Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

johnyoss

Opět vyprodukovaný film, který nestojí za nic, kdyby nebylo některých tanečních kreací, tak by bylo jednodušší hodit film do koše. O příběhu nemá cenu přemýšlet, je to pořád to samý, nic nového jen se změnila lokace. Hodnocení 4/10 ()

Djflash

Serie Step Up nikdy nebude mít nějaký duchaplný příběh. Ostatně na to už si většina diváků, kteří viděli i předchozí díly snad zvykla. U posledního přírustku s názvem Revolution tomu není jinak. Jediné co mě na příběhu zaujalo je to že tanec je zde brán jako prostředek jimž je možné vyjádřit svůj názor či postoj k dané věci, na což v minulých částech nebylo zdaleka tolik upozorňováno. Takže zde nepatrná změna přeci jen nastala. Důležitějším artiklem než příběh je zde samozřejmě tanec, který tentokrát dostal mnohem více prostoru a bylo to velmi moudré rozhodnutí. Hlavním mottem Step Up Revkolution bylo zřejmě tak trochu publikum šokovat a přijít s něčím originálním a to se také povedlo. Choreografové se zde opradu vyřádily a snážili se předvést veškéré možné i nemožné taneční prvky či kreace. Výsledlem je působivý někdy dokonce až dech beroucí dojem. Taneční sestava odehrávájící se v v muzeu byla opravdu napaditá a zajimavá zároveň. Všechno je to navíc velmi dobře technicky zvladnuté, což bývá u těchto snímků s taneční tématikou obzvlaště složité.Co se tyče soundtracku, který je v tomto filmu taky jeho podstatnou součástí, tak při jeho poslechu jsem měl pocit, že autoři hodně experimentovali a nepodařilo se jim vše uplně správně vyladit. Ale jinak mohu s klidným svědomím kostatovat, že nové pokračovaní Step Up splnilo svá očekávání a ten kdo má rád freestyle tanec si opět přijde na své, a možná bude nakonec i mile překvapen. ()

Tomulka

opět trapné herecké výkony, opět žádný pořádný děj, ale perfektní taneční čísla. To závěrečné a to v oblecích a kloboucích to jsou originální a perfektně zatančené scény s výbornou hudbou. ()

fabregas1

U tohohle žánru je to pořád dokola, dobří tanečnící, dobré choreo, laciný příběh a nuloví hercí. Hlavní postavy vždy trapáci :)) ()

stuly

Jedna hviezda, ktorá zahrňuje ocenenie za tanečné choreografie a hudbu.Ale inak je film gýčovitý,umelý a veľmi predvídateľný ako drvivá väčšina tanečných filmov.Snímok je určený pre vekovú kategóriu od 14 do 20 rokov,teda pre mladých ľudí,ktorí si ešte naivne myslia,že zmenia svet.Na záver moje malé verím,že aj výstižné zhrnutie-ĎALŠÍ ZBYTOČNÝ TANEČNÝ FILM!!!! ()

Kolousek007

Ano, příběh jako tento jsme viděli už mnohokrát, dějový "vývoj" se dá dopředu velmi snadno odhadnou, dialogy jsou dost otřepané a ani herecké výkony nejsou nijak excelentní. Za ty taneční sekvence si ale film třetí hvězdu zaslouží. ()

Paokara

Tady by i Vlastík Harapes záviděl...Chybělo tomu málo:narvat do filmu 2 nebo 3 taneční megahity co znají všichni a byl z toho šlágr této doby!takto zůstane v paměti "jen" to ůžasné choreo...70 si to tak nějak zaslouží,do Pomády však to má daleko:)) ()

Hobzik

Podle mě se jedná zatím o nejpovedenější díl této taneční série.Mnoho z vás se mnou asi nebude souhlasit ale myslím že taneční choreografie,muzika a celkové zpracování scén je opravdu velmi dobré a originální!Dokonce i na děj režisér nezapomněl.Jo zase se použilo známé děti bojují proti všem a všemu.Ale prostě to k tomu patří.Na příč tomu se asi shodneme že s porovnáním dnešní společností skutečnou a tou ve filmu je asi opravdu velký rozdíl a vlastně se dá říct že tento snímek je pohádka.Ale je to pohádka dle mého gusta a velmi se mi tento podle mnohých odpad líbil.Samozřejmě nesmíme zapomenout na přešťastný Happy End který se mi ale jako tečna na závěr velice líbil. ()

Bogeyman

Nechápem čo sa stalo s hodnotením tohoto filmu. Hneď ako som uvidel vo filme prvý "flash mob" (ak to tak môžem nazvať) tak som sa tešil na ďalší a lepší. Zápletka možno bola trošku predvídateľná a scenárista sa takisto nepohral s komunikačnými schopnosťami hlavných protagonistov, ale keď sa tak zamýšľam. Načo? Je to film kde sa má tancovať, cítiť, milovať a nie rozprávať. Venujem sa tancu a viem že tanec nie je o slovách ale o citoch. A tento film ich vo mne prebúdzal minútu po minúte, stále viac a viac. Toto je najlepší tanečný film aký som kedy videl. Pre mňa TOP - 5 hviezdičiek. ()

skrob

Taneční scény v první půlce filmu jsou dobré, ve druhé půlce potom o něco slabší než v předchozím díle. Ale hlavní problém je ve chvíli, kdy hrdinové přestanou tančit a začnou mluvit - to je potom parodie, kterou můžou brát vážně jenom lidi co ještě v životě neviděli film o "spravedlivém" boji mladých lidí se zlými kapitalisty a městskou radou... ()

StreeX

Konečně taneční film, kde se nekoná hloupá soutěž jako zdroj příjmů na splnění nějakého sobeckého cíle, ale jde o nějakou skutečnou věc pro komunitu. Ozvučení perfektní, 5 tracků od The Glitch Mob mě rozveselilo ještě na týden. 3D efekty při rychlých tanečních pohybech nestíhaly a bylo vidět slabé trhání (pouze u těch opravdu rychlých pohybů), a vlastně ani nebylo nutné - pouze za pár dobrých efektů ten efekt a nepohodlí ze zkreslení barev nestojí. ()

petr.k09 odpad!

Bohužel jak jsem si myslel tak to tak bylo zase špatný scénář a celý příběh dopadlo to jako 3 taky doplatila na šspatný příběh ale zase musím říct že tanečný scény byly super jako u trojky no škoda proto hodnotím jako odpad taneční scény bohužel nestačí ()

Pastelka..

Tak z tohoto filmu jsem byla opravdu nadšená... Je pravda, že hltám všechny taneční filmy, ale tenhle mě velmi nadchnul... Ta neskutečná energii z těch všech tanečních vystoupeních/ flash mobů... Elán a nadšení všech tanečníků, propracovanost... Je pravda, že děj byl předvídatelný, ale já byla opravdu nadšená... A taky se na ty tanečníky moc hezky kouká ;-) Určitě se těším, jestli ještě bude nějaký film z této série... jestli bude... ()

dennieko

Nic moc. Spíš děs. Ty herci jsou možná tak pěkný, ale to je vše. Hrát neuměj, je to nudný, je to trapný, předvidatelný (ale to je u těchto druhů filmů klasika). ** Za tanec Kathryn McCormick. ()

flouny8 odpad!

Možná to šlo udělat ještě trapnější, ale těžko říct jak. Zlý podnikatel se rozhodne zbourat chudinskou čtvrť a postavit místo ní luxusní hotel. A hádejte co udělá místní banda? No přece zatancuje. Pozvou si posily z minulých dílů, zatancujou a pan podnikatel si to samozřejmě rozmyslí. No naprostá hovadina. Kdyby se tak ukrajinský separatisti naučili tancovat, to by byla prdel. ()

Tess92 odpad!

Myslela jsem, že to bude fajn oddechovka, ale asi se už nedá tancovat bez kopulačních pohybů. Namachrovanej týpek a polonahé holky holt nejsou moje partie. A ty jejich "pohyby" mě taky zrovna nevzrušují. Po cca 10 minutách jsem to vypnula. ()

soukyd33

Všechny filmy Let's dance kromě prvního dílu jsou propojené, a mají podobný příběh, se stejným koncem. Podobné písničky, podobný tanec, opakující se herci, a vždy je to pecka na sledování pro diváka, ale jinak nic víc. Proto dávám všem dílům stejné hodnocení. Herecké výkony super. Herecké obsazení super. Jiné snad ani být nemůže. (Tohle neumí každý.) Soundtrack dobrý. Prostorový zvuk výborný, pokud je k dispozici. Příběh průměrný. Poznámka: Vždy je tam romantický nádech. Hvězdiček 3 ()