ramirez2

Nápad super, realizace už horší, ale chvíle jsem se dost bavil... systém Vyndejsi. Závěr to podle mě trochu zkazil. ()

Ondr@932

Po dlouhé době česká komedie na velmi dobré úrovni. Sci-fi komedie jak má být. Hodně jsem se nasmál :-) Jiřího Mádla moc nemusím, ale tady mu tato role celkem seděla. Filipa Blažka mám jako herce určitě radši. Je sympatičtější. A i zde hraje dobře.Kéž by jich bylo i víc. A ne pořád takový český sr*čky které se u nás bohužel točí. 75% ()

bararich8

Páni, překvapivě dobrá tuzemská komedie. Dalo se na to dívat a člověk se i zasmál. Potěší i spousta narážek na dnešní dobu. Jen víc a houšť, 4*. ()

Gixian

Na české poměry dost povedená komedie. Krásný obsazení, milá atmosféra, až na fakt hodně ulítlej product placement příjemná podívaná. Jen ten konec se moc nepovedl. Žádná velká filmařina, ale rozhodně neurazí. ()

Jakubik

Pakliže pominu ten nechutnej až vlezlej „product placement“ či jak se tomu říká tak to nebylo až zas tak zlé. V zahraničních filmech je PP celkem nenápadný (i když se najdou vyjímky) a ne tak vlezlý jako tady. Na druhou stranu chápu, že český film si ne sebe jinak nevydělá, ale podle mě by to šlo dělat i jinak. No dost o reklamě teď k samotnému filmu. Napsal jsem, že se mi to líbilo. Jednoduché a navíc si to na nic nehraje. Česká komediální jednohubka. Mádl se mi konečně začíná líbit. Role prakticky pro něj… ()

frbulka

České komedie z posledních let si většinou označení komedie nezaslouží, Probudím se včera je ale světlou výjimkou. Film má sice hodně nedostatků, hlavně nedomyšlenost a nedotaženost samotného přenosu v čase, chybí jakási logika či vysvětlení, alespoň naznačené, a rovina v minulosti je výrazně lepší než rovina v přítomnosti, hlavně díky výbornému Jirkovi Mádlovi, kterému komediální role perfektně sedla. Zároveň je ale film vtipný, milý a docela nápaditý. Tři hvězdičky s náběhem na čtyři:-).PS: Schválně jsem si přečetla komentáře ostatních uživatelů až poté, co jsem okomentovala já. Mám radost, jak se s Vámi shoduji, filmoví kamarádi - shledala jsem stejné mouchy jako Vy (ta reklama byla vážně příšerná a do očí bijící, měla jsem pocit, že Blažek bez piva Lobkowicz a Orbitek nevydrží...). Pěkné komentáře: Malarkey, Djoker. ()

Ygnor

K filmu jsem přistupoval bez očekávání, ale takovou slabotu jsem věru nečekal. Kvázl přehrával na entou, pokusy o srandu včetně dialogů jsou pitomoučký jak upatlaná lopatičku na písku. Je pravda, že na Josefíkovou dalo dívat, tak na charismatického Preisse, jinak by to byl jen kýbel pomeje. ()

Dvoja

Trošku nedomyšlený příběh, ale to se dá v téměř TV komedii pochopit a překousnout. Občas mi vadila umělost a pocit přehrávání, ale vzápětí se to dožene. Nenadchne ani neurazí...v pár chvílích pobaví. ()

Mandalorian

Timeway. Jest náhodou, že se to vyslovuje skoro stejně jako amway ? Narážky Blba (Jiří mádl) v době komunismu na jeho vládu. Dalo se celkem pochopit, že jeho starší já zůstalo samo, když jste viděli chování "před" a "po". Ovšem něco bylo zase fajn. 40% a víc ani bod.. ()

Stíba

Ale jo, ty úseky ze současnosti sice byly jak z Ulice ale jinak na české poměry celkem fajn retro komedie se sympatickou Evou Josefíkovou. ()

Ozzy2

Akademie ČSFD opět perlí.Já už nevím, co byste chtěli.Čím větší kravina, tím tomu sypete víc a dobrý filmy podhodnocujete, protože jsou český a nenatočil to Vláčil, nebo tam neudělal triky Švankmajer.Ale zaplaťpánbůh za vás.Alespoň vím, co má smysl zapínat a co ne.Mádl dokázal, že ač neherec, dokáže zahrát cokoliv-na rozdíl od většiny dnešních absolventů konzervatoří, DAMU,JAMU,HAMU a dalších ústavů, kde musí vyučovat zřejmě "experti", když absolvuje každej šášula, kterej se minul povoláním a mohl bejt třeba dobrej instalatér, nebo metař,ale herec v žádném případě. ()

tomik99

Když už musíme točit filmy na jedno brdo, aspoň jednou jsme zde využili jemný sci-fi prvek. Film, kdy se hlavní hrdina vrací v čase o dvacet let nazpátek, aby změnil minulost na gymplu a zaopatřil si život se svou milovanou, mě rozhodně bavil a má co nabídnout. Navíc vše je natočené a vyprávěné velice vtipnou formou. Zvlášť scény ve školních lavicích se fakt povedly. I když jde ve finále jen o romantické blouznění, tenhle film se povedl, že se na něj vždy rád podívám, když kdykoliv běží v televizi. ()

Hpatrik

Příjemně nostalgický návrat do doby mého mládí. Ta sci-fi linka je hodně zjednodušená, ale v rámci očividně nízkého rozpočtu je to celkem pochopitelné.  JInak fajn obsazení s nádhernou Evou Josefíkovou. ()

FeriusParfax

Nápad je zajímavý a možná by mohl být i trošku vtipný, kdyby české komedie byly komediální a nehrál by tu absolutně strašně "hrající" Mádl. Jeho pitvoření mi celý film hrozně kazil a narušovalo to už tak trapný scénář. Herecké obsazení mi bylo veskrze dost nesympatické. Asi to byl jen můj problém, protože mému spolusledovateli, který mi tento film doporučil se to moc líbilo. Byla jsem upřímně ráda, že už film skončil a já už jsem se na Mádla dál nemusela koukat. Už je to 8 let, co jsem film viděla a pořád ve mně ten pocit trapnosti přetrvává. ()

LucyD

Jediná nevýhoda je, že když má český film sponzory, tak se objevují na každém možném snímku. Jinak to je v pohodě film, u kterého jsem se docela pobavila, což u českých filmů jde od 10 k 5. Navíc Jirka Mádl má obličeje, které v dnešní televizním světě málokdo dokáže předčít. Cestování v čase je trochu ujeté, ale jinak bezva film 5* ()

bianca19

Dobrá komedie, Mádl má opravdu dobrý smysl pro humor, tímto filmem mě přesvědčil. Trošku jiný děj než jsme zvyklí u komedií v současné době. A to tomuto filmu přidává na atraktivnosti a navíc proč ne trošku sci-fi, v 70-letech se takové sci-fi komedie točily běžně. S tímto filmem si divák trošku zavzpomíná na dřívejší samozřejmý způsob života, dnes pro nás již úsměvný. ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012