poster

Ninjago (TV seriál)

 • Kanada

  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu

 • USA

  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu

 • Slovensko

  Ninjago – Nindžova cesta

Animovaný / Akční / Dobrodružný

Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2011–2019, 42 h 10 min (Minutáž: 11–22 min)

 • yaqwsx
  *

  Náhodou se mi poadřilo shlednout 2 díly a na základě nich jsem se musel podívat na další 2, abych se ujistil. Co k tomu říci? Chvilkami to vypadá Strážci vesmíru v podání Lega. Trapně. Občas se naskytne nějaký potenciál nanějaký pěkný vtipk, který je však náhle zabit něčím naprosto nevhodným. Jak mohlo Lego propůjčit svou značku pro něco tak strašného?(22.4.2012)

 • easer07
  *****

  Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav.(29.11.2014)

 • blondboss
  ***

  10 rokov seriálového Lega je celkom dosť a seriál si získal mnoho mladých divákov, o čom svedči aj to, že tvorcovia s tým idú ďalej na trh. Mne sa to len zdalo ako reklama na Lego a aj napriek tomu, že dejovo sa to postupne zlepšovalo, stále je to zamerané hlavne na detské publikum. Takže dospelák musí byť veľký fanúšik Lego postavičiek, aby sa toto stalo jeho obľúbeným seriálom. Pre mňa je to len taká priemerná ninja namotávka. 50 %(17.6.2019)

 • DaViD´82
  ****

  Začalo to jako otřesně odfláknutá rychlokvaška a neskrývaná reklama na "jdi a kupuj LEGO Ninjago", ale sérii od série je to lepší a lepší. A to dokonce tak moc, že od čtvrté série už je to regulérně dobré a od šesté více než jen dobré. Rázem to vypadá k světu, charaktery sympatické, akce nápaditá, děj postupně budovaný a i ta poučení pro děcka nejsou lámaná přes koleno za každou cenu. jeden hned pochopí, proč je to vlajková loď narativní odnože LEGO univerza. Jsou to sice nepopiratelně pouze (původní) "Želvy Ninja" upravené pro mladší generaci, ale i ta bude v dospělosti potřebovat nějakou tu nostalgickou guilty pleasure z dospívání. A ano, Ninjago kostičky a postavičky máme doma kam šlápneš. A šlapu po nich, bohužel, dosti často.(3.6.2018)

 • Prometheus69
  ***

  Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :)(9.2.2014)

 • - Jay je jediný ninja, který se objevil v každé epizodě. (itsp4trik)

 • - V této sérii se v několika epizodách objevila postava Clutche Powerse, která se poprvé objevila v roce 2010 ve filmu LEGO: Clutch Powers zasahuje. (CaptainF)

 • - V epizodě tančil duch Ghoultar na skladbu, která značně připomínala skladbu „Ghostbusters“ od Ray Parkera Jr. (CaptainF)