Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Tyny

Film, který dokazuje, že všichni mají šanci, i když se vše zdá být nemožné. Jelikož jsem snílek, tak bych ocenila, kdyby to tak fungovalo i u mně. Že si něco přeji, jsem odlišná než ostatní a nakonec se mi splní vše, po čem jsem kdy toužila. Druhá věc je ta, že Nicholas Hoult je mimořádně skvělý herec, který má talent a podle mně i to charisma, které nemá každý. Je zvláštní co se skrývá v na první pohled obyčejném člověku. Zasloužil by jsi dostávat více rolí, jelikož přesně tenhle film mu strašně sedl. ()

viperDavid

Náramně jsem se bavil. Mrtví prostě občas bývají neklidní a sem tam se stane, že se takový zombík prostě zamiluje. Ono se není ani čemu divit, být dva metry pod zemí, kvuli Terese Palmer bych taky znovu ožil. Navíc to její zvučné "R" to se jinak ani nedá. 4* ()

Johnny.ARN

Pohľad na zombie apokalipsu z tej druhej strany. Potešilo ma, že to nebolo až také hororové a odporné, ako by som čakal. Celkom pozeratelné, so všetkými možnými klišé a hluchými miestami, ale s príjemnými postavami, priemernými výkonmi a krásnou vínovou Z4-kou. 2 z 5 ()

Ryuuhei

Před pár lety jsem na tento film viděl trailer a i když mi přišla myšlenka romantiky mezi člověkem a zombie poněkud divná, předpokládal jsem, že to bude alespoň sranda. Nyní jsem měl konečně možnost tento film vidět a rovnou říkám, že to pro mě osobně bylo asi největší překvapení měsíce, co se sledování filmů týče. Už od úvodního monologu hlavního hrdiny, který si jakožto zřejmě jediný uvažující zombie vykračuje zdevastovaným letištěm, jsem měl jasno, že tohle nebude špatný film. Uvození do děje tedy skvělé. Po dějové stránce musím říct, velice solidní a zejména ke konci i napínavé - prostě konflikt mezi zombiemi, které to ještě nevzdaly a naopak těmi, které zahodily veškerou zbylou lidskost a staly se jen vraždícími stvůrami. Do toho tedy romantika mezi zombie hrdinou a lidskou hrdinkou, s jistou rozpolceností (aby taky ne, když hrdina sežral hrdince přítele). Atmosféra super, i přes žánr komedie vše bráno s úctou a vážností, zejména vzpomínkové část byly až těžce emotivně vykresleny. Samozřejmě, celé se to nese v trochu hloupém a naivním duchu, jako každá správná romanťárna, ale i přesto není od začátku jasné, jak přesně vše dopadne. Osobně jsem tedy velice mile překvapen a spokojen s filmem, od kterého jsem očekával možná jen parodii a nic víc. Do klasického zombie žánru to přineslo něco naprosto jiného, netradičního a hlavně originálního. Toto můžu vřele doporučit těm, kteří mají rádi jak zombie, tak romantiku. Zde je to skvělý a překvapivě fungující mix. 88% ()

Barvoj

Vrrrrr.. dost mi vadilo, že chování zombie v tomto filmu se hned od začátku poměrně dost liší od toho, na jaké jsme zvyklí. Nicméně chápu, že kdyby to i v tomto filmu byly pouhé tupé chodící zrůdy, které si neumí otevřít dveře, pustit hudbu a hlavně mluvit, tak by asi těžko mohli navázat vztah s lidmi.. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že to bylo až moc přímočaré a že se přece jenom tvůrci mohli snažit víc. Podle traileru to rozhodně vypadalo na lepší práci. ()

elanius

(49/2013, DVDRip) / Noo celkom podmanivý kúsok v štádiu pokusu o väčšiu kvalitu :). Celkovo mi vadilo pár vecí. 1. chlapík vyzerá a hrá nie ako tupý zombie, ale ako retardovaný živý. 2. Strašne sa tlačí na emócie jednoduchým, a síce relatívne osvedčeným, spôsobom spojme sugestívnu hudbu s akože citlivými scénami a máme vyhraté. Bohužiaľ strašne je cítiť že ide o jasný zámer. 3. Celkovo som mal pocit, že sledujem film pre max 15-ročných. Tým, že mám rád zombies žáner vydržal som do konca, ale nedivím sa nikomu kto Warm Bodies vypne po pol hodinke. Čo sa ale podarilo sú scénky s príšerami zvanými bonies....skvelý nápad a vizuál! Nápad trošku rozhýbať zombies vody sa však stále dá hodnotiť viac pozitívne. (6/10) ()

ywo666

Ty vole. Toto som pozeral s mega predsudkami. Ale snímok príjemne prekvapil. Pritom to ani nie je komédia. 2/3 všetkých vtipov sú prezradené už v trailery. Hoult my bol od začiatku krajne nesympatický. Ale v tomto filme mal pár doslova brilantných výjavov, že som na konci dokonca fandil. Palmerka my pripomína blonďavú "Bellu" ale nemá ten vyfetovaný výraz a jej frázy sú menej hlúpe. Romantika tu je, ale na rozdiel Od Twilightu, Hostitela, a podobných sračiek nie ani patetická ani vtieravá. Rob Corddry tiež ako zombie na jednotku. John Malkovich tu je už iba ako taký kvalitatívny doplnok. Nápad spraviť film z pohľadu zombie tiež kvotujem. Kostlivci sú tiež spravení dobre. A Levine sa vyfarbil niekoľkými dobrými zábermi a scénami. A aj keď sa nejedná o komédiu na akú navnaďuje trailer občas je to vtipné. A záverečný happy end nebol tak otravný ako som čakal. Stále to nie je veľdielo a napríklad hudba mi občas prekážala. Ale je to lepšie ako Twilight, Host, Hunger games, Beautiful creatures, Red riding hood a pod. Levine proste ukázal, že sa to dá. 3.5* a milé prekvapenie. ()

DonHUS

Velmi příjemná, zábavná a originální zombie romanťárna, která je lehce říznutá trochou akce. Občas prostě taková menší kravina potěší víc než ambiciózní velkofilm. Stačí, když funguje, kde má. Což se, nejen díky skvěle vybranému soundtracku, daří. 7/10 ()

noriaki

Dobře, uznávám že Jonathan Levine umí ze sebevětší kraviny natočit slušný film. Jenže tenhle zkrátka nedrží pohromadě. Tématicky je někde na půli cesty mezi Twilightem a Låt den rätte komma in, a díky komediálním prvkům balancuje na hraně mezi sebeparodií a odlehčeným dramatem. Dojem je posílený tím, že Teresa Palmer tu Kristen Stewart občas doopravdy připomíná. Zápletka rozumově nedává smysl a námitky nebudou mít snad jenom romantičtí závisláci a dvanáctileté slečny. Racionální kritiku bych měl za sebou a teďka se bude chválit. A bude se chválit hodně, protože emocionálně je to zase bomba. Klišé nevadí, hollywoodský konec působí úplně přirozeně a Houltovi tu zamilovanost tentokrát i věřím. Warm Bodies je velice dovedně natočená hloupá romance, roztlemená na všechny strany, ale díky umu režiséra je pocitově silná. Těsně po skončení je to automaticky na pět hvězd, později ovšem dojem opadá. Slabší čtyři. ()

venison

Tak zase někdo vykradl Shakespeara jen místo Monteků a Kapuletů zaláskoval živého a nemrtvého, achjo.. O chlup lepší než vampejřinci hlavně díky pěkné grafice a vyvedeným bubákům "kosťákům".. Stejně nepochopím, proč mi takhle nehorázně przní oblíbené stvůry jakými jsou upíři, zombíci, vlkodlakové.. Za chvilku mi tyhle romantický srágory znechutí i koukání na horory :-P A ten konec, tak ten je teprve ujetej.. Zlatá "Já legenda"..John Malkovich mile překvapil, že se tu zjevil, jinak pouze dělal hvězdné křoví na plakáty.. Teresa Palmer je přirozená sympaťačka.. A Nicholas Hoult? Tak ten by vypadal šíleně slizácky úchylně, i kdyby byl živej :-/ ()

terunka003

Zombíci, pohodové, nenáročné, pozitivní. Prostě obyčejnej film vo zombíkách, co se zamilujou do člověka, nesežerou ho a ještě to má zázračné účinky na zbytek populace. Co chceme víc? Je pátek večer, nikomu se nechce moc přemýšlet, ideální film. Byl tedy hodně obyčejný a některé zápletky byly vymyšleny asi mozky zombíků. Celý výtvor ovšem pozvedl John Malkovich. Herci sympatičtí, sice ty písničky mi tam přišly dost blbě namixovaný, ale to je fuk. Prostě mám ráda příběhy o zombíkách.. ..začínám mít hlad po tom co mě pokousal ten bezďák dneska.. ()

Tereszka33

Ale né... Zombie ať zůstane zombie. Žádná láska, žádné city prostě ne! Jako by nestačilo, že se v dnešní době stávají z upíru metrouši. ()

Bobik9

Slabší než jsem čekal. Film doplácí na hodně pomalé tempo, málo vtipu a nedobře udělané zombíky. Nápad je jinak velmi originální a oceňuji ho, ale udělal bych to jinak. Hoult vypadá tak tupě, že mu člověk tu roli i věří. Teresa Palmer není zrovna typ krásky do hlavní role a Dave Franco a John Malkovich nedostali moc prostoru. Škoda toho. Těšil jsem se na tento snímek. ()

Phietros

Sním ti mozek a budu chytřejší a živější! Jedno z nejoriginálnějších pojetí o zombíkách. Trošku nedává logiku, když někdo umře, jak může opět ožít, ale zas by tu nebyla pointa ani zápletka filmu... Po všech těch hororů se zombí, kde se jen vraždí a zem je zamořená celkem příjemná oddychovka se špetkou humoru a romatiky! 70% ()

venalce

Přestože jde o zombie romanci, není cítit klišé zatuchlinou. Naopak je velmi svěží a originální. Vnitřní monolog hlavního hrdiny plný suchého humoru, stejně jako vtipné hlášky překvapivě výrazných vedlejších postav jsou velkým zdrojem pobavení. Zombíci toho většinou moc nenamluví, ale když už ze sebe něco dostanou, je to perla. Ano, humor je silnou stránkou Warm Bodies, Pozorovat zombie, jak se pokouší chovat lidsky, je k nezaplacení. Kniha sice za moc nestála, ale její převedení na filmové plátno s pomocí nadsázky se rozhodně povedlo. Není to hlubokomyslné, ale to snad ani nikdo nečekal. Prostě se bavte. Btw. Víte, jak vyděsit zombie? Najděte dvě puberťačky, které ho budou chtít vzít do parády. ()

Brain-D

Opravdu nevím jak s tímto filmem naložit. No poprvé ho preventivně ho raději zkritizuji. Jak Twilight zničil pohled na upíry, tak tohle ničí pohled na zombíky. Obě dvě slátaniny z těchto monster dělají velmi slabá až lidská velmi lidská stvoření. To je velmi špatně. Charakter těchto stvůr byl vytvořen právě rozlišnosti od člověka...Navíc je to strašně moc "cool" fešácký. Rozhodně žádné 50/50 nečekejte. Tohle je příliš uhlazené...Pochválit bych snad mohl jen pár humorných míst, ale mohli by být také lepší....Po ztrátě důvěry v určitou zoombie komedii jsem v tom objevil romantický podivný film a pak už se to dalo snést. ()

VasaX

Čekal jsem trochu větší komedii, zejména podle prvotních trailerů. Vtipné to totiž je, ale komediální už moc ne. Samozřejmě celé je to s nadsázkou a svým způsobem si to místy utahuje i samo ze sebe. Teresa Palmer je blonďatou variací na Kristen Steward (a slabším odvarem jejich hereckých "kvalit"), takže její zkonzumování zombíky by mě nechalo kladným, kéž by... Ale hlavní zombie-hrdina to vynahrazuje. Film začíná dobře a poměrně originálně, ale čím dál spadá do akčního/dobrodružného stereotypu. Což je škoda, protože s tímto námětem se dalo pracovat jak komediálně, tak dramaticky. Ale Warm Bodies už před polovinou začínají najíždět na kreativní mělčinu, a pak je to takové nemastné-neslané odnikud nikam. Bohužel. I tak dám hodně odřené 4 hvězdy, protože mě to tak nějak zaujalo a dá se říct i bavilo, a to v tomhle odlehčeném žánru je poslední dobou samo o sobě vzácné. ()

majkl44

Čekal jsem něco vážnějšího, ale hned v úvodu jsem byl mile vyveden z omylu. Samotný námět je vtipný. Koho by napadlo, že zombík může balit živou holku? :-) Snímek byl povedeným napodobením Shakespearova dramatu s dobrým obsazením, dějem, hudbou... Prostě se to tvůrcům fakt povedlo.. ()