Sword Art Online

• Japonsko Sôdo Âto Onrain (více)
Japonsko, (2012–2020), 37 h 59 min (Minutáž: 23–48 min)

Režie:

Jošijuki Fudžiwara, Tomohiko Itó, Manabu Ono, Takaši Sakuma (více)

Předloha:

Reki Kawahara (kniha)

Kóiči Jamadera, Takehito Kojasu, Ken Narita, Tomokazu Seki, Jošicugu Macuoka, Natalie Hoover, Cherami Leigh, Ajahi Takagaki, Tóru Ókawa, Terujuki Tanzawa (více)

Série(4) / Epizody(96)

Recenze uživatele Melios k tomuto seriálu (2)

Akahana no tonakai (2012) (S01E03)

Po dlhej dobe som dal SAO druhú šancu a neľutujem. Dej sa po dvoch nemastných a neslaných dieloch začína konečne rozbiehať a je na čo kukať. Škoda ,že až teraz začína pravé SAO :/ ()

Jui no kokoro (2012) (S01E12)

V tomto bode sa v seriáli zastavím! Navždy. Nie žeby som chcel, ale SAO je skrátka len pre jednu určitú uzavretú skupinku ľudí či cielovku a ak do nej nepatríte veľmi sa vám to zhnusí. Keď som bol mladší a tento seriál práve vyšiel, miloval som ho. Mal skrátka všetko. Bohužiaľ ako čas plynul som zistil, že je to pre mňa len klasická romantická dráma pre násťročných. Už nie som trinásťročný emo, aby ma takéto veci bavili. Niekedy si naozaj želám, aby som z veci tak rýchlo nevyrastal... Holt niekedy ani nostalgia v opätovnom pozretí nepomôže :( ()