Ninjago

• Kanada LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (více)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

Série(16) / Epizody(212)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Recenze uživatele Cardo k tomuto seriálu (15)

Ninjago (2011)

Na seriál se dívám už od roku 2014 a stále se dívám, nicméně od 10. série už to není tak dobré. 11. série ušla, ale 12. ne, 13.má promrhaný potenciál, ale 14. by to ještě mohla zvednout, viz. 9. série po 8. Je však i pár věcí, které tvůrcům neodpustím: změna vzhledu hlavních postav, vozidel (vypadají úplně jak ty lego sety) a (téměř) celého světa (od 8. série), změna formátu z 22 na 11 minut (od 11. série). A kdo nad tím řekne, že je to pro dospělýho moc dětinský, tak je blbej a nemá právo to hodnotit, možná je to důvod proč to jenom jako celek má 59%, ale každá série má červenou kolonku. ()

Restart (2014) (S03)

Dobré. ()

Turnaj živlů (2015) (S04)

SPOILER! Jedna z nejlepších sérií, ale Garmadona byla škoda. Nechápu pořád jak se xakru Zane octnul na tom ostrově. ()

Posednutí (2015) (S05)

Skvělá série s velice dobrým příběhem. ()

V nebesích (2016) (S06)

Další skvělá série s výbornou znělkou. ()

Ruce času (2017) (S07)

Moje nejoblíbenější série. ()

Synové Garmadona (2018) (S08)

Škoda jen těch změn. 1. a 2. epizoda nic moc, pak 3., 4., 5. dobrý, 6., 7., 8. zase nic moc, ale 9. a 10. jsou dobrý. Vadila mi hlavně postava Harumi. ()

Lov (2018) (S09)

Velice vydařená série. ()

Návrat Oni (2019) (S10)

SPOILER! Dobrá série, ale proč jen museli rozbít ten Říšský krystal. Fňuk! ()

Tajemství zakázaného Spinjitzu (2019) (S11)

Zničehonic je tady další hadí kmen. Kdybych měl hodnotit zvlášť Fire chapter a Ice chapter, Fire chapter by si vysloužila stěží 3*, ale Ice chapter to kompenzuje. Vadí mi změny vysílacího formátu. ()

Prime Empire (2020) (S12)

Pro mě nezajímavé téma na sérii. BTW. jak může někdo vytvořit svět videohry mimo realitu, avšak stále pro každého dostupný a jakto že herní prvky existují i v reálném světě? Nedává to smysl. ()

Master of the Mountain (2020) (S13)

No, zpoustu lidí to nadchlo, ale já mezi ně nepatřím, mohlo to být o dost lepší, ale pořád koukatelné. ()

The Island (2021) (S14)

Konečně série, která mě bavila. Díly 1-3 velice povedené, ten poslední moc smyslu nepobral, ale je akceptovatelný, po docela dlouhé době ode mně dostane série Ninjaga víc než tři hvězdičky, palec hore pro tvůrce. ()