Paranormal Activity: Prokletí

Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: Prekliati

Paranormal Activity: The Marked Ones

Horor / Thriller

USA, 2014, 84 min (Director's cut: 101 min)

• juta

První díl PAček bez statických kamer. Krok dobrým směrem, ale to už bych šel raději po vlastních stopách, vytvořit novou sérii, než se držet jména Paranormal Activity, která začíná být vyčvachtaná. Vyvíjelo se to dobře, ale jak už to bývá u této série zvykem, tak se slušného zakončení nedočkáme.(22.7.2015)

Mám takový pocit že série Paranormal activity má své dny slávy dávno sečtené. Na rozdíl od čtyrky mě ale tento díl nenudil, protože se pořád něco dělo, to ale nestačí když je atmosféra nulová, příběh je nedotažený a herci jsou nesympatičtí. Řadím se mezi zastánce této série ale myslím si že by to tvůrci už mohli ukončit. Doufám že připravovaný pátý díl bude posledním. EDIT: Nakonec zvyšuji o jednu hvězdičku. Jedna se sice o kravinu ale aspoň o nenudící kravinu.(16.3.2014)

• Pilda17

Paranormal Activity: The Marked Ones je horší než první dva díly, srovnatelný s třetím a lepší než PA 4. Do tohoto dílu jsem šel s tím, že odpad bude téměř jasná volba. Změna herců a hlavně prostředí prospěla, protože díky aspoň malinké změně odpad dát nemohu. Do toho seznamování s Jesseho posedlostí bylo docela zábavné, i když velmi krátké. Dále atmosféra zhoustla a přišlo pár lekaček, které bych řadil někam do průměru. Tuto sérii "zatím" neodsoudím a budu s hodnocením mírný a uvidíme, co nabídne další zbytečný díl .. 4/10 = 44%(13.5.2014)

• Chrustyn

Oproti předchozím dílům výrazně jiné, ale stále nudné a extrémně hloupé a nenápadité.(3.4.2015)

Rozhodně celkem povedenej díl. Změna prostředí i hrdinů je fajn a proměna hlavního hrdiny v pošahance je skoro zábavnější jak ve Spidermanovi. Konec se taky celkem povedl. Nicméně na první díl to nemá ani omylem a to kouzlo tajemna a paranormálu je taky asi nadobro pryč.(20.5.2014)

• - Jedná se o první díl série, ve kterém aktéři filmu drží po celou dobu kameru v ruce. (MikeCool)

• - Prvý film zo série, ktorý sa začína logom spoločnosti Paramount. (misterz)

• - Producent Oren Peli se nechal slyšet, že tento díl není ani tak sequel nebo spin-off, popsal jej spíše jako "bratránka" od původní americké série. (SidneyP)