor, Chelsea Gilligan, Dominique Grund, Halston Sage, Twyla Banks, Libby Mintz, Tristin Mays, Mark Irvingsen, Evan Williams, Tara Holt, Juliana Long Tyson, Katrina Norman, Ana Flavia Gavlak, Jakob Salvati, Lilach Mendelovich, Max Carver, Meagan Holder, Marco James, Titus Makin Jr., Ryan Rottman, Jordan Nichols, Craig Frank, Lainey Lipson, Eric Curtis Johnson, Audi Resendez, Scheana Marie, Rosalie McIntire, Rae Latt, Tanya Bettencourt, Cole Jensen, Dexter Darden, Mara Hall, Vedette Lim, Ki-hong Lee, Alex Lowery, Alexandra Shipp, Rodney To, Keith Allan, Jill Basey, Aline Elasmar, Andre Myers, Corey Eid, Jillian Clare, S.E. Perry, Dennis Haskins, Justene Alpert, Megan Littler, Justin Prentice, Connor Weil, Lane Napper, Jennifer Carta, Jim Pirri, Perez Hilton, Cooper Barnes, Mollee Gray, Jennifer Veal, Tom Virtue, Brian Maillard, Melissa Barker, David Hoffman, Nick Endres, Molly Jackson, Tabitha Morella, Alex Arleo, Brandon Weaver, Thomas Mikusz, Eric Normington, Chino Binamo, Kyle Dietz, Dan Schneider, Susan Chuang, Maria Russell, Brandon W. Jones, Andrea Ellsworth, Tim Chiou, Solofa Fatu Jr., Rod Keller, Malcolm Foster Smith, Troy Doherty, Laird Macintosh, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Whitney Rose Pynn, John O'Brien, Robert Christopher Riley, Michael Hilow, Hayley Holmes, Adam Kulbersh, Elena Beuca, Amanda Clayton, Tara Macken, Mia Bernardino, Alisa Vilena, Colleen Ballinger, JoAnn Willette, Cassie Hernandez, Tetona Jackson, Ashton Moio, Michael Grant, Patricia Ashley, Doug Haley, Joe Marinelli, Jeremy Glazer, Loren Lester, Paul Woolfolk, Mustafa Haidari, Cameron Jebo, Mel Fair, Taylor Parks, David Reynolds, Max Wright, Jasper Cole, Robert Towers, Dutch Hofstetter, Kelly Sry, Brian Kimmet, Boo Arnold, Marisa Dorchock, Isaiah Lucas, Patrick Cox, Clint Carmichael, Mason Davis, Chester Lockhart, Kevin Thompson, Melina Lizette, Winston Story, Erik Betts

První dvě série skvělé, ale potom čím je to novější díl, tím je horší. Nové díly mi nedávají ve většině případů smysl a přijde mi, že "vtipy" jsou vymýšlené narychlo a nedotažené. Navíc všechny postavy kromě Tori, Andreho a Triny se vyvíjejí k horšímu. Jade je čím dál protivnější, Beck slizštější a trapnější, Cat blbější (stejně jako nové díly) a Robbie s Rexem mě budou iritovat už napořád. Je to velká škoda, protože měl seriál podle mého skvěle našlápnuto. Měli by si u Nickelodeonu uvědomit, že v nejlepším se má přestat a nevymýšlet všelijaké koniny.(11.1.2014)

• karlik4801

Na to, že to vysílá stanice Nickelodeon, která nejspíš stojí i za produkcí, je to příjemné překvapení. V žádném případě se to nemůže rovnat normální komediálním seriálům, ale nemám pocit že Victorious nijak škodí. Chválím snahu neudělat bezvýznamnou trapárnu jen pro malé děti, které tyhle podobné seriály tak zbožňují (nechápu).(28.3.2013)

Po rokoch som sa pustila do tohto seriálu, ktorý som neskutočne milovala. Bála som sa, či nebudem teraz už ako dospelá považovať tento seriál a humor za príliš detinské, no vôbec. Všetky postavy sú skvelé a zaujímavé ( možno s výnimkou hl.postavy Tori, ktorá je proste obyčajná). Pamätám si, že som kedysi nemusela Trinu, no teraz po čase musím povedať, že práve ona tam tvorila veľkú časť zábavy hoci bola dosť často otravná. Najlepšou a najvtipnejšou postavou je tam bezpochyby Jade (jej charizma a hlas ma dostával už pred rokmi). Taktiež rozkošná Cat. Victorious má asi tie najlepšie piesne aké som počula či už na Disney Channel alebo Nickelodeone. Plus samozrejme spevákov (už len samotná Ariana je toho dôkazom). Musím však aj podotknúť, že ako dieťa som si nevšimla mnoho vtipov, ktoré boli určené vyššiemu ročníku :D a že je ich tam požehnane. Každopádne asi za mňa bude hodnotiť nostalgia alebo zamilovanosť do tohto seriálu, keď dávam 5*. Odporúčam každému, komu nevadí šialenosť, jednoduchý dej a popové pesničky. :))(10.4.2020)

Je to můj oblíbený seriál. Mám ráda kanál nickelodeon, protože dělají serialy, které jsou vtipné narozdíl od seriálů z disney channel kde jsou seriáli docela trapné. Jsou tam docela vtipné postavy a nejraději mám ráda postavy cat a jade. Příběh tohoto seriálu se mi docela líbí a těším se až nadabujou čtvrtou serii.(2.1.2014)

Ze začátku jsem hledal nějaký seriál na který bych se koukal , protože vše co jsem měl načatý tak jsem to dokoukal. Zadal jsem tady do podrobného vyhledávání seriály , a pouze mnou nehodnocené , a všiml jsem si tohohle seriálu. Přečetl jsem si děj , a celkem mě to zaujalo , tak jsem se koukl na youtube na nějaké trailery , a hned se mi trailer líbil. Tak jsem se na to začal koukat. Jsem zatím u dvacátého třetího dílu , a musím říct že tohle je skvělý seriál. Všichni v seriálu skvěle zpívají i hrajou. V každém díle je spousto vtipných scén , a zkvělého zpěvu. Nejlepším a nejvtipnějším dílem mi zatím přišel třináctý díl. U toho jsem se musel smát pořád. Avan Jogia a Victoria Justice jsou podle mě nejlepší postavy v celém seriálu. I když jsem zatím neviděl každý díl , ale u mě 100%. Strašně se těším až uvidím všech 58 dílů tohohle skvělého seriálu. Nemohu si pomoc , ale pořád se musím smát Ericovi Langemu , ten mě v seriálu vždycky rozesměje ze všech nejvíc. Jako učitel herectví je prostě skvělý. Herci co hrajou v tomhle seriálu tak jsem o nich nikdy neslyšel , ani jsem je neviděl hrát v něčem jiném , ale určitě se kouknu , protože to jsou podle mě úžasný herci. Po zhlédnutí prvních deseti dílů jsem na ČSFD vyřadil z mých oblíbených seriálů zlatá sedmdesátá , a přidal jsem tam tento seriál. Andre ( Leon Thomas III ) skvěle zpívá a hraje na piáno , ale v seriálu nijak moc nevičnívá. Je sice v každém díle , ale vtipný moc není. Beck ( Avan Jogia ) je v seriálu můj oblíbenec. Zkvěle zpívá , a hraje. A je dost vtipný. Cat ( Ariana Grande ) je v seriálu za takovou blbku, ale mě to celkem nevadí protože mi to přijde dost vtipný. A taky moc krásně zpívá. Jade ( Elizabeth Gillies ) je úhlavní nepřítelka Tori. V každém díle je naštvaná a někoho uráží , a díky tomu je dost zábavná. Trina ( Danielle Monet ) je Torinina sestra. Myslí si že má obrovský talent na zpěv , ale nemá. Není špatná , ale v seriálu jí moc nemusim. Robbie ( Matt Bennet ) je kluk který má loutku Rexe. Holky ho nechtějí a i rex ho uráží. Tori ( Victoria Justice ). O ní je tento celý seriál. Úžasně zpívá a hraje , a vždy mě rozesměje. Už jsem dokoukal celý seriál , všechny čtyři série , a pořád si myslím že seriál je skvělý. Jenom mi trochu vadil poslední díl , byl sice vtipný a zajímavý , ale myslel jsem si že když je poslední tak tam bude nějaké rozloučení , nebo že aspoň stráví všichni čas spolu. No ale nevadí. Skvělý seriál !!!!(22.6.2014)