Keď na dovolenke v Karibiku unesú Ave (GINA CARANOVÁ) jej manžela Dereka Granta (CAM GIGANDET), zúfalá žena sa rozhodne, že bude vytrvalo prenasledovať podozrivých mužov. Aby zachránila život svojmu manželovi a pomstila sa únoscom, zídu sa jej staré skúsenosti a zručnosti. Rozhnevanú a ozbrojenú ženu, ktorá bola celé roky šampiónkou bojových umení, nedokáže poraziť žiadny gauner ukrytý na karibskom ostrove. (TV JOJ)

ConanVJ

Gina Carano ztvárnila manželku, kterou by chtěl snad každý. Její role je uvěřitelná a pěkně sehraná. Co se týče akce, tak té bych uvítal víc, ale je to zas o hodně lepší než ve Zkratu. Film je zbytečně dlouhý a občas díky tomu ztrácí na tempu. O dvacet minut méně a bylo by to i pěkně svižný. Když dojde na akci, tak zde Gina exceluje a konečně je využitá i její bitkařké umění. Vedlejší postavy jsou víceméně nezajímavé, i když pár herců potěší svou účastí. Příběh je pěkný a docela i napínavý, tedy až na pomalejší rozjezd. Za mě 75% :) ()

Ellmariachi

WTF? 53 procent? Jo film není něco, z čeho se budete probírat ještě měsíc. Dokonce si myslím, že za půl roku si nevzpomenu co se zde dělo, ale momentální zážitek pro měl víc než dobrý. Dokonce bych se nebál tento film označit za sice slabší, ale i tak důstojnou 96ku v dámském provedení. Filmu je vytýkána nuda v určitých pasážích. Ale mě ty zdlouhavé pasáže seděli. Utvářeli slušný děj a tak nějak si pak více člověk užíval ty akční. Gina u nich vypadá skvěle a nemáte problém ji věřit nesmrtelnou mašinu. Navíc ona vypadá skvěle celkově. Já se u filmu, kde je hlavní hrdina něžného pohlaví bavil tak, jak dlouho ne a za to 75 procent. ()

Rakosnicek77

Film šitý spíše pro TV, přesto celkem dokázal zaujmout a udržet moji pozornost. Příběh naštvané Amazonky, likvidující všechno a všechny, je chvílemi trochu přitažený za vlasy, ale pokud se zaměříte na akci a zábavu, tak film svůj účel splní. ()

stuntmanMIKE

Ono to v podstate nie je zlý film a takéto slabé hodnotenie si rozhodne nezaslúži... to bude tým, že ešte nie sú titulky a niekto nevie po anglicky. Veď čo môže byť zlé na filme, kde krásna jebačka likviduje cigáňov v gete ? Do toho je to v Rkovom ratingu a celé ma to bavilo. Až natoľko, že som uvažoval o štyroch hviezdach nebyť toho, že Gina sa mohla so všetkými vysporiadať 15 minút skôr na nemocničnom sále... ale čo by potom robil chudák Danny. No každopádne to vidím tak, že si tento film (respektíve režisér) zobral priveľké sústo. Inak ide o veľmi slušný thriller so zvratmi, avšak tie nie sú vygradované ako by mali byť. Ja tomu filmu chcem dať štyri hviezdy, ale bolo tam toho dosť slabšieho... Na druhej strane tam je aj dosť skvelých scén a kvalitne natočených. Gina je v tejto pozícii skvelá a keby mi sľúbila, že už v žiadnom filme nebude "hrať" zamilovanú pučku ako na začiatku tohto, bol by som nadšený... Gina je badass madafaka a to jej žeriem aj s navijakom. Reálne je ten film na tri hviezdy u mňa, ale ja na to seriem... ja dám tú štvrtú neobjektívnu za Ginu... ()

kinderman

Škoda, že od určitého momentu (konkrétně přestřelky v nemocnici) se film změní na sled čím dál absurdnějších výjevů. Korunu tomu nasazuje útěk po zuby ozbrojených gangsterů před skupinou dětí, které po nich (z praku!) metají kusy tropického ovoce, a Trejo ex machina. ()

M.i.k.e

béčková mlátička která absolutně něčím nepřekvapí a když už,tak je to většinou nějaká ta naivitka nebo nelogičnost.Na druhou stranu je tu ovšem Gina Carano,která nejen,že pro ránu nejde daleko,ale navíc se na ní víc než dobře kouká.Už jen díky ní je to za tři...60% ()

Martin741

Gina Karano vcelku dobra, film taha hlavne ona, Cam Gigandet mohol mat aj menej priestoru, dost mi tam vadil. Suboje potom uz na urovni, ale chybala zapamataniahodna scena ako autonahanacka : 50 % ()

Johnny.ARN

Dúfal som, že Carano podvíha nohu trochu častejšie a Gigandet, keď sa tam už objavil, že tiež ukáže niečo zo svojho umenia. Nie, Cam ostal bokom, Carano viac strieľala a podrezávala ako bojovala ( scéna v bare zle postrihaná ) a aj keď to malo slušné obsadenie, vyhrabe sa to z podpriemerných vôd, čo je skutočne škoda. 2 z 5 ()

viperDavid

Celé to stojí na Gine, což není špatný nápad, až na to, že to nemělo děj. Taky chybělo víc MMA soubojů, ke kterým je předurčena...sorry ale slaďárny dělat fakt nemůže. Jinak slušné ()

ywo666

Na obed som si dal In the Blood. Večer som šiel na tréning thajského boxu a sníval, že bude ako Gina. Naopak v noci snívam, že budem s Ginou. Aj keď Gina nie je tipická kráska, to krv a mlieko ma celkom bralo. A v akcií vyzerá najdôverihodnejšie zo všetkých herečiek v dejinách filmu. Okrem badass Giny sa nám tu prebenhnú po plátne nejaké známe ksichty. Guzmán a Gigandet hrajú nejakú rolu. Lang a Trejo sú tu skôr ako reklama. Príbeh ma bavil. Na pomery lacných béčok!!! Ale potenciál je premrhaný. Takže čo mohlo spraviť film lepším? 1. Gina mohla ukázať prsia 2.Drsnejší a menej absurdný záver. Kľudne mohli pokosiť tak 5-10 protivníkov viac. 3. Gina mohla, ou shit to som už písal. 4. Fightov mohlo byť viac. (ako vždy). 5. prsia? Nie nie. Chýbal mi to nejaký high kick. V reály nie moc účinná technika, ktorá ale lahodí môjmu oku. Výsledok dávam slabé 4*. Nech natočí Gina niečo podobné, ale hustejšie. Inak napadlo ma, že by Danny mohol zobrať Langa do Badass 3. ()

VanTom

Toporné béčko, od režie přes nudný omletý scénář až po lidi před kamerou. Mám-li k dispozici výstavní neherečku, která se ale umí skvěle rvát, je neskutečným failem nechat ji 95% filmu trápit se v polohách přešťastné novomanželky / zoufalé vyšetřovatelky / zarputilé mstitelky, kde je akce jak šafránu (a povětšinou krátká, na jeden-dva tvrdé údery). ()

zdenny

Klasické béčko, kde je akční hvězdou žena. Být o polovinu mladší, tak by se mi to líbilo daleko víc. Mám ale už něco nadíváno, tudíž nemohu jen tak kvitovat některé logické přešlapy. Na druhou stranu - béčkové akční filmy si logické přešlapy mohou dovolit. Proto jsou béčkové. ()

kenkaku

Gina Carano je úžasná. Je doslova radost ji vidět když dává někomu na budku :). Tak ji chci vidět a tak je to v pořádku. Proč? Protože se jí to dá věřit. tato role jí sedí. Film jako takový je klasické TV béčko ve kterém se hodně točí na "první dobrou", ruční kamera je jasná věc a GoPro (nebo telefon) poslouží stejně dobře jako jakákoliv jiná kamera. Laciná podívaná tedy z filmu kouká až to není hezké. 1/3 filmu je celkem nudná (to ničemu nepřidá), pak se soukolí rozjede a už jen nabírá na rychlosti (ke konci bych možná řekl, že by neškodilo dokonce ubrat :)). Celkově film působí svěže a průměrně, ale rozhodně neurazí. ()

666Carnage

In the Blood je jednoduchý akční film se zajímavou zápletkou a výbornou Ginou Carano. Jediný co mě u těhle nízkorozpočtovejch akčních filmů štve je ta kamere a ta demence některých postav. Doufam, že Gina se dostanu spíš nahoru k těm lepším akčnim filmům protože si myslim, že ona na to opravdu má :) 60% ()

iXtr3m3

Rozprávka, ako chrabrá princezná zachránila svojho otlkánka princa, ktorý od čias svojich pouličných bitiek zosračkovatel... :) ()

borec999

Klasické béčko, ktoré sa od ostatných filmov odlišuje akurát tým, že nepátra manžel po unesenej manželke, ale manželka po unesenom manželovi. Gina Carano v hlavnej úlohe poteší najmä v akčných scénach, v ktorých má čo ponúknuť a prekvapivo som mal pri ich sledovaní pocit, že by väčšinu svojich protivníkov dokázala uzemniť aj v realite. čo nebýva pri akčných filmoch so ženami v hlavnej úlohe zvykom. Dej ničím výnimočný a predvídateľný. Technickú stránku a vizuál si Stockwell postrážil. Herci priemerní. Akcie tak akurát a jej spracovanie tiež priemerné. Mohlo to byť o 10-15 minút kratšie. Priemer. 55% ()

kolemjdouc

Název Žena zabiják.Ten film jsem si pustila dosti s nechutí jakože co to bude s takovým názvem.Po lážo plážo začátku začal holý boj ne o jeden ale o dva životy..Ta baba byla fakt dobrá už jen to že není žádna vychrtlá chudinka dalo tušit že to bude nářez.Byl.Nic vyumělkovaného .Obyčejné.Žádný zbytečný cirkus všechno do sebe zapadalo.Ledvina zůstane tam kde je. A basta. ()

Magika82

Ne nadarmo se už po staletí říká, že horší než ďábel jsou dvě varianty ženy: První - zhrzená a podvedená, Druhá - bránící své dítě či milující osobu. V tomto případě Gina Carano - co by Ave Grant - si získala mé sympatie ještě více. U mnoha filmů, jako Pach krve, Valentýn, atd., jsem natolik vzteklá, že už raději sleduji sci fi horrory. Protože být na místě těch uječených a hysterických hus - chápu, že jde o scénář - tak by se vidělo, kdo by byl kočka a kdo myš. Protože bezmozkové vrahy či kanibaly, vždy předčí inteligentní, lstivá, všehoschopná mysl, která se také nechá pohánět tou nejstarší části mozku -> výsledkem je někdo, kdo je podobný postavě Avy Grant, či "bezejmenného" dokonalého zabijáka v podobě Luka Evanse ve filmu Nikdo nepřežije...Jen je důležité míti vždy napaměti, že zvláště dnes a se stále se vyvíjející technologií, platí stále a mnohem více slova mistryně detektivních příběhů, Agathy Christie: "Nelze spáchat dokonalý zločin." Nicméně, v tomto snímku nejde o páchání zločinu, ale jeho potrestání a záchranu milovaného člověka. A pokud někdo pochybuje o tom, že si 50 nebo 60kg žena nedokáže poradit s 2 metry vysokým, 100kg chlapem, nechť se otáže některého z mistrů bojových umění. Lehkost podání ve smyslu - unesený a na životě ohrožený manžel, není filmem skupiny B. Jedná se o prostý fakt, že každá příčina má následek a akce vyvolá reakci. A to vždy měrou úměrné prvotnímu spouštěči. Myšlenka, je energie. Její možnosti jsou neomezené, uvěří-li člověk sám každým atomem své bytosti, že něco dokáže, stane se tak. Neboť fyziku nelze občůrat, a zvláště ne na kvantové úrovni. Film rozhodně nenudí, má skrytou logiku, jasně danou dějovou linii, a dokonce i několik překvapivých momentů. Z tohoto pohledu tedy hodnotím snímek jako A mínus, 70% a tedy 3 hvězdy superior (superior = ++). ()