Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy!
Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ nejde jen o pěvecké nebo taneční výkony; šanci zvítězit mají nejrůznější baviči a komedianti, varietní umělci jako kouzelníci, akrobaté, žongléři, břichomluvci či imitátoři, účinkující se zvířaty nebo kdokoliv, kdo vládne jakýmkoliv mimořádným talentem, ať už sólo, nebo ve skupině. Show nemá žádná omezení - je otevřená lidem všech věkových kategorií, kteří mají výjimečný talent.
Během prázdnin proběhla ve větších městech v Česku i na Slovensku castingová kola, z nichž do vysílání postoupili vybraní adepti na vítězství. Jejich výkony bude hodnotit opět hvězdná porota: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nově v ní usedne oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a zkušení moderátoři z loňska Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
Oproti loňskému ročníku nastane v tom letošním několik změn. Sestřihů z divadelních kol bude osm, do Velkého třesku postoupí podobně jako vloni více než stovka soutěžících. Z Velkého třesku vzejde okolo třiceti semifinalistů. Živé vysílání se bude skládat ze tří semifinále po osmi/devíti soutěžících a jednoho finále po jedenácti/dvanácti.
Každou neděli večer se tedy můžeme těšit na souboj našich nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Toho také čeká nejen pohádková výhra v hodnotě 100 000 eur (přibližně 2,5 milionu korun), ale také angažmá v americkém Las Vegas! I proto se do česko-slovenské verze hlásí celá řada zahraničních talentů; v žádné jiné zemi totiž vítěz soutěže angažmá v Las Vegas nezíská. Sledujte tedy úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě. (oficiální text distributora)

heyda

No aspoň Nova pochopila, že na její talent-kokot-manii nikdo není zvědavej. Jinak já tyhle soutěže můžu. Vždycky mě jen zklame, když jde profesionalita stranou a posílaj se do dalších kol úplní neschopáci (klauni, travesťáci, podprůměrní zpěváci, kteří by si v superstar ani neškrtli apod.), na úkor třeba dobrých tanečníků. Jinak nejlepší vystoupení prozatím: skupina SEGMENT s písničkou Wake up. ()

SOLOM.

No tak během těch asi tří dílů co jsem viděl ( a to ne celé), mě zaujal snad jen ten polykající skot a včera típek z Kyrgystánu. Jinak to tam je jedna velká vylízaná pakáž. Škoda že tam místo Bílé nezůstal Kraus. Jinak Dejdar je určitě oživením a předvádí tam lepší vystoupení, než většina soutěžících. Komentátoři se mi zdají tentokrát pěkně trapní, nemůžu si pomoci. ()

borsalino

Protože to ESETovi při scanování trochu trvalo, shlédl jsem kousek tohoto. Jsem za to v podstatě rád, protože jsem snad nakoukl pod pokličku šou, které dnes hýbou světem. Nicméně jsem to nepochopil - proč se hovoří o talentu, když tam vystupují kolotočáři, taneční skupiny nebo kouzelníci, propichující mečem bednu s kdysi sličnou děvou? Trochu jsem se podíval na youtube, jakže talent mají jinde a našel jsem zřejmě otřepané, ale dobré hvězdy - Paul Potts, Susan Boyle či Martin z Nizozemí. To, že amatér zazpívá árii tak, že člověku běhá mráz po zádech, je obdivuhodné a vede mě to k závěru, že člověk buď talent má nebo nemá Ale o tom to zřejmě není. Hodnotit toto nelze, spíše mi to připomnělo, že jsem se se svými franouzskými či italskými filmy ocitl mimo mainstream, což mi manželka dává ostatně dosti najevo. Ale vyměnit drama s Lino Venturou za toto prostě nelze. A já beru Lina, sorry talenti... ()

Beastmaster4

Zábava, která i když není svým druhem taková, kterou vyhledávám, mne překvapivě dokáže zaujmout. Jestli jde o zlomyslnou radost z hlouposti nebo přehnané domýšlivosti některých soutěžících nebo o opravdový obdiv nějakého zvláštního talentu nevím, ale je to celkem lákavá podívaná, která má na našich obrazovkách určitě své místo. Negativem je samozřejmě samotná náplň a to dokola chválení soutěžící, kde jeden den je nejlepší ten a druhý už zas někdo jiný a dokola je vlastně nejlepší ten, který tu zrovna aktuálně stojí. Komerční stránka je každému jasná a není nutné na ni nijak zvlášť upozorňovat. Desítky reklam, které svou délkou mohou konkurovat samotnému času pořadu. To všechno ale dokážu s údivem přejít a vzít si z toho to, co mne baví a to je ukázka opravdu zajímavých lidí a jejich umění a pak také na druhé straně opravdových hlupáků a podivínů :-) ()

duklak2

Obdivuji soutěžící, kteří v sobě mají tu odvahu se přihlásit a vystoupit před početným publikem. Já osobně bych to nedokázal. Nejvíce se mi líbila malá cikánská holčička, která neuvěřitelně hezky zpívala. Každopádně chci takovýchto soutěží více, abychom viděli, co se u nás, či na Slovensku nachází za talenty! Chválím Lucku Bílou za nádherný účes v semifinále. Taky jste si všimli, že porotce Jaroslav Slávik vypadá skoro stejně jako bývalý fotbalový trenér Barcelony Pep Guardiola?:) Palec nahoru za tento pořad. Příjemné nedělní zpestření před náročným pracovním týdnem. Viva Atai:) ()

Ouwen

O proti jedničce je zde víc talentů, ale najdou se kreténi bez talentu, co si myslí, že talent mají. Docela mě chybějí hlášky Jana Krause, ale to nahrazuje Jaro Slávik, u kterého se mě líbí, že se nebojí říct svůj názor komukoliv. Zajímavé je, kolikrát už řekl Slávik Las Vegas :-) ()

Marek1991

Nechcem už ďalšie pokračovania, toto bolo skoro rovnaké, ako prvá časť, možno ešte horšie, len iní účinkujúci a navyše na vylepšenie sebaprezentácie zavolali aj zahraničných okukaných súťažiacich. Šou urobili celkom zaujímavú, ale opäť preafektované, hrané a trápne, či sa jednalo o porotu, moderátorov alebo niektoré veci okolo, lebo niekedy to pôsobilo vulgárne, aj keď aj zábavne. Opäť však viac zlého, ako dobrého. ()

Krt.Ek

Tak a máme po další řadě této talentové soutěže. Samozřejmě se neubráníme srovnání. Ani já se neubráním. Která z řad je teda lepší? Podle mého ta první. Tahle série totiž měla o malinko víc chybiček než ta předchozí. Tou první je neúčast Jana Krause, Martin Dejdar se sice snažil, ale na svého kolegu ze zábavní branže neměl. Druhým minusem je Lucie Bílá, která mi sice vadila už v první sérii, teď to bylo ještě horší. Mnozí říkají, že je prostě svá a tím sympatická, ale s tím já nemůžu souhlasit. Mně to její pištění a neustále opakování jak je každý skvělý, dokonalý a bůhví jaký ještě neskutečně štve. Třetím, posledním, ale asi největším minusem byl nedostatek kvalitních soutěžích podtržený výběrem do semifinále. Kdyby to neoživili cizinci tak bychom sledovali pěvecké finále a to bych určitě nepřežil. Ale abych tady jenom nenadával. Chválím zábavné moderátory, kteří byli na celé show nejlepší. Ze soutěžících se mi líbil nejvíce Stevie Starr. I když celkový vítěz byl taky hodně kvalitní a určitě si to Vegas zaslouží. 55% ()

Z0oMb3E odpad!

Čo sa dá napísať k asi najneobjektívnejšej relácii, ktorá sa kedy dostala do našich televízií? Ako sa dá objektívne posúdiť vystúpenie upoteného mutujúceho a najskôr vykastrovaného sólistu snažiaceho sa o vytiahnuť vysoké Cé oproti nacvičenému tančekmu 20 brejkdenserov, s ktorým obehali pol sveta? Odpoveď nijak. Preto je celá sútaž len plejádou čo sa vidí a čo sa dá predať. Telku moc nekukám, ale keď som jednu necelú časť videl v bare nedalo mi a nejaké to zamyslenie napíšem. Odpad brázdi hlavný primetime a prostý ľud to žerie plnými lyžicami. Však čo, prvá séria zarobila prečo to neskúsiť a nevystaviť podobné obludky aj druhý krát. Apropo z minulej série tu ostalo aj niekoľko ošúchaných kulís v podobe homopertie pozostávajúcej z Pýča a Prachára, doplneného o Dejdara a jediného na slovo vzatého scouta. Nie nie na moje počudovanie to nieje Habera, ale nejaký Slávik (možno mu talent po Gottovej smrti priniesie aj zlatého). Nad štvoricou teplých frontov tu ako jediná ostala svietiť občas vtipná Lucie Bilá. To fakt nieje v československom éteri žiadna vtipná a trefná moderátorka bez toho aby to nebola Banášová? Písať o tom, že Česko a Slovensko nemá v niektorých prípadoch súdnosť snáď netreba ani písať. Však úvodná hviezna rota či podobní netalentovaní pokémoni k obrazovke pritiahnu najviac škodoradostných ľudí. Tak prečo im nedať najväčší priestor? Odpad dávam síce po kuknutí jednej a aj to nie celej časti, čo sa pár ľudom moc nepáči, no priestor na potenciálne vylepšenie dojmu tomu už nedám! ()

Orlau32

Show dobrá, někteří učinkující vynikající talenti, porota dobrá i s výskající Lucii Bílou. Jediní šašci jsou tam ti dva zbyteční moderatoři, kteří tam skáčou a chovají se jako debilové. Nechápu, proč tam vůbec jsou ?! Nic smysluplného neříkají a o ničem zajímavém nás diváky neinformují. Jen hrabou gáží - jistě nemalou ! ()

Dr. Hawkeye

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, zní již lehce floskuloidní moudrost, ale Prima ždímá co se dá a zatím se jim to daří. Všechno šlape, každý tu má svoji roli. Slávik je krutor a "kat", Bílá na to jde "přes srdíčko" a rozněžňuje se někdy až přespříliš a Martin Dejdar... nu, není to glosující Kraus, ale je patrné, že se hledá a zatím se mu daří. ()

kajas

Myslím si, že kvalita pořadu od minulého roku vůbec neklesla. Ač mám pana Krause ráda, přijetí Martina Dejdara do poroty považuji za skvělý nápad, moc se mi tam líbí. Moderátoři jsou pořád stejná čísla, Lucka je stejně hodná, Jaro je stejně ..sexy :). Se samotnými talenty už je to horší. Když se finále skládá z 6 pěveckých čísel (bylo celkem 10 finalistů!) a další dva účinkující jsou cizinci, je něco špatně. Pravidla soutěže by rozhodně měla zakazovat lidem, kteří ani nemají české (nebo slovenské) občanství, aby se do soutěže hlásili. Bohužel to takto neproběhlo, a tak jsem naprosto upřímně fandila dvěma zvláštním, ale opravdu úžasným mužům. Světe, div se, jeden z nich vyhrál. Nedivím se, protože mezi našimi talenty neměli diváci z čeho vybírat. Je mi to ale líto, v Las Vegas se nám akorát vysmějí, že nemáme vlastní umělce. ()

Petroff odpad!

Měl jsem tu smůlu, že jsem byl v místnosti, kde společnost sledovala úvodní díl téhle hrůzy. Semtam někdo s talentem, no dobrá - ALE především esence trapnosti v podání dvou děsivých moderátorů (nečekal bych, že mě něco podobného kdy napadne, ale to už by snad i ten zoufalec Mareš byl lepší) - opravdová přehlídka nevkusu, cílených vulgarit a nějaké sexuální podbízivosti... V jednu chvíli jsem měl strach, že tam s asi 9-tiletou holčičkou začnou dělat nějaký "pohyby a narážky", jen aby se obecenstvo a debilové u televizí zasmáli tomu, jak je to ale strašně vtipný, když přestíráme pedofilní vaginálně-anální sendwitch za zpěvu milostné písně - naštěstí na to nedošlo - nicméně už z úvodního dílu si můžeme udělat jasný závěr o tom, že moderátoři talent opravdu nemají a Jakub Prachař (otírám se tu o něj dost, ale byl fakticky strašlivej - dokázal zastínit celkovou trapnost toho pořadu tou svojí) je jen protekční smrad - případně (a to možná ještě hůře) zoufalec, kterej ze sebe pro prachy klidně udělá mužskej pohlavní úd... Když si k tomu druhej moderátor říká Martin Pyčo Rauš (to je jak týpek v Acid Housu - Coco-Kurva-Price), tak už fakt nechápu vůbec... ()

Caminzind

Skvělá přehlídka manipulativního pokrytectví s patetickou hysterkou v čele. Té cikánce nevěřím ani nos mezi bulvama. ()

rakovnik odpad!

Trapná a ubohá přehlídka cirkusáků a teenagerů. Divím se, že nejsme světová velmoc, když máme tolik talentů. Ehm, i když mnozí nejsou Češi ani Slováci. Jaro Slávik má asi noční můru z cirkusů, kam ho zřejmě za trest cpali v osmdesátých letech rodiče, vše už viděl a všude byl a k tomu nezapomíná připomínat, že má za kamaráda Shaggyho. Lucie Bílá ukazuje, že je šička. ()

Amroth666

Martin "Pyco" Rausch, Jakub Prachař, Lucie Bílá, Martin Dejdar, Jaroslav Slávik ____ to je důvod, proč mě to baví, proč to sleduji. Není to ubohá nova, je to příjemně naladěná PRIMA, která mi nikdy nevadila a ani vadit nebude, V tomto ročníku nezapomenu na Skota, který polikal a vracel zpět(rybičky, míčky, vodu, cukr), na odpadní i krásné zpěvy a na hromadu originálnějších nápadů, než jsem napsal. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj