Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiální text distributora)

cheyene

Některé talenty jsou tu vskutku obdivuhodné (operní zpěv malé dívenky, hra na pilu,...), což si minimálně tu hvězdičku zaslouží. Zpracování pořadu je typické - velkolepé, resp. "velkolepé" - snaží se o připoutání co nejvíce lidí, přičemž velmi často sklouzává do té nejlacinější zábavy (vtípky dua GS či občas Mareše). Zdeněk Troška tu je za toho hodného porotce, který na každém najde to pozitivní a i naprostému antitalentu to dovede podat tak, že on odejde s hlavou vztyčenou. Banášová je takový střed a Haberu hodnotím jako nejlepšího porotce, jelikož jeho argumenty jsou vesměs pádné, avšak mnohdy až přehnané. Suchánka s Genzerem blíže komentovat nebudu. 1,5* za ty lidi, kteří umí něco, co většina ne, avšak jediné, co jim z této soutěže zůstane, budou zážitky (nepočítaje výhru pro vítěze). ()

paascha odpad!

To je ale sračka!!! Smát se debilům a kreaturám už je trochu pasé, to mě bavilo tak ve Freaks, ne dnes. A že tam tu a tam někdo parádně zahiphopuje? Blééé, fuj, shit. Stejně jako padesát cigi kopií black$whita Majkla Džeksna. ()

Hromino odpad!

Nejlepší česko slovenská talentová show začíná... kva kva kva... to vše pod taktovkou moderátorské jedničky – Leoše Mareše. Ha ha ha. Good joke. Sledovat tuhle estrádu je ale vyloženě utrpení, což není žádný joke. ()

hippyman

obecně nemám moc realityšou v lásce, tahle talentmagória to jen zase potvrdila... tu a tam člověk narazí na nějakou zajímavost, ale věnovat sledování takovýho času nebo snad nedejbože ještě peněz (ano, o to jde asi především), to fuck ne. navíc tady nejde mluvit ani o nějaké originalitě či skvělém moderování, prostě jen tvorba ovcí z diváků a pečení sledovanostních koláčů. 20% ()

salahadin odpad!

Mainstreamová the-most-mass zábava pro všechny - teda podle tvůrců ano. Ale stydím se, že jsem viděl těch pár minut téhle nevalné, rozkydlé, pochybné, neurotické, odporně zapáchající show. Porota zasedá v následujícím složení: 1) žvatlající obtloustlý čert s jemňouškým "š", 2) jen trapně hýkající taliánská fúrie, 3) áďuška pinocchio a 4) hýkoň šťourající se v uchu. K tomu moderátor Ferro Ferrari, který mně saje nervy jako Dracula krev. Komerční hnuszszszs. ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Show 5/10/// +někteří soutěžící byly opravdu skvělí (Dominik Turza, Matůš Pišný a můj favorit Alena Smolíková a fenka Keysi), jednoznačně povedené finále, Palo Habera v porotě, systém vyřazování (stylem turnajového pavouka) -přeslazený úvodní večer, to bylo něco naprosto otřesného, ke všem něžňoučký Zdeněk Troška (to se bojí říct kritiku?), Novácký vlezlí a vtíravý útok na diváka, obrovské množství reklamy, otřesný, trapný, zarostlý a všude se vtírající Leoš Mareš (a kde jsou ty moderátorky, které se rvali o post moderátorské dvojky? Od castingu jsem o nich neslyšel), mimochodem Leoše nejvíc setřel jeden soutěžící (klaun Pupa) se slovy "musíš na mě pořád šahat", z toho jsem nemohl :DD, jinak co tam dělal Genzer a Suchánek? Kdybych chtěl koukat na ně, tak koukám na jejich pořad/// Hned od začátku mi bylo jasné, že tady je něco špatně. A ono toho bylo špatně víc. Kdyby mě takovéto soutěže nezajímali víc než je zdrávo. Nebo jinak to řeknu, kdyby se do soutěže nehlásili zajímavý soutěžící, tak tento pořad ihned ignoruji. Naštěstí stačilo ignorovat jenom porotu a jednoho trapáka a dalo se na to celkem dívat. No nic nebudu to dál rozebírat, napsal bych toho ještě hodně negativního. Jen doufám, že další "ročník" této soutěže nevznikne a teď mě omluvte jdu si opět na YouTube pouštět ty nejlepší videa ze soutěže :§)/// Celkem 40 %/// ()

GilEstel odpad!

Otřesný produkt současné televizní zábavy. Mareš je sice profesionál, ale je ho moc a je všude. Jeho styl humoru je zaměřen primárně na jednu menší skupinu diváků, která tvoří fanatické jádro všech těchto pořadů. Podává to způsobem, který neurazí (většinou) ani jiné skupiny diváckého spektra, což je součástí jeho osobitého stylu. Porota strašný. Jenom tam slintaj ty svoje rozumy, hrajou si na hodnýho a zlýho policajta a tváří se, že všemu rozumí. Přitom je nesmysl, aby člověk mohl alespoň s minimální mírou odbornosti posoudit tolik různých stylů a disciplín. O nějaký objektivitě nemůže být vůbec řeč. Jde jen o to zaujmout, ne něco umět. Kdyby někdo uměl říhat v oktávách a byl při tom dost vtipnej, tak může klidně vyhrát. Slovenská část poroty....Na Slovensku okoukaný porotcovský matador Habera, který se již stává okoukaným a trapným i u nás. Dále pak sice chytrá a v nové roli porotkyně trochu jiná Banášová, která nemůže s výsledkem pohnout k lepšímu. Divím se, že se stále těmto hrůzám propůjčuje. Jediný důvod asi je, že za to dostává dobře zaplaceno. To ale není omluva, pro to angažovat se v něčem podobnym. Ještě chvíli ať v tom pokračuje a ztratím k ní veškerý respekt, který si dříve vytvořila. Troška sice fajn lidový vypravěč se šiším přehledem v kultuře a showbyznysu, ale po pár večerech začíná taky lézt na nervy. Šeredová byla sázkou na neznámou pěknou tvář, ale jak televize brzy sama zjistila, šlo omyl. Chodit po mole a říci do kamery nějakou myšlenku jsou dvě dost odlišné věci. Pokus zachránit to duem Genzer-Suchánek byl výkřik z nouze kamsi do tmy. Nakonec tím došlo až na parodické ztrapnění vlastního pořadu v duchu TELE TELE. Jen nevím, co to udělalo s diváky, kteří mají rádi kulturnější zábavu. Ti už museli být asi opravdu zhnuseni nebo to brát jako nutnou recesi. Konec konců, začít brát tyto pořady jako recesi, je asi jediná šance, jak udržet pořady tohoto druhu při životě. Až odpadne ta rádoby vážná a seriözní stránka, kterou se to snaží mít, pak ten pořad snad konečně začne být brán takový, jako skutečně je. Ještě pár let a tyhle sms televizní soutěže se z obrazovek ztratí stejně jako kdysi televizní estrády. Zatím se připravme na to, že ještě minimálně pár let nás tím budou krmit. Přimět diváka mezi 20. a 24. hodinou koukat 1,5 hodiny na reklamy, je taky umění svého druhu. Není nad to, počkat si 15min reklam pak rekapitulaci a znovu 15min reklam, abyste se dozvěděli, zda váš favorit vyhrál. Mistrnná práce s gradací napětí. S potěšením konstatuji, že jsem neviděl ani jeden celý díl této soutěže a jsem tomu rád. Stačilo vidět kousek, něco si přečíst a prodiskutovat to s jinými otrlejšími televizními diváky. Kdybych snad byl někdy nucen sledovat to celý, asi bych musel být v komentáři už hodně vulgární. ()

Allien.9 odpad!

Já už fakt nemůžu... Proč se mám koukat na samé reality-show a podobné "soutěže"? Já sice chápu, že se tu najde spousta jednodušších jedinců (bez pardónu), kteří se na něco podobného skutečně těší (respektive dívá), ale z jakého důvodu to má odnést normální, inteligentní divák? Kdyby mi nevadily vulgarismy, tak teď celou Novu pošlu tam, kam už pěkných pár let patří (důvody: Ordinace v růžové zahradě, Ordinace v růžové zahradě 2, Výměna manželek, Big Brother, Česko hledá Superstar, Česko-Slovensko hledá Superstar, Stahovák atd.). P.S.: A když už podobný výmaz přeci jen vysíláte, tak si alespoň odpusťte ty trapné spoty, reportáže v TN a blikající odkazy zasazené do filmů či seriálů. Díky. ()

kingik

Líbí se mně to. Nemám potřebu si na tom léčit komplexy a psát zlostné komentáře. Většina těch, co napíšou negativní recenzi, tak už stejně večer sjíždí další díl. ()

gilmore_girl

Nechtela jsem hodnotit hned po prvnich dvou dilech, ale vcerejsi prazsky casting me natolik nastval, ze musim. Nuneze sice na Slovensku chvali, ale tady to zpackal! Ja na nataceni byla a vim, ze rozhodne nevybrali to nejlepsi a ten strih je proste priserny! Mares mi sice lezl na nervy uz nazivo (doba jeho moderatorske spice uz je davno pryc) a o porote ani nemluvim (vsichni se tvarili, jako ze tam strasne nechteji byt, a z tech jejich komentaru by jeden vrhnul), ale doufala jsem, ze tomu Nunez doda trochu glanc. Bud ho Nova drzi zkratka nebo nebude tak dobry, jak se o nem rika. Takze podtrzeno, secteno: spatna volba moderatora (o tech pipkach do dvojice nema cenu hovorit), spatna volba poroty (prekvapive me nejvic bavil Troska), spatna volba poradu! ()

Frajer42 odpad!

Pořad, který se snaží zveličovat svůj nulový potenciál. Slovo trapné se ani nepřibližuje. Přijde mi to, ve srovnání s Československo má talent, velmi amatérské a nedodělané. Tomáš Matonoha pochopil stupiditu tohoto pořadu a přišel si z něj udělat srandu. Lachtan Meloun to celé završil. Alespoň jsem měl po prvním dílu jasno, které televizi dám v tomto projektu přednost. ()

Spinosaurus

Za Zdeňka Trošku a občasná příjemná vystoupení. Ostatní figury jsou odporné. Šeredová nám ukazuje, že má IQ houpacího koně (co dělá kurva v umělecké porotě), Banášová si spletla pole působení (do poroty nepatří - nemá tam co dělat), Habera si v přítomnosti Trošky nemůže dovolit být vulgární a Leoš Mareš s fousama. Když se na to tak koukám, tak zde selhalo téměř všechno. Od výběru porotců až po všechny ty trapné tanečnice. Umělé, trapné, neživé! ()

AllShallFall

Začátky jsou zábavné. Člověk někdy normálně zírá co za individua si myslí že má talent tam přijde. Pak se ale vše změní. Lidé kteří mají skutečný talent kolikrát ani nepostoupí. Tak to už se na to raději nedívám. ()

mil@n.fanatik

Ne není to zas tak špatné!! Pro mě zábavné, nenudím se a nechávám to otevřené do dalších dílů, ale dívat se na to dá! Mareše mám rád, pro mě má humorné scénky, někdy možná až moc, ale je to přeci jeno člověk a každý není dokonalý, a dělá chyby:-)) ()