Reklama

Reklama

Assassin’s Creed

  • Velká Británie Assassin's Creed (více)
Trailer 1

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa. (Cinemart)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

GigaPudding

je tam furt tma (nadnesené), je to depresivní až na půdu, stále se tam umírá a na tom je založená celá zápletka - není to jen očistec pro hráče, ale i pro hrdinu. Velmi dark fantasy.

To i Zaklínač je vedle toho veselohra. 

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No mě ho víc připomíná právě ten Bloodborne. Dark Souls to je přece jen ještě taková "rytířská" šermovačka (aspoň za mojí postavu), ale Bloodborne mi tim světem, atmosférou i hlavním hrdinou připomíná toho Helsinga, možná troško Solomona Kane, jak pravil Yoshi... prostě už tu pozdější dobu (nevím jak se jí nadává) :D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Camulator

no jak sem psal, nic mi nedarují, připadají mi těžší a hůře se mi je zabíjí, to je velký plus, ale spíš narážím na surovost jaká je vtom příběhu, přece jenom otrokářství je svinstvo, ale celkově je na tom Freedom Cry je z těch všech Assassinů co se měl možnost hrát prostě nejlíp a to po všech stránkách 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Camulator

Connor byl v pohodě, Frontiers jsem si doslova zamiloval, ale jen ten příběh tak úplně nefungoval. Zdál se mi nějak roztříštěný a nedostatečně zakončený (lepší to bylo i v současnosti). Takový výlet po historických událostech, jak někteří vytýkají i Unity. 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

To já se zase přiznám, že Bloodborne mě moc nezaujal. Asi tím "Van Helsingovským" (nebo k čemu to přirovnat) zasazením. Já přeci jen klasičtější fantasy čili Dark Souls :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, TheDarKnig

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Mně se i trojka líbila, spousta lidí nadává na hlavního hrdinu, ale v kontextu událostí měl svoje kouzlo, byl to takovej naivní idealistický skautík ve světě realistů a pragmatiků. Co konkrétně ti přišlo surový na nepřátelích ve Freedom Cry? Taky jsem to nedávno hrál a nutno říct, že jakmile se člověk tak po čtvrthodině naučí pár chvatů, jsou to pak v podstatě stejná jatka, jako ve IV. Nemluvě o tom, že elitní mačetu najdeš hned za rohem a Experto Crede jde po jejím odemčení vylepšit na max během dvou hodin.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Helo

novej Dragon Age je asi na týdny, hraju to už několik hodin a furt sem tak nějak na začátku, ale spokojenější bejt už nemůžu 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Jojo, jedni Dark Souls fanboyové už mě mydlí na games.cz :D Přitom mě ta hra docela bavila, já nevím, proč mě tak nenávidí :( :D

 

Jináč ten Lords of the fallen není tak dlouhej no, já mám zatím asi 22hodin nahráno a jsem tak v půlce NG+, takže to tolik času nesežere... rozhodně ne tolik, jak Dragon Age nový :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Colby Sawyer

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ona má být nějaká exkluzivní hra na ps4 od tvůrců Dark soulsu ne ? Blood a něco ? název teda nevim ale má to být extrém 

na příspěvěk reagoval Helo

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jo Dark souls 1 +2 sou pecky, ale zase ruku na srdce teď je na trhu docela dost solidních RPG, počínaje novým Dragon Agem: Inquisition to teda musím vychválit jak jen to jde 

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Helo

:) Už vidím ty japanomily jak tě tu zabíjejí kvůli tvému názoru na Dark Souls, ano, jim stačí i to, že něco je podle někoho lepší než jejich modla :D

Ale možná to jednou zkusím, ovšem já mám tak celkově problém s fantasy RPG - berou příliš mnoho času :) I když se dívám že zrovna tohle je docela slušné http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=21618 aspoň podle HLTB :)

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

To já to zase můžu doporučit :) Pokud ti teda nevadí, že co se týče "žánru" (nechci tvrdit, že DS stvořilo novej žánr) je to kopírka Dark Souls - jen v hezčí grafice, hezčí muzice, o něco líp vyprávěným příběhu a o něco lepšíma možnostma boje :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

já si vybírám hry hlavně podle kritického přijetí, stejně jako filmy a prakticky všechno. Protože nemám čas na prozkoumávání všeho, že ano :) Takže nevím, zda by se mi to líbilo nebo ne, ale když mám jít do RPG, tak si raději počkám na ten Wild Hunt. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Colby Sawyer

no když pominu ty bugy, tak Rogue je na tom i v ostatních ohledech mnohem lépe než Unity, ano Rogue má prý tu vadu že nemá multiplayer a tím to končí, jiné problémy Rogue prej nemá 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Colby Sawyer

AC2 a AC4 souhlasím. Unity jsem nedávno koupil, odehrál pár hodin a pak se vrhnul na Lords of the fallen, protože to Unity na PC je pořád dost zabugovaný... :/ např. coop mise jsem hrál asi 4 a dohrál jen jednu, protože ty ostatní dycky v průběhu spadly....

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Blackhand47

Související novinky

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

27.10.2020

Po Borderlands, The Last of Us, The Division, Just Cause a mnoha dalších videoherních adaptací oznámených v posledních měsících a letech se teď nově dočká již druhého pokusu o adaptaci také populární… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Mohli jsme to předpokládat, teprve minulý týden se to však stalo oficiální. Po propadácích typu X-Men: Dark Phoenix se studio Disney rozhodlo zaříznout drtivou většinu chystaných snímků od studia… (více)

Margot Robbie na lovu nacistů

Margot Robbie na lovu nacistů

06.09.2018

Australská herečka Margot Robbie (Sebevražedný oddíl) a v posledních letech čím dál populárnější belgický herec Matthias Schoenaerts (Rudá volavka) si zahrají hlavní role v novém drsném thrilleru z… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama