Případy Anniky Bengtzonové

(seriál)
  • Švédsko Annika Bengtzon (více)
Trailer
Krimi / Drama
Švédsko / Německo, 2012, 8 h 53 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Liza Marklund (kniha)

Adam Nordén

Malin Crépin, Björn Kjellman, Leif Andrée, Kajsa Ernst, Erik Johansson, Felix Engström, Richard Ulfsäter, Elvira Franzén (více)

Epizody(6)

Jedná se o reportérské příběhy Anniky Bengtzonové (Malin Crépin) kterých bylo zatím natočeno šest.
NÁZVY: A Place in The Sun, Lifetime, Prime Time, The Red Wolf, Studio Sex, Nobels Testament. (Terva)

Trailer

Terva

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsou tu již samostatné příběhy. Toto je jen shrnutí zatím šesti natočených příběhů. A Place in The Sun, Lifetime, Prime Time, The Red Wolf, Studio Sex a Nobels Testament. ()

papilon395

Knižní předlohy Lizy Marklundové jsem přečetla před x lety. S odstupem času, kdy už jsem stačila zapomenout, kdo to udělal, jsem se podívala na televizní zpracování. A nejsem zklamaná. Anniku ztvárnila perfektní představitelka. Příběhy jsou samozřejmě zkrácené, ale přesně, jak je třeba. I ostatní charaktery sedí. Velmi dobrá zábava. ()

• Prvý diel série, ktorý sa neodohráva vo Švédsku, a taktiež prvý, kde sa nestretneme s postavou švédskeho vyšetrovateľa, ktorý Anikke (Malin Crépin) pomáhal na predošlých prípadoch. (Johnny.ARN)
  • V 55. minutě je vidět na dveřích pověšený plakát k dokumentárnímu filmu o posledním koncertu skupiny The Band Poslední valčík (1978), který natočil Martin Scorsese. (Terva)