Nešika (TV seriál)

Awkward.

Komedie / Drama

USA, 2011–2016, 32 h 16 min (Minutáž: 19–42 min)

Tvůrci:

Lauren Iungerich

Brad Breeck

Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Jillian Rose Reed, Brett Davern, Nikki Deloach, Molly Tarlov, Desi Lydic, Mike Faiola, Greer Grammer, Jessica Lu, Jillian Murray, Deena Dill, Amanda Foreman, Madison Ford, Tava Smiley, Yvette Monreal, Christopher Larkin, Brittany Escobar, Kevin Edwin Greene, Natalia Castellanos, Jennifer Landa, Meaghan Martin, Kara Crane, Shane Harper, Laura Ashley Samuels, Janelle Velasquez, Todd Sherry, Zak Henri, Alexandra Shipp, Alison Sieke, Wyndoline Landry, Brian Groh, Tonita Castro, Hannah Marks, Evanne Friedmann, Haley Lu Richardson, Julia Campbell, McKaley Miller, Alyssa Overbeck, Sunkrish Bala, Anna Akana, Evan Arnold, Glenn Taranto, Madeline Bertani, Lucas Di Medio, Jessica Cook, Raquel Castro, Brando Eaton, Shelby Young, Rachael Kathryn Bell, Allison Carter Thomas, Reid Cox, Michael Johnston, Elizabeth Sandy, Sara Erikson, Charlie DePew, Jessika Van, Taylor Murphy, Lea DeLaria, Heather Mazur, Corby Sullivan, Jared Abrahamson, Matthew Frias, Jeanine Mason, Nolan Gerard Funk, Kofi Siriboe, Rebecca Kessler, Timmy Deters, Alan Pietruszewski, Medalion Rahimi, Bellina Logan, Annie Read, Cassie Hernandez, Michael Wayne Foster, Taylor Zakhar, Hope Lauren, Britt Baron, Scarlet Spencer, Brian Ames, Jesse Heiman, Matthew Fahey, Barret Swatek, Kristoffer Polaha, Brittany Renee Finamore, Sophie Tilson, Anthony Michael Hall, Brooke Anne Smith, Shoshana Bush, Evan Crooks, Jenna Lamia, Kasey Campbell, Tuc Watkins, Evan Williams, Trevor Donovan, Sarah Baldwin, Sharon Madden, Lisa Rinna, Ione Skye, Erinn Westbrook, Claire Gordon-Harper, Amy Okuda, Elizabeth Regen, Valorie Hubbard, Chris Bruno, Cayden Boyd, Lochlyn Munro, Austin Falk, Jonathan Bennett, Rachel Melvin, Shelby Rabara, Gilland Jones, Myko Olivier, Danielle Argyros, Marianne Bourg, Eric Curtis Johnson, Alejandra Pérez, Nina Rausch, Justin Prentice, Steve Gainer, Clint Culp, Grace Fulton, Lacey Hannan, Ayden Mayeri, Tyler Forrest, Emily Peachey, Aaron Groben, John Michael Higgins, Wesam Keesh, Daniel Amerman, Adam Huber, Shanica Knowles, Alex Saxon, Brittany Marie Batchelder, Rich McDonald, Greta Jung, Cheyenne Haynes, Olivia Norman, Kelly Sry, Jake McLean, Niall Cunningham, Tru Collins, Alem Brhan Sapp, D'Anthony Palms, Justin Galindo

Docela milé překvapení. Místy je to přitažené za vlasy, ale vesměs krátké díly nenudí. Ačkoliv je to několikátý seriály z prostředí střední školy v USA, zůstávájí mi místní zvyklosti stále tajem... zkrátka a řečeno - nevím, jak je tomu dnes u nás na středních školách, ale za mě to takovéto nebylo (A to je to méně než 10 let). Ale i přes tu zvláštní kultůru high school je to chytlavé a nebojí se otevírat "tabu" témata jako marihuana, sex v 15 (v USA stále nezletilí), protože vědí, že to tak chodí...(31.10.2014)

U každého dílu se od srdce zasmějete. Je to závislost, jen je trošku vtipně-zarážející co všechno stihne taková šestnáctiletá holka, ale to už je prostě součástí příběhu a nějaká ta vyumělkovanost, s tím se musí počítat. Postavy jsou skvělé, herci jsou super a záporňáka nahradila záporňačka, která je teda naprosto skvostná a pro mnoho lidí tak trochu nepříjemné zrcadlo... Druhá série se až příliš týká boje dvou zamilovaných blbečků a tak poněkud ztrácí na síle, ale také není k zahození.(14.10.2011)

Prvních pár dílů vypadalo hodně slušně a donutilo mě dát čtyři hvězdičky. Jenže pak se seriál začne propadat do nudné šedi klasických teenagerovských seriálů a z oddechové komedie je tu rázem sága o těžce životem zkoušených středoškolácích, kteří se navzájem šikanují, ukazují veřejně nepatřičné části těla, milují se a hned zase nenávidí, jsou neustále ztrapňováni svými rodiči... a sladkobolně u toho všeho vzdychají. Vnitřní monology hlavní hrdinky jsou v druhé sérii už natolik trapné, že se mi až nechce věřit, že dávám celé tři hvězdy.(10.9.2012)

Celkem slušná oddychovka, jejíž první série mi perfektně vyplnila dvacetiminutovky před cestou do práce :-) Sem tam vydařené hlášky. Navíc je tu Desi Lydic v ještě střeštěnější roli, než jakou vyfasovala v Out at the wedding. Naposledy viděný díl: S02e12 Edit: Třetí série ztrácí šťávu a skoro vůbec mě nebaví, tudíž s dílem 307 končím.(3.7.2012)

Zábavná dvacetiminutovka o outsiderce (poslední dobou nějak letí!?!) Jenně, která řeší své středoškolské milostné trable. Na to, že jsou cílovou skupinou náctiletí, dokáže seriál díky svému homoru pobavit i ročníky lehce starší..A ačkoliv má 3 série, nějakým záhadným způsobem je možné, že za týden nebudete mít na co koukat..=oD(3.7.2013)

• - Blog Jenny Hamilton (Ashley Rickards) "Invisible girl daily" je skutečný. (Mrs.Blue)

• - Pro 8 epizod byl hlavním asistentem při výběru lokací Čech žijící několik let v Los Angeles Pavel Štěrba. (PauloZ)