Snake.Charmer

Všemožných duchařin je v posledních letech jako hub po dešti. Proto velmi potěšila návštěva emzáků, kterých je naopak oproti všelijakým bubákům jako šafránu. Dostavilo se i mrazení v zádech. Mulder by měl radost. ()

KOZEL84 odpad!

Dobrá zpráva je,že Pól a Betany už se na to vysrali.Špatná,že Skot,Čárls a St'ůart ještě ne.Do třetice všeho na hovno a je tu další do nebe volající trapnost,která nefunguje absolutně v ničem.At' už obsazení (Hamilton je největší omyl),atmoška,nebo povykrádaný příběh.Ale kdo nekrade v práci,okrádá rodinu.Že kluci.Abych úplně nehanil,tak je to aspon' pěkně barevné.Dost už! ()

johnymdoe

Představte si Akta X a Paranormal Activiti v jednom. Že to musí být strašná konina? chyba! Tenhle horor je tak trochu s mimozemšťanama a opravdu jsem se i chvílema o hlavní hrdiny bál. Konec trochu jiný než jsem očekával což mě potěšilo...Scénář a napsané postavy na jedničku. A co víc, velice dobře zahrané včetně dětských rolí. To pak člověku nevadí ani otřesné titulky, ani to že to sleduje na (též otřesném) monitoru. Film za 80%, pro mě plnej počet abych tomu na čsfd.cz alespoň trochu zvýšil hodnocení. Tak ne, po 3 letech změna názoru, konec mě naštval. 4* ()

warrenur

Opat som vdacny za to, ze som sa neobtazoval citanim nazorov inych uzivatelov, pred zhliadnutim tohoto kusku. Za seba a moje skusenosti s tymto zanrom, mozem s kludnym svedomim skonstatovat, ze sa jedna o znacny nadpriemer s vybornou atmosferou. Ci je prave tento snimok originalny, nuz to netvrdim. Avsak stvarnenie vobec nie je trapne, ci nebodaj hlupe. Volba hercov, i tych detskych, mi sadla a taktiez dialogy a scenar samotny nie je deravy. Ako vzdy, pozerana na sluchadlach a v noci, ma dejova linia celkom vtiahla a potom som si uz len uzival atmosferu. Obcas som sice so spravanim niektorej postavy nesuhlasil, ale nic tragicke, co by mi vyslovene kazilo dojem z filmu. Takze na rozdiel od "dvojhviezdovych" ja tento podareny psychacik vrelo odporucam. A neodpustim si: sam, na sluchadlach a v noci. V opacnom pripadne sa nejakemu tomu podielu nizsich hodnoteni vobec nedivim. :) Pozrite si radsej "teen-komediu". ()

rusty09

Mimozemšťani, kteří vypadají jako marťánci, ale za celou dobu je pořádně neukázaly, možná tak stíny. Nejhorší na filmu je to, že ani film sám, neví, proč tam marťani sou a jak se jich zbavit. Takže pokud se na tento film podíváte, a zjistíte tyto dvě věci, tak ten film je opravdu totální ztrátou času. ()

Matli

Často jsem měl husinu a párkrát jsem se i lekl a to už je co říct a o tom to vlastně je. Celkově je to sice lehce podprůměrně natočené, jak herecký výkony, tak kamera, ale v tomto případě to nevadí. Scény s mimozemšťanama byly fakt děsivý, po skouknutí filmu jsem se fakt i bál chodit po bytě a nakukovat do místností, kde je tma. 71% ()

dawe787

Výborný a lekající sci-fi horor. Někdy si až člověk říká, proč nemůžou být ufóni pozitivní tak jako třeba Alf nebo E.T. ()

molcan2

Práve som ho sledoval na Netflixe. Zabavilo ma to. Dostatočná úroveň napätia a sugescie, aby ste sa pozerali. Dobre zahrané. Už je to nejaký čas, čo som pozeral film typu stretnutie, ale nesklamal. Udržiaval ma v napätí, ako sa to skončí. Niektoré strašidelné kúsky tiež. ()

M.Myers

Tak na tento film jsem se díval pěkně po desáté večerní a zapůsobilo to na mě celkem hodně, jelikož jsem si musel po cestě na záchod rozsvítit :-) . Hodně dobrá podívaná, ze které docela dost mrazí. Po dlouhé době horor(sci-fi), který se snaží postrašit a né zhnusit. ()

pilarius

Koukat se na to dalo a účel hororu to splnilo, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo. S podobou ufounů si ušetřili práci a odflákli ji, ale herci se podle mě činili dost dobře. Paranormal Activity jsem zatím neviděl, takže nemohu porovnávat. Největší záhadou tohoto filmu podle mě ale stejně zůstává, proč se nepřišla do té rodiny podívat ta sociálka... ()

Rockerman

Překvapivě dobré. Znovu se ukázala stará pravda, že nejděsivější filmy jsou ty, ve kterých to zlo spíše jen tušíme, než vidíme. Stačí silueta, stín nebo záblesk mimozemšťánka a o napětí a strach z "něčeho" je postaráno. Trochu pomalý rozjezd, o to lepší a strhující je finále, za které přidávám čtvrtou k jinak tříhvězdičkovému filmu. ()

owwidius

X-files vs Paranormal Activity? :) Za mna podarena kombinacia, z oboch si berie len to lepsie a vysoke hodnotenie davam hlavne kvoli skvelemu napatiu, fakt super som si uzival zimomriavky. Velmi vela da vidiet to v kine, alebo aspon rozhodne to nepozerat cez den! :) [#51/2013] ()

Rikky007

Solidně provedený film z "akta X" kategorie. Pochválit se především musí zvukaři a skladatel. Skvěle navozená atmosféra. I když neuvidíte nic, co jste už neviděli, "šokové" momenty většinou dokáží zapůsobit. Kdyby film vyšel o takových 10-20 let dříve, byl by to možná trhák. Takhle to málokoho nějak víc poznamená. V podstatě se to vyvine podle obecného schématu podobných příběhů a scénář nepřináší tedy vůbec nic navíc nebo nového, naopak zhusta čerpá od jiných. Navíc herectví zde nebyl úplně výkvět stříbrného plátna. Často mě štval hlavně "táta". ()

drankeryth

Tento film ma velmi potesil a hustnuca atmosfera je zakomponovana na kazdom kroku. Hltal som kazdu minutu, ktore mi ubiehali nesmierne rychlo, tak ma to bavilo sledovat. Filmy o mimozemstanoch na tento sposob som velmi vela nevidel a na tento som narazil velmi rad a vobec som nelutoval cas stravenim pri nom. Podmaniva hudba si vas omota az do morku kosti a filmu to len paradne prospelo. Skoda bola nevyuzitych lakaciek vo vacsom mnozstve, co mi trosku vo filme aj chybalo. Keby sa to v tomto smere uberalo viacej, tak by film bol prespikovany az do poslednej minuty a moje hodnotenie by bolo maximalne kladne ku tomuto aj tak kvalitnemu snimku. ()

MikeeTheory

V podobném žánru se nenajde moc dobrých filmů, spíše naopak. Dark Skies patří někam k průměru, ač potenciál má podle mě daleko větší, protože několik scén dokázalo slušně nahnat husí kůži nebo mráz po zádech. V převaze jsou ale bohužel ty méně povedené momenty, které buď zavání velkým klišé, nebo dokonce působí trapně. Něco potěší (J. K. Simmons, scéna o prvním setkání se čtvrtým druhem), něco naštve (nárazy hejna ptáků do okna, záchvaty postav). Silnější **, slabší *** ()

figliar

Niektoré scény boli ako cez kopirák z filmu Znamenia, ďalšie boli ukradnuté z Paranormal Activity a hlavné postavy sa nesmierne podobali Mulderovi a Scullyovej. Mať predsa len o niečo viac originality, mohlo sa jednať o dych berúci SCI-FI / horor, čo u mňa je jedným z najlepších filmových žánrov. Takto to je iba klasický béčkový film. ()

Rathalos

Temne nebo je horor,ktory ma neskutocne prekvapil v dobrom slova zmysle,zaobera sa mimozemstanmi,ktory zneprijemnuju zivot jednej rodinke,zacina to uplne nevinne,no casom sa to stupnuje a deju sa uz veci,ktore su velmi cudne a aj nie prave prijemne,film disponuje dobrymi hereckymi vykonmi,napatim,zopar skvelymi lakackami,pacila sa mi aj zvukova stranka a niekolkokrat som mal az zimomriavky po tele,co je znamkou,ze sa film vydaril na jednotku,jasna volba...:-) ()