Šest výstřelů

• USA 6 Bullets (více)

Bývalý profesionálny vojak Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme) sa špecializuje na pátranie po nezvestných deťoch. Po poslednej a, žiaľ, nevydarenej akcii, ktorá stála životy niekoľkých nevinných obetí, svoju kariéru ukončí a pracuje ako obyčajný predavač. Do Moldavska prichádza bývalý športovec MMA Andrew Fayden (Joe Flanigan) aj s rodinou, aby sa pripravil na zápas, ktorý by ho vrátil späť do najvyššej ligy majstrov bojových umení. Keď jeho dcéru z hotela unesú obchodníci s bielym mäsom, priatelia mu odporúčajú, aby sa obrátil s prosbou o pomoc na Samsona, bývalého žoldniera s bohatými skúsenosťami. Samson najskôr odmietne, pretože ho ťažia výčitky z posledného neúspechu, ale napokon prípad vezme a rozbieha pátraciu akciu. (TV JOJ)

Lefty86

Bůh ti odpustí, ale já ne! Proč se bát a nedat tomuto snímku vysoké hodnocení??? JCVD v roli v jaké ho moc neznáme ukazuje že umí i výborně hrát. V roli alkoholem téměř zkrachovalého, bývalého žoldáka který vede řeznictví a k tomu si přivydělává pátraním po nezvěstných dětech v Moldávii kde teď žije . Ve filmu má celkem podstatnou roli i Van Dammův syn Kristopher, který i zde hraje syna JCVD a objevuje se ve všech Van Dammových filmech z poslední doby, i dcera Bianca Bree ale v podstatně menší roli. Pouštěl jsem si snímek s nevelkým očekáváním, vzhledem k novým kouskům Van Damma, ale neuvěřitelně mě překvapil. JCVD ukazuje že ještě rozhodně nepatří do starého železa, film má výborný děj a udržuje vás v neustálém napětí, prvních 45 minut vás ani nenechá vydechnout, k dokonalosti chybí jen malý krůček za mě 95% .A doufám že Po Assasination game a tomto filmu se JCVD nebude vracet k těm hovadinám co točil předtím,doufám že našel svou novou cestu. A spolupráce s Barbarshem by se měl držet. Jen tak dál já jako skalní fanda jsem nadšený a velice spokojený, v řadě dva filmy ke kterým se velice rád vrátím. ()

Haymar

Žán-Kláda-Fanda se nám na starý kolena vážně lepší (chválíme! chválíme!) Jde mu to sice pozvolna ale důležitý je, že mu to jde! Docela překvapení, jasně - béčko jak noha ale zábavný a v pohodě koukatelný... ()

David661

Už dlouho jsem neviděl film, který by takto moc nefungoval ve vážných scénách. Akční scény shazuje Van Damme v žertovných převlecích. Přesto je to docela zábava, ačkoli to není to čistokrevné "guilty preasure" na to by to muselo být ještě dementnější. 50% ()

Zombi

Po několika letech můj první novodobý film s Van Dammem, kamarád říkal, že je to dobrý... A na poměry béčkového Van Damma měl i pravdu, scénář operuje s vážným tématem obchodu s bílým masem, řezník jako hlavní postava je taky docela fajn, když se pustí do práce, tak padají mrtvoly a film není klasická akční nakládačka, ale snaží se být i kriminálním thrilerem. Bohužel některé scénaristické zkratky a pár ne uplně dobře natočených scén vás utvrdí v tom, že tento film opravdu patří do půjčovny a ne do kina, ale mohlo to být mnohem horší. ()

bobstock

Se mi dlouho nestalo, abych z původních 114minut filmu viděl asi jen 50 a vůbec nic mi neuteklo. Nepovedený Tv béčko, promiň Žáne. 25% ()

jerenymo

Nechápu dvě věci. 1. je takové vysoké hodnocení na čsfd u takhle pitomýho filmu. 2. je, že snad nikdo nemohl přehlédnout, že se jedná o čistou vykrádačku filmu Taken, jen do toho napasovali JCVD. Ale stupiditě a nehercům je zde dám velký prostor a proto ta jedna zasloužená hvězda. ()

Wancohoff

akcny beckovy thriller s dobrym pribehom a plno wtf momentmi ktore k tomu patria...Vám Dáme bol fajn a Flanigan tiez. pobavil som sa... ()

poet

V podstate typické béčko zo všetkým :) JCVD po pracovnej dobe zachraňuje americké detičky zo rúk mafie a občas si vyžerie trochu domácej, aby mu nebolo smutno. Podpultový tovar v Moldavsku stále funguje a správny mäsiar ma v obchode pod krkovičkou aspoň nejakú tú búchačku. Nenudil som sa aj keď ten zaver bol celkom vtipný :) ()

Bozvav

Takový trochu béčkový akční salát. Akce slušná, vizuál syrově uvěřitelný. Dala bych i tři hvězdy, nebýt těch děsně blbých dialogů a pár do očí bijících nelogičností. Takže za mne 50%. ()

Joll

Další Van Damme slabota. Rumunská produkce ztoho přímo čiší. Děj je tak slabej a děravej jako žádnej jinej snad. Podobnost s Taken je víc než pvelká, jen tady je hlavní hrdina ničen minulostí a to taky dle mého vkusu dost černobíle a trapně. Je tu plno nelogičností, Van Damme všechno ví, všechno najde" jak " to tu není ale prostě je to machr, když náhodou sleduje otce jak hledá dceru už dopředu ví že ho bude sledovat v černý uplý elastický kombinéze s kuklou a na hlavě bude mít noctovizor, jelikož je mu jasný, že až se něco semele bude to tam kde nejsou okna a on dokáže jako jedinej zhasnout... To, že venku by vypadal při sledovačce jako debil už nikoho netrápí, nebo že by musel chodit s báglem a před akci se převlíkat.... Mno a přesně takhle blbej a naivní je celej film. Pořádná bitka tu není snad žádná a tu lepší nemá na svědomí Van Damme. Škoda snad se příště vykašle na východní evropu a natočí něco v indonesii tam teď dělaj pecky za pár šušňů a choreografové by z něj mohli ještě něco vytáhnout. Rumunsko bulharsko ukrajinský produkce už zkoušel segal a jak to dopadlo. ()

Hapretor

Zde si vypůjčím jednu nadávku (postava ze seriálu Dexter - Debra Morgan) - FUCKING BABY JESUS !!! - Co toto mělo jako být ? Van Damme tady vypadá ještě hůř než v Expendables II. a děj je fakt šílený. Malý rozpočet neřeším, řeším přítomnost Van Dammea. Má mít soudnost a jít do důchodu. Ty vykopávko, (he, jak příhodné názvisko ?!) dej si už pohov, než dostaneš infarkt. Když totiž už nemůžež pořádně kopat, nemáš co hrát !!! Ty vole, dycky když se Jean snažil o nějaký větší výstup, to bylo ale fiasko! Ten by za toto nezasloužil zlatou malinu, ale zlatý meloun! Van Dammeova herecká kariéra (aspoň u mě) skončila s filmy "Krvavý sport" a "Kickboxer". ()

BOURQUE

Tak trošinku som prekvapený! Na začiatku som myslel, že to bude „trapas“, ale v celku som sa mýlil. Nie je to tzv. B! Tentokrát herecký výkon od JCVD bol lepší ako jeho bojové scény. Film mal celkom dobre napísaný scenár a aj postavy (myslím ich výkony) byli v pohode. To, čo tento film predsa len „pokazí“, je miestami neistá režisérska ruka a amatérsky natočené bojové scény. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Deratizer

Dost dobrý film v tématickém slytu filmu 96 hodin. Některé souboje nejsou nejdokonalejší, např hned první souboj, který neoplývá zrovna detailními záběry Van Dammovýho boje, jiné jsou naopak povedenější, ale po celou stopáž je film super koukatelný zážitek. Od doby Až do smrti jeden z těch nejpovedenějších, co Van Damme natočil. ()

Kolssteyn

Taková naivní příjemná oddechovka o veteránovi, který všechno zkazí. Všechno vlastně ne, ta poslední zachráněná přišla už jenom o jeden nedůležitý prst na ruce. ()

helloween93

Asi nejlepší béčkový film z balkánského prostředí, jaký sem měl možnost vidět. Slušný příběh i akční scény. Van Damme na to ještě narozdíl od Seagala má, tenhle film je toho jasnym důkazem. 3* ()

MickeyStuma

Vcelku solidní snímek, kde Jean-Claude nehraje vyloženě drsňáka, jak má stále ve zvyku Steven Seagal, byť je jeho charakter jasný. Za drsňáka ho však považuje mafie zabývající se obchodem s bílým masem a vcelku právem. Ano, unášení mladých děvčat a nucení k prostituci je tématem tohoto snímku a byť to zpočátku nevypadá, je jasné, k čemu to směřuje. Akční drama má žánrově svou povzbudivou atmosféru, i když je více směřována právě do té dramatizace. Není od věci, že se takřka jedná o stejný námět jakou má trilogie ´96 hodin´ a je těžké posoudit, jestli se tvůrci jen nevezou na její úspěšnosti. Každopádně se tu přeci jen šlo jinou cestou. Děj je vystavěn zajímavě, avšak provařené klišé, kdy si profesionální zabiják splete ruku při manipulaci důkazů, už skutečně vyvolává úsměv. Za pozornost také stojí, že se tu po boku otce opět objevuje Bianca Briggitte VanDamme. V roce 2012 spolu natočili filmy dva, atak těžko říci, zda se jedná o jejich společný film čtvrtý a nebo pátý. Každopádně herecký potenciál má a snad se jednou prosadí i bez vlivu svého otce. ()

GOREGASM

Obecně vzato jde o solidní béčko s ucházejícími záporáky, nicméně s na druhé straně stojícím tvrďákem hereckého výraziva, Žánklódem, který neurotické pití ruské vodky z podpultu svého řeznictví trénoval opět nedostatečně dlouho. Jeho herectví je i po těch letech opravdu komicky umělé, stejně jako jeho vystupování na veřejnosti. Přitom řemeslně to skutečně špatné není a pokud v sobě stejně jako já máte dostatek guilty pleasure škodolibosti, kterou nemyslíte věru zle, ale proč se nezasmát, když mu to po ani po padesáté před tou kamerou nejde, tak 6 Bullets smlsnete a žaludek vás ani den poté bolet nebude. 60% ()

KOOHA

Pěkná past, jak tomuhle může někdo dát čtyři hvězdy...nechápu. Nemá cenu ani komentovat. Já už ani vlastně nevím jestli je Van Damme opravdu tak špatnej herec nebo ho jen sere, že musí dělat podržtašku nějakýmu rusákovi co zasponzoroval film. Něco na něm bylo smutnýho, jako by se trápil. Film, kterej jde rovnou na video, sice za něj dostane pár stovek tisíc dollarů, který mu vystačej na roční spotřebu, ale už to není guy, co býval v dobách největší slávy. Nevím, ale dělat už dvacet let (ano, je tomu už dvacet let)...co přestal zářit jako superstar, velký filmy a poflakovat se takovejhle sraček je smutek. Už od něho ani nic vidět nechci. ()