Allcinna

Tak jako jo, příjemný horor s příjemnými tvářemi, který mě dokázal udržet v napětí. Příběh sice byla typická americká neoriginální klišovitá břečka, ale efekty se mi líbily. Velkým plusem je pro mě výskyt mimozemšťanů, které jsem v hororu neviděla, ani nepamatuju. ()

Johny M.

Ne takovej nářez jako Čtvrtý druh, ale několik silnejch momentů Temné nebe mělo. Stewarta mám čím dál radši... ()

balt

Levná kopie Insidious, akorát že místo duchů jsou tu mimozemšťani. Pěkná zrzka a aspoň trochu zajímavej konec, jinak zklamání. ()

Kadas97

Iný pohlad na UFO filmy, brutálna atmosféra filmu ma nepustila a musel som to dopozerať aj keď vedla v obyvačke hrajú v telkáči Švajčiari a Švédi finále MS v hokeji. Trošku som sa obával slabšieho filmu, ale táto atmosférická jednohubka vo mne nechala len dobré dojmy. Možno mi tam chýbal nejaký zabitý "šedý" ale to je detail. 8 z 10. ()

KUFI

Unosy mimozemstanama a sedivaci s nekalyma umyslama me vzdycky braly a tady to je navic jeste okoreneny found footage postupem vykradenymu z Paranormal activity. Kdo ma rad Signs nebo Fire in the sky, bude spokojenej. U nekterych scen me radne zamrazilo. Skoda ze techhle cistokrevnych emzackych hororu je tak malo. ()

goni

Vysoko nadpriemerny horor so super napatou atmosferou pocas celeho filmu. Strach, hroza a bezmocnost asi najlepsie vyjadruju moje pocity pri tomto filme, Navyse, celkovy dojem este umocnuje super hudba. Milovnici horou by si tento film urcite nemali nechat ujst. A ak sa da, tak najlepsie v kine :) [49/2013]. ()

Rikky007

Solidně provedený film z "akta X" kategorie. Pochválit se především musí zvukaři a skladatel. Skvěle navozená atmosféra. I když neuvidíte nic, co jste už neviděli, "šokové" momenty většinou dokáží zapůsobit. Kdyby film vyšel o takových 10-20 let dříve, byl by to možná trhák. Takhle to málokoho nějak víc poznamená. V podstatě se to vyvine podle obecného schématu podobných příběhů a scénář nepřináší tedy vůbec nic navíc nebo nového, naopak zhusta čerpá od jiných. Navíc herectví zde nebyl úplně výkvět stříbrného plátna. Často mě štval hlavně "táta". ()

AngelG

Sice pomalejší rozjezd, ale pak to nabírá na obrátkách k velice slušnému zakončení. Mělo to pěknou atmosféru a herci taky nebyli nejhorší, takže nakonec poměrně překvapení a spokojenost.. a P.S. Kdybych v poslední době dala pokaždé na hodnocení lidí tady, tak bych nejspíš viděla uplný hovno. Samozřejmě každý máme jiný vkus, ale to co se tady v poslední době odehrává je opravdu až směšné. Nevím co za nároky to lidi teď kladou, když můžeme být rádi, že po těch miliardách filmů a vyčerpaných nápadů ještě někdo něco slušného dokáže natočit. Takže už se osobně nemůžu dočkat až si takhle parta geniálních, přechytřelích holčiček a chlapečků vytáhnou prst z prdele a přijdou s něčím naprosto oslňujícím..! (dyť je to přece tak jednoduché!!) ()

Ondr@932

Velmi zajímavý námět, dobré lekačky, napínavá atmosféra a také samozřejmě dobré herecké výkony. Myslím si, že Scott Charles Stewart nám zatím ukázal nejzajímavější a nejlepší film z jeho kariéry :-) Jen tak dál ! 80% ()

mirecek

Příbeh mě příšel roztrhaný, některe sceny mě vedli k napěti a zamyšlení nad dějem, jiné zas spíš k úsměvu nad nedostatky. Ale urcitě jeden z těch spíše lepších novodobých sci fi/horrorů. ()

figliar

Niektoré scény boli ako cez kopirák z filmu Znamenia, ďalšie boli ukradnuté z Paranormal Activity a hlavné postavy sa nesmierne podobali Mulderovi a Scullyovej. Mať predsa len o niečo viac originality, mohlo sa jednať o dych berúci SCI-FI / horor, čo u mňa je jedným z najlepších filmových žánrov. Takto to je iba klasický béčkový film. ()

FreeDooM44

Prvni pulka 4az5/5 zbytek stezi 2/5... Opravdu skoda ze zbytek filmu nepokracoval tam, kde skoncilo prvnich cca 45 minut... Nechapu jak je vubec mozny posrat tak paradne rozjetej film neuveritelnou stupiditou... Scenarista je asi fakt schizofrenik, pac me opravdu prislo ze scenar nepsal Scott Charles Stewart ale prvni tretinu Scott, druhou Charles a treti Stewart.. ()

Pavel82

Takhle nějak si představuju kvalitní horor, který čerpá svoje skvělé napětí a psycho atmosféru mimo naši atmosféru. Byl jsem na vážkách i na pátou hvězdu, ale ke konci už to bylo hodně přepálený. Skončit to mělo o minutu dřív, trošku drastičtěji a pálil bych do plnejch, takto moc pěkných 85%. ()

LolopelS

Som rád, že som do kina šiel iba s vedomím, že je to horor a nevedel som vôbec, čoho sa príbeh škrtne. Tak trochu ma ale mrzí fakt, že nové horory, ktoré sa dostanú do kín a povedomia verejnosti masovou promo kampaňou, sa zväčša odohrávajú v domčeku a ja, ako rodinne založená bytosť, som tak nútený zoznámiť sa s rodinkou a sympatizovať s nimi. Keď oOono herci boli zase dobre vybraní a mne neostávalo nič iné, len trpieť s nimi. Keby som si ale film vychutnal doma, nemalo by to také čaro a z hodnotenia by asi tiež ČO-TO ubudlo. Čo ma ale prinútilo zamyslieť sa, je fakt, že som zase nevidel nič inovatívne, čo sa MIMOEarthskej problematiky týka. Tuctovo vyzerajúci šejderi, "dobre známe" konšpiračné teórie a zrniace kamerky. ()

Eventyrer

Občas som mala po tele zimomriavky, no ten koniec sa mi páčil asi najviac. Prvý film kde ukázali, ako dopadne rodina, ktorej zmizne decko vďaka paranormálnym javom. ()