Nešika (TV seriál)

Awkward.

Komedie / Drama

USA, 2011 - 2016, 32 h 16 min (Minutáž: 89x19–41 min)

Tvůrci:

Lauren Iungerich

Brad Breeck

Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Jillian Rose Reed, Brett Davern, Nikki Deloach, Molly Tarlov, Desi Lydic, Mike Faiola, Greer Grammer, Jessica Lu, Jillian Murray, Deena Dill, Amanda Foreman, Madison Ford, Tava Smiley, Yvette Monreal, Christopher Larkin, Brittany Escobar, Kevin Edwin Greene, Natalia Castellanos, Jennifer Landa, Meaghan Martin, Kara Crane, Shane Harper, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Todd Sherry, Zak Henri, Alexandra Shipp, Alison Sieke, Wyndoline Landry, Brian Groh, Tonita Castro, Hannah Marks, Evanne Friedmann, Haley Lu Richardson, Julia Campbell, McKaley Miller, Alyssa Overbeck, Sunkrish Bala, Anna Akana, Evan Arnold, Glenn Taranto, Madeline Bertani, Lucas Di Medio, Jessica Cook, Raquel Castro, Brando Eaton, Shelby Young, Rachael Kathryn Bell, Allison Carter Thomas, Reid Cox, Michael Johnston, Elizabeth Sandy, Sara Erikson, Charlie DePew, Jessika Van, Taylor Murphy, Lea DeLaria, Heather Mazur, Corby Sullivan, Jared Abrahamson, Matthew Frias, Jeanine Mason, Nolan Gerard Funk, Kofi Siriboe, Rebecca Kessler, Timmy Deters, Alan Pietruszewski, Medalion Rahimi, Bellina Logan, Annie Read, Cassie Hernandez, Michael Wayne Foster, Taylor Zakhar, Hope Lauren, Britt Baron, Scarlet Spencer, Brian Ames, Jesse Heiman, Matthew Fahey, Barret Swatek, Kristoffer Polaha, Brittany Renee Finamore, Sophie Tilson, Anthony Michael Hall, Brooke Anne Smith, Shoshana Bush, Evan Crooks, Jenna Lamia, Kasey Campbell, Tuc Watkins, Evan Williams, Trevor Donovan, Sarah Baldwin, Sharon Madden, Lisa Rinna, Ione Skye, Erinn Westbrook, Claire Gordon-Harper, Amy Okuda, Elizabeth Regen, Valorie Hubbard, Chris Bruno, Cayden Boyd, Lochlyn Munro, Austin Falk, Jonathan Bennett, Rachel Melvin, Shelby Rabara, Gilland Jones, Myko Olivier, Danielle Argyros, Marianne Bourg, Eric Curtis Johnson, Alejandra Pérez, Nina Rausch, Justin Prentice, Steve Gainer, Clint Culp, Grace Fulton, Lacey Hannan, Ayden Mayeri, Tyler Forrest, Emily Peachey, Aaron Groben, John Michael Higgins, Wesam Keesh, Daniel Amerman, Adam Huber, Shanica Knowles, Alex Saxon, Brittany Marie Batchelder, Rich McDonald, Greta Jung, Cheyenne Haynes

Celkem slušná oddychovka, jejíž první série mi perfektně vyplnila dvacetiminutovky před cestou do práce :-) Sem tam vydařené hlášky. Navíc je tu Desi Lydic v ještě střeštěnější roli, než jakou vyfasovala v Out at the wedding. Naposledy viděný díl: S02e12 Edit: Třetí série ztrácí šťávu a skoro vůbec mě nebaví, tudíž s dílem 307 končím.(3.7.2012)

Další celkem usměvný teen sitcom, baví, ale tohle přece není žádné nové téma, spousty filmů možná i seriálu má za hrdinku někoho, kdo je přehlížen a nakonec se mu pomalu, ale jistě podaří se prosadit. Vůbec neznám herce, ale jednu věc nemám ráda na těhlech záležitostech, když tam hrají dívky, které mluví moc, tedy kamarádka Jenny a pro ukázku z jiného soudku např. ve Stmívání Jessica - vlézlá slečna.(18.10.2011)

Starší klasika, řekla bych směsice všeho dobrého. Protože ať už tento seriál na první pohled působí jako nějaká blbost o teenagerce, která je jaksi posedlá svým blogem na internetu a tam denno-děnně sdílí své trapné a nešťastné události svého života s "kamarády", mě se to naopak vždycky dost líbilo. Nevím jestli je to tím, že je Jenna opravdu osobou, která to neštěstí na sebe vyloženě přitahuje a tím je to pak vtipnější, a nebo prostě jenom tím, že je to seriál s dobrou atmosférou. Navíc když se vezme v potaz doba, kdy Awkward začínal, bylo to i celkem dost originální. Prostě starý dobrý seriál na zasmání. Zaslouží si 80-90%.(25.6.2017)

• Frajer42

No páni, kdo by si kdy býval pomyslel, že debilita Twilight bude něčím překonána. Tenhle blbý seriál je tomu více než podobný akorát s tím rozdílem, že tu chybí ty zářící postavičky, které v Twilight nazývali upíry ačkoliv jimi nebyli. Jediné pozitivum v tomto paskvilu je snad to, že tady jsou docela pěkné herečky. Bohužel se na seriály nedívám primárně pro to, abych viděl pěkné 20 leté i starší herečky snažící se hrát postavy 15 leté. Seriál je však určen pro naprosto jiný věk a hlavně pohlaví než je to moje. Takže ten pomyslný pes bude možná zakopán právě tady. A právě tyto 10 leté fanynky dostaly hodnecní téhle sračky někam, kam naprosto nepatří. P.S. V životě jsem neviděl seriál, kde by někdo cenzuroval zdvižený prostředníček. Myslím, že už tohle je pádný důkaz, že je seriál skutečně určen těm, které jsem zmínil a kousek výše. ODPAD!(29.1.2012)

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...(31.10.2014)

• - Pro 8 epizod byl hlavním asistentem při výběru lokací Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)

• - Blog Jenny Hamilton (Ashley Rickards) "Invisible girl daily" je skutečný. (Mrs.Blue)