Série(15) / Epizody(182)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

DaViD´82

Začalo to jako otřesně odfláknutá rychlokvaška a neskrývaná reklama na "jdi a kupuj LEGO Ninjago", ale sérii od série je to lepší a lepší. A to dokonce tak moc, že od čtvrté série už je to regulérně dobré a od šesté více než jen dobré. Rázem to vypadá k světu, charaktery sympatické, akce nápaditá, děj postupně budovaný a i ta poučení pro děcka nejsou lámaná přes koleno za každou cenu. Jeden hned pochopí, proč je to vlajková loď narativní odnože LEGO univerza. Jsou to sice nepopiratelně pouze (původní) "Želvy Ninja" upravené pro mladší generaci, ale i ta bude v dospělosti potřebovat nějakou tu nostalgickou guilty pleasure z dospívání. A ano, Ninjago kostičky a postavičky máme doma kam šlápneš. A šlapu po nich, bohužel, dosti často. ()

darthvader77

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim. ()

yaqwsx

Náhodou se mi poadřilo shlednout 2 díly a na základě nich jsem se musel podívat na další 2, abych se ujistil. Co k tomu říci? Chvilkami to vypadá Strážci vesmíru v podání Lega. Trapně. Občas se naskytne nějaký potenciál nanějaký pěkný vtipk, který je však náhle zabit něčím naprosto nevhodným. Jak mohlo Lego propůjčit svou značku pro něco tak strašného? ()

Prometheus69

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :) ()

Jamal

Pouštím synovi v LEGO TV, kde je to v Blu Ray kvalitě, takže se na to celkem dobře dívá, alespoň pro mne jako pozadí. Syn to má rád a určitě lepší jak nějaké dnešní pohádky typu Spongebob a spol. Děj bych řekl, že na komerční seriál je OK. Žádný zázrak to není, ale je to pro děti .... a v dobré kvalitě :) ()

• Ve chvíli, kdy palivo dohoří skoro až k cisterně, si lze všimnout, že má Kai vlasy špatným směrem. (Cardo)
  • Ve scéně, kdy Lloyd bojuje na střeše s Panem E., při pohledu na lana, po kterých ninjové šplhali nahoru, je vidět i Colea, ale ten už byl zajat Syny Garmadona. Dále je Cole vidět i v některých záběrech na střeše. (Cardo)
  • Když ninjové mluví s Colem skrze obrazovku, má Cole vlasy špatným směrem. (Cardo)