Cirkus Bukowsky (TV seriál)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013 - 2014, 10 h 25 min (Minutáž: 12x52 min)

Jan Pachl

Jan Pachl

Marek Janda

Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Marika Šoposká, Michal Dlouhý, Jaromír Hanzlík, Jan Vlasák, Bohumil Klepl, Predrag Bjelac, Nela Boudová, Vanda Hybnerová, Adéla Petřeková, Kristína Farkašová-Tormová, Karel Dobrý, Štěpán Benoni, Eva Kodešová, Rostislav Novák ml., Jakub Albrecht, Martin Sitta, Jakub Tlapák, Jiří Wohanka, Norbert Lichý, Matěj Hádek, Martin Hub, Alena Konopíková, Hynek Chmelař, Jana Pidrmanová, Šárka Vaculíková, Dana Marková, Ondřej Mataj, Alena Procházková, Teresa Branna, Jan Teplý ml., Klára Cibulková, Viktorie Budínská, Ondřej Malý, Dana Černá, Petr Buchta, Filip Čapka, Barbora Jánová, Barbora Mudrová, Veronika Kubařová, Helga Čočková, Michal Gulyáš, Lukáš Jůza, Milan Duchek, Jiří Untermüller, Jiří Havel, Petr Pěknic, Lukáš Jurek, Barbora Mottlová, Petr Varga, Jan Řičař, Robin Sobek, Lenka Stolařová, Marie Kellnerová, Michael Otřísal, Tomáš Šolc, Kateřina Pechová, Petra Bojko, Jan Pachl, Alice Schinabeková, Vladimír Mrva, Pavel Krátký, Filip Menzel, Petra Pudová, Zuzana Dovalová, Zuzana Drdácká, Lukáš Buchar, Roman Bartoš, Miloš Čejchan, Tomáš Jeřábek, Rudolf Kinský, Antonie Talacková Barešová, Jakub Snochowski, Alexander Podolkhov, Roman Mrázik, Josef Pejchal, Ladislav Beran, Daniel Rous, Marie Spurná, Romana Goščíková, Martha Olšrová, David Friday, Miroslav Lhotka, Alan Kellner st., Dmitriy Lendyel, Marek Janda, Alan Kellner ml., Adam Vacula, Hynek Schneider, Pavel Cajzl, Michael Dymek, Petra Daněčková, Gabriela Černá, Kristián Pekar, Gabriela Vašková, Branislav Hesko, Denisa Chalupová, Ngo Trung Hai, Katarzyna Anna Byrtek, Lenka Daňková, Filip Trnka, Roman Zloch, Josef Kropáček, Vladimír Balvín, Marek Dobeš

Komentáře uživatele Sonnery k tomuto TV seriálu

Po prvních dílech jsem chtěl napsat, že světový Bukowsky není - hovno, tak se mi postupně zažral pod kůži, až musím konstatovat (a se mnou i celá dermatologie), že světovej je. Sice jenom u nás, ale i tak je paráda se po dlouhý době koukat na něco, za co si člověk užívá svoje koncesionářský poplatky. A to i přesto, že Cirkus vlastně je takový paskvil jednoho fanouška, co má očividně hodně rád Hanka Moodyho a Posledního skauta. Ale proč ne! Nebo to třeba takovej Tarantino dělá jinak?(22.4.2014)