Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy!
Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ nejde jen o pěvecké nebo taneční výkony; šanci zvítězit mají nejrůznější baviči a komedianti, varietní umělci jako kouzelníci, akrobaté, žongléři, břichomluvci či imitátoři, účinkující se zvířaty nebo kdokoliv, kdo vládne jakýmkoliv mimořádným talentem, ať už sólo, nebo ve skupině. Show nemá žádná omezení - je otevřená lidem všech věkových kategorií, kteří mají výjimečný talent.
Během prázdnin proběhla ve větších městech v Česku i na Slovensku castingová kola, z nichž do vysílání postoupili vybraní adepti na vítězství. Jejich výkony bude hodnotit opět hvězdná porota: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nově v ní usedne oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a zkušení moderátoři z loňska Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
Oproti loňskému ročníku nastane v tom letošním několik změn. Sestřihů z divadelních kol bude osm, do Velkého třesku postoupí podobně jako vloni více než stovka soutěžících. Z Velkého třesku vzejde okolo třiceti semifinalistů. Živé vysílání se bude skládat ze tří semifinále po osmi/devíti soutěžících a jednoho finále po jedenácti/dvanácti.
Každou neděli večer se tedy můžeme těšit na souboj našich nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Toho také čeká nejen pohádková výhra v hodnotě 100 000 eur (přibližně 2,5 milionu korun), ale také angažmá v americkém Las Vegas! I proto se do česko-slovenské verze hlásí celá řada zahraničních talentů; v žádné jiné zemi totiž vítěz soutěže angažmá v Las Vegas nezíská. Sledujte tedy úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě. (oficiální text distributora)

Martrix

Zdržím se polemiky, zda je TV reality show pokleslým, blbým, či dokonce mozkobuňky naživotěohrožujícím žánrem, který je lépe ignorovat, nebo jestli je to čirá forma zábavy, která se lidem líbí(resp. i když často říkají že ne, zírají na tyto pořady v TV tak pravidelně, že je jejich existence snadno obhajitelná a pokračování vysloveně vynucená) a tudíž do TV patří stejně jako večerníčky, či dokumenty BBC. Místo toho se zaměřím na to, jak se s tímto žánrem poprali na Primě. I když se nabízí srovnání s "originálem", nebo podobnými show kterými producenti v USA, či UK "tupí" diváky už celá desetiletí, raději použiji srovnání s tím, co jsme dosud viděli u nás. Ať už to bylo Big Brother, Talentmania, StarDance aneb když hvězdy tančí, nebo Česko - Slovenská SuperStar, vždy šlo o pořady s vysokou sledovaností, ale současně i s mizernými kritikami. Takže jak má vlastně taková reality TV show vypadat? Jaká jsou kritéria kvalitního pořadu tohoto typu? Podle mého názoru je to především sledovanost. Vždyť je to přeci SHOW! Přesto se spousta lidí stydí za to, že je to vlastně baví. Inteligentní lidi se na takové pořady přece nedívají!!! Proč ten strach z "lidové" zábavy? Přitom Česko Slovensko má talent 2 působí ze všech výše zmiňovaných pořadů nejprofesionálnějším dojmem, který "změkčuje a zlidšťuje" velmi dobře poskládaná(nezaměňuj za sympatická) porota a hlavně pak moderátorská dvojice Prachař-Pyco(nesmí na sebe strhávat pozornost). Málokdy se vidí tak uvolněný a vtipný projev dvou moderátorů(protipól křeči Mareš-Týna). Česko Slovensko má talent 2 je show jak se patří a zatím si drží opravdu vysoký standard, na TV produkci našich poměrů nevýdaný. I když nejsem z podobných pořadů nadšený, nedělní večer si konkrétně tímto klidně okořením. Přestože je to estráda, show a "pokleslá zábava". Hodnocení po třech dílech ()

Pajky3

Díky tomu, že se Nikča koukala pravidelně, tak jsem to viděl i já. Nicméně se to docela dalo. Pár čísel, nebo vystupujících se mi zamlouvalo. Třeba Stevie Starr, kterej polykal věci, nebo pozdější vítěz Atai s jeho tanečním variací na Wall-eho. I třeba ta trojice La Goia. Na druhou stranu mě neskutečně štvalo, jak si Bílá prosazovala ty její malý holčičky. Dost jsem se bál, že to jedna z nich vyhraje. Naštěstí maj lidi rozum, nebo to nezmanipulovali. Stejně tak nechápu, proč tam uspělo tolik zpěváků. Nemají na to superstar? No celkově systém podle, kterého se postupovalo před a do semifinále mě vadil. Některý lidi mi nepřišli vůbec zajímavý. A moderátorská dvojice taky nebyla úplně špatná. ()

SeanLSD

Je zaujímavé, že talent malo Česko a Slovensko, ale súťažiť mohol aj Škót.. - zrejme preto, aby mohli porotcovia predviesť, že ovládajú aj angličtinu, keď už toľko rečnia o Vegas. ()

otík

Obecně tyto pořady nemám rád, ale za některé borce účinkující v této soutěži dávám jednu hvězdu. ()

DJ Rocco iNc

Táto relácia je oproti relácii America got Talent úplny SHIT. Pomaly sa to nedá ani sledovať. Je to riadne trápne a nudné. Z desiatich ľudí má talent len jeden. ()

T-pack

Je důvod, proč pořad vysílají podruhé a světe div se, není to Vegas, není to hledání talentů, není to snaha pobavit diváka, je to o vydělávání zlatek. Co je neuvěřitelně výmluvné o našich dvou krásných národech, jak jen je snadné naše porotce ohromit - polovina "talentů" by v zahraniční soutěži neobstála ani minutu a opravdového velikána se v soutěži dočkáte možná, až přijde Ježíš III. Upřímně, kdyby se obě naše země spojily v jedno velké město, stejně to z nás nevyžene tu krysí maloměšťáckou mentalitu a show je toho tím nejpádnějším důkazem. Tak prosím, nechť to vysílají. Koho bude show provokovat, prostě se mu smrskne program dvou stanic dvakrát týdně o nějaké tři hodiny, nebo kolik má sestřih. A pro mě je to lepší, než si v sobotu dopoledne u televize cucat palec, ale k názvu bych dodal podtitulek: "... ale nemá vkus a obzory." ()

nevermore odpad!

Jak jednou říkal Mrázek: "Kolik byste chtěli za to, abyste už šli s celym tim Vašim ansámblem do p*dele a už se nevraceli? ()

mirec88

Viem, že nikde na nete sa nedá hodnotiť vystúpenie úžasného Ataia Ozumakova. Tak aspoň tu. 5 hviezd pre neho. V živote som nevidel nič lepšie. Inak show ako takú by som hodnotil rovnako ako minuloročnú - 3 hviezdami. ()

Gerret

Druhá řada tohoto pořadu mě baví o trochu víc než první a tentokrát to mám v plánu sledovat až do konce. V některých chvílích mi vadí moderátoři, kde jsou ty jejich vtípky až trapné, ale dobrých talentů je tam fakt požehnaně a hodně z nich se jich bohužel nedostalo dál a ve Velkém třesku jich hodně poslali domů. Nejvíce mě zaujal třeba Stevie Starr je až neuvěřitelné jak polyká všechny ty předměty. Těším se na finále. Listopad 2011: Finále přišlo dříve než jsem čekal, a s tím že finále vyhrál Atai Omurzakov jsem spokojený, protože to co předvedl v semifinále bylo jednoznačně nejlepší vystopení: http://www.youtube.com/watch?v=8TdAPmC0skc. Sice už to samé předvedl v jiné talentové soutěži, ale to bych neřešil, prostě se snaží dostat svůj talent i do jiných zemí. Jestli bude příští rok třetí řada, tak to sledovat určitě budu. Hodnocení 80%. ()

Firebug

Ač nejsem fanouškem reality show a TV zábavy obecně, tak ČS má talnet mě docela chytlo a jako pozadí během úklidu, či u práce to opravdu funguje. Druhý ročník teda trpí spoustou neduhů. Ten hlavní je pro mě absence Krause, dalé několik tipických klišé. Nesmí tedy chybět slzičky. Bílá vříská tak hlasitě, že přehluší vystupující zpěváky. Slávik posílá každého druhého do Vegas a tak často říká: "To je to nejlepší, co jsme tu kdy měli.", že už tu pomalu ztrácí význam. Diváci působí jako loutky režiséra, ale težko soudit. Dost mě ještě vytáčí časté opakované a zpomalené záběry, no a ti porotci by si taky nemuseli stoupat u každého zpívajícího caparta... ()

Kejdlo

Celkové zpracování je sice o něco lepší než minule a moderátoři jsou opět na české poměry skvělí, nicméně u druhého ročníku je jasně vidět, že letos příliš dobrých talentů nepřišlo a nebude to tak nabité jako minulý rok. Navíc to Slávikovo posílání každého průměru do Vegas, stávání komparzu v prvních řadách pomalu při každém vystoupení, jsou jasné negativa, proč v klidu vynechat třeba více dílů za sebou, a to se mi u prvního ročníku opravdu nestávalo. . Je to sice velkolepější, sledovanější ale přitom nabubřelejší a trapasem rychle se blížící novácké Superstar. Doufám že příští ročník (snad až v roce 2013) bude už s jinou porotou. Bílá i Slávik mi lezou už silně na nervy. 5/10 ()

KoRner

A čo mám z tunajších televízií pozerať? Exotov a ešte väčších extov ako si žijú na farme? Porota je fajn, len by som nevychvaľoval každé druhé číslo. Ešte šťastie, že boli pozvaní aj zahraniční talenti, lebo ako tak pozerám my v Česko-Slovensku nevieme nič iné než "bejkat". ()

klúčik

Nemám rád tieto programy, ktoré sú vyrobené len pre reklamu a telefónnych operátorov...hlavne treba telefónovať...10% ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj