Ninjago (TV seriál)

LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu

LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu

Ninjago – Nindžova cesta

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2011–2019, 42 h 10 min (Minutáž: 11–22 min)

10 rokov seriálového Lega je celkom dosť a seriál si získal mnoho mladých divákov, o čom svedči aj to, že tvorcovia s tým idú ďalej na trh. Mne sa to len zdalo ako reklama na Lego a aj napriek tomu, že dejovo sa to postupne zlepšovalo, stále je to zamerané hlavne na detské publikum. Takže dospelák musí byť veľký fanúšik Lego postavičiek, aby sa toto stalo jeho obľúbeným seriálom. Pre mňa je to len taká priemerná ninja namotávka. 50 %(17.6.2019)

Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav.(29.11.2014)

Pouštím synovi v LEGO TV, kde je to v Blu Ray kvalitě, takže se na to celkem dobře dívá, alespoň pro mne jako pozadí. Syn to má rád a určitě lepší jak nějaké dnešní pohádky typu Spongebob a spol. Děj bych řekl, že na komerční seriál je OK. Žádný zázrak to není, ale je to pro děti .... a v dobré kvalitě :)(28.8.2016)

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim.(18.2.2012)

Tenhle seriál mě opravdu nadchnul! Má to děj, akci a napětí. Je to vtipné a sem tam to má parodující narážky na jiné filmy a seriály. Nechybí tomu ani dramatická složka, a zajímavé vztahové zápletky. Na to že je to jen pro děti, je tenhle seriál opravdu úžasný. V poslední řadě to má moc pěknou hudbu a to zejména v posledních dvou sériích.(26.1.2016)

• - Spoiler: Když se Chen chtěl ve 4.sérii proměnit v anakondraje, tím že získá všechny základní živly, tak neměl vítr a vodu. Ani Skyler neměla tyto shopnosti, jelikož aby měla tyto shopnosti, tak byse musela dotknout Mora, mistra větru, ale ten byl v prokleté říši. Tudíž Chen se nemohl proměnit v anakondraje, takže Garmadon nemusel do prokleté říše, aby zachránil Ninjago. Moro tedy nemohl z prokleté říše ven. Tudíž 5.série se nemohla odehrát. Klaus také nemohl ven, tudíž ani 6.série se nemohla odehrát. (samu.dino)

• - Jméno Kai znamená silný a vítězný. (itsp4trik)

• - Jay je jediný ninja, který se objevil v každé epizodě. (itsp4trik)