Keď na dovolenke v Karibiku unesú Ave (GINA CARANOVÁ) jej manžela Dereka Granta (CAM GIGANDET), zúfalá žena sa rozhodne, že bude vytrvalo prenasledovať podozrivých mužov. Aby zachránila život svojmu manželovi a pomstila sa únoscom, zídu sa jej staré skúsenosti a zručnosti. Rozhnevanú a ozbrojenú ženu, ktorá bola celé roky šampiónkou bojových umení, nedokáže poraziť žiadny gauner ukrytý na karibskom ostrove. (TV JOJ)

Locksley

Milá Gina mile překvapila. Svoji roli zmákla dokonale. Doufám, že ji někdy uvidím v pořádném filmu, protože mít to větší spád, klidně bych hvězdu přihodil. A rozhodně bych od ní nechtěl facku. ()

Pitryx

Španělské nepřekládané dialogy mne hnětly. Ale jinak jsem se dost bavil. Viděl jsem už horší filmy s podobnou tématikou (ale i lepší). Možná to chtělo více akce a něčím to okořenit. Takže průměr v lepším slova smyslu. ()

PATWIST

Tento film má dosť chytľavý príbeh a len som s napätím čakal na rozuzlenie. Žena sa snaží zachrániť svojho manžela z rúk obchodníkov s bielym masom. Pri sledovaní som si spomenul na film Brazilský masakr - Turistas (2006), ktorý sa odohrával v podobnom prostredí. ()

johnsnow

Další zárez od Giny. tentokrát menej hviezdne obsadenie, menej akcie, ale zato lepší príbeh. Aj tak sa mi viac páčilotamto ale ani tento počin nie je zlý. Za 3* a škoda že Lang a Trejo hoci sú tu uvedený na popredných pozíciach majú iba cameo roličky. ()

Honzulik

In the Blood - tak Gina Carano jako akční hrdina docela ujde. Myslím, že je i celkem zábavné dívat se na její sexy tělo při akci. Zvláště když dává zabrat různým oplzlým padouchům. Určitě je zábavné a sexy sledovat jak rozdrtí hajzlovi lebku mezi svýma stehnama. Film pojednává o ženě s pestrou minulostí, která se snaží dostat svůj život dohromady. Nedaří se ji to a je stále více ohrožena místní mafií, kteří ji unesou manžela. Přestože jsou policajti ochotni pomoci, snaží se pomstít na vlastní pěst. Film dělá zajímavý také malý karibský ostrov, kde se příběh odehrává. Jako mínus na mě opět působil Bad Ass v podání Danny Treja. Ten chlap je mi odporný a dle mého názoru přidává další mínus už tak B-akčním filmům... ()

Facerr

Konečně žádná vychrtlá agentice, co umí extra chvaty, který odhoděj chlapa 10 metrů do vejšky, ale pořádná Rambice krev a mlíko zvládající hajzly nakopat do koulí tak, že na to do smrti nezapomenou, obzvlášť když jim do tý smrti zbejvá už jenom pár sekund. Gina je prostě kus a navíc se umí dobře ohánět. Díky tomu jsem se tady moc nenudil. Sice by trochu rafinovanosti u hlavní zápletky neuškodilo, ale v tomhle případě byla hlavnější cesta vedoucí přes spousty modřin k slibnýmu happyendu. ()

Domas88

Konečně někdo dal prostor Gine a tak to pokazí, nechápu proč tam nebylo víc scén jako ta z baru, hlavně pak jen střílela, škoda no, ale ona je super a nějak jí moc nejde hrát zamilovanou, ale ta drsnost jí jde nějak sama, 2* jen a jen pro ni :), protože jinak klasika, film skoro o ničem, proto nechápu nevyužití uměni Gini.... ()

Goumen

typický akční béčko, jen s prohozenými rolemi, kdy žena bojuje a zachraňuje svého muže. U Giny tahle role nepůsobí ale směšně jako třeba u tria Charlieho andílků, naopak jí to sedne a koukat na její souboje mě baví ()

david666

Škoda, že nevypustili konečných 5 minut s d.Trejem - to bylo trapné - ten proslov. Jinak GIna vypada dobře a je fakt v bitkách dobrá. Film má spád a ani na chvíli jsem se nenudil. Škoda toho konce ()

frankiiee

Ok, máme tu nesympatickú mužatku, síce s peknými prsiami, ale to je asi tak všetko, táto amazonka bola vycvičená svojím otcom na Brutálnu Connectticuttskú Nikitu, ale v poriadku, môže byť žena ktorá kosí chlapov ako žito....znie vám to povedome?....niečo také tu už bolo viackrát azda naposledy to bola Colombiana, takže si tieto dva filmy možeme postaviť oproti sebe, tam zistíme, že ked odhliadneme od neuveriteľnosti celého scenára a budeme to brať len ako rozprávku pre dospelých, tak Colombiana bola lepšia vo všetkých ohľadoch, krajšia herečka, lepší scenár, kamera, choreo boja, atmosféra....tým pádom sa dostaneme k tým 2 hviezdičkám, ktoré vnímam ako také objektívne ohodnotenie. ()

Mukade

SPOILER - Bitky natočené veľmi dobre. Ale časť kde sa mu pretrhli "veci" a padol do priepasti , tak to bolo neskutočne amatérsky a zle natočené! Celkovo, sú tam časti za 5* ale aj takmer odpadové pasáže, v tejto obojsmernej extrémnosti je tento film jedinečný LOL ()

Me.Plus.You.

Pro mě velký překvapení, bavilo mě to celou dobu což se v poslední době moc nestává, tak mi přijde škoda poměrně nízkého průměrného hodnocení :( .. určitě si pustím znovu.. v rámci žánru 80%! ()

ivanlaris

Noooo. Neviem, neviem... Dej mi na konci nedával absolútne žiadnu logiku... Ďakovať páchateľovi za záchranu života, c-c-c... Malo to síce dynamiku, ktorá ale slabla s plynúcimi minútami filmu. Nepovedal by som, že ide o úplný trash, avšak viac ako 1* nemôžem dať. Záver filmu úplne dosrali. A tiež Trejo - jediný kvázi ťahák sa mihol v dvoch trojminútových scénach. A jeho fakt nemusím... Pocity mám véľmi véľmi rozporuplné. Pozrel som a snáď zabudnem :-) ()

danny79

Pribeh sice neni originalni, je ale zajimavy(pro me jako milovnika akcnich filmu) a mne se libila ta zmena, kdy je na svatebni ceste unesen manzel a nevesta se promeni v nelistostnou, odhodlanou a neporazitelnou bojovnici jdouci si vzit sveho muze zpet. Ma to napeti, atmosferu, Gina neni vubec spatna a nebyt mezer a nelogicnosti ve scenari a predevsim velmi spatnou choreografii zapasu (coz je chrich, kdyz mel reziser k dispozici Ginu Carano, sampionku v MMA) rychlym strihem a ze zacatku roztresenou kamerou, mohl to byt velmi slusny akcni film. Takhle mirny nadprumer. ()

swater137

Tv film, Danny Trejo je tam jen chvilku, holku každej chce a furt jí řikaj jak je krásná )). Sehnat roštěnku co se umí prát a vypadá jako barbie se jim asi nechtělo. Příběh dobrej. Takový důvěryhodný, myslim že se ti to může stát. Prostě se ti ta dovolená posere. Ledvinu ti vezmou i při operaci slepáku v Polsku a v Německu to prodaj. Takže nemusíme jezdit až do Karibiku ()