Děj je dobrý, to že je to v seriálu se dá přežít, ale prostě tomu něco chybí. Naopak David Lyons opět ukazuje, že umí hrát, stejně jako to dokazuje v seriálu Revolution, takže plus * A ještě jednu hvězdu sem přidám. Hlavně za to, jak jsem přestal mít rád Smallvile (speciálně poslední díl). Jinej komix mě teď prostě nenapadl.(1.11.2013)

• Gereth

The Cape je jako seriál a vlastně i jako jeho hlavní charakter neskutečný pozer. Vše se hraje na efekt. Dramatické příchody, dramatické odchody a dramatické je i vše mezitím. Zpomalovačky, dlouhé pohledy plné utrpení, klišé položené na další klišé, až by se v tom jeden utopil. A taky že ano. Stopka po ani ne celé odvysílané serii. Jediní, koho jsem si dokázal alespoň trochu oblíbit, byli ti zlodějíčci od cirkusu, u nich se to přehrávání dalo ještě tak nějak předpokládat. Ale i oni s postupem času více a více sklouzávali k všudypřítomnému moralizování. Ještě si vzpomínám, jakou jsem měl radost z traileru. Rozbil ji hned první díl. Dokoukal jsem zpočátku kvůli naději na změnu, později už pouze ze setrvačnosti. // Nejoblíbenější postava: Max Malini // 30%(26.5.2011)

• Sagara

Staromilsky komix, a vykradacka Batmana, ale mne to len vyhovuje, nakolko je Batmana v televizii zalostne malo. Zatial prijemny priemer.UPDATE. Po desiatich castiach, musim povedat, ze napriek niekolkym zaujimavym scenam a dejovym linkam serial sklzol do podpriemeru velmi rychlo a nedokoncena seria a vlastne aj cely serial negativny zazitok len umocnuju.(12.1.2011)

Jakožto fanda většiny komixů a jejich filmových předělávek (bohužel občas dost nepovedených) jsem na The Cape nahlížel lehce s nadsázkou. Komixové seriály poslední doby se moc nedaří. Tento se k nim bohužel řadí taktéž. I když si myslím, že má velký potenciál, vůbec ho nevyužívá. Triky jsou laciné, dialogy o ničem a úplně by na každý díl stačila "HBOvská" půlhodinka. 15 minut je (podle prvních 5 dílů) vždycky zdlouhavých a nudných. Každopádně je v tom něco, co mě nějakým způsobem zcela neodrazuje podívat se na další díl. Zápletka se mi vcelku líbí, i když se dá považovat už za klišé a sem tam i pár zajímavých zvratů. Jsem zvědavý, jak bude pokračovat a vypadat dál. Zatím tak 2,5*(8.2.2011)

Nový superhrdina? Po seriálech, kteří oslavují superhrdiny z comixů, tu máme jeden, který vypadá tak nějak.. jak to jen nazvat.. prostě jinak. Smallville je o mladém supermanovi, ale trvalo jim deset sezón než se dostali k něčemu lepšímu, superhrdinskému. Tady jsme na to čekali pouze pár minut. Víc se mi líbila druhá půlka pilotu, kdy se hlavní hrdina učí od cirkusáka a snaží se porazit největší zlo. Hlavní hrdina mi není nikterak symatický, a záporák je nemastný neslaný. Nejlepší postavou je zatím prcek z cirkusu :D Téma seriálu je ale zajímavé, ztárnění také. Pokud si to udrží stejnou kvalitu, bude to dobrý seriál. A prokletí Summer Glau s tímto seriálem zmizí :D(17.1.2011)

• Mena Suvari

• - Artworky, které se objevují během úvodních titulků, nakreslil umělec John Cassaday z Marvel Comics. (Caszidy)

• - Natáčení seriálu bylo po deseti dílech ukončeno. V televizi bylo odvysíláno devět epizod, přičemž poslední desátá s názvem Endgame byla následně zpřístupněna online. (Caszidy)

• - Podle skladatele Beara McCrearyho se nahrávání hudby pro seriál zúčastňovalo až 70 hudebníků. Jde o nejvyšší počet, který byl kdy do té doby pro TV seriál použit. (Caszidy)