Paranormal Activity: Prokletí

Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: Prekliati

Paranormal Activity: The Marked Ones

Horor / Thriller

USA, 2014, 84 min (Director's cut: 101 min)

• Krabak

Proč tuhle sra-serii pořád rozšiřují? To jim to ještě pořád někdo kupuje? To jim na to pořád ještě někdo chodí? BTW tohle už nemá společného s původní myšlenkou vůbec nic. A jak tak koukám, má být další PA xy? To se bude hodnotit jak, když se tu nedá jít s hodnocením do mínusu. Už i ta kamera stojí tak za hovno, že se z toho dělá člověku blbě. --->5%(20.9.2015)

• RedAK

To byl zase jednou horor. Horory se přeci točí proto, aby člověka vyděsily, aby mu navodily pocit úzkosti a beznaděje, měly by útočit zpravidla na všechny rozličné povahy souměrně. Takže by mělo být jedno, jestli jste satanistický rebel, který má na krku přívěšek ze zubů svých obětí, otírá si podrážky výhradně o dětské hlavičky, snídá kovošrot a po večerech šuká smrtku do prdele, nebo ulízaný buzerant v růžovým tričku, co si posere tangáče pokaždé, když se někdo zmíní o Gargamelovi. Já osciluji někde mezi oběma skupinami, takže si poseru tangáče pokaždé, když sním kovošrot, ale u této sračky jsem se v poklidu vrtal v nose a srovnával si chuť jednotlivých holubů. Ti z pravé dírky chutnají víc jako kuře. Propříště, když se budu chtít opravdu vyděsit, si raději pustím video z mého porodu. Tak hnusnou vytahanou kundu člověk jen tak neuvidí.(20.9.2014)

• Pilda17

Paranormal Activity: The Marked Ones je horší než první dva díly, srovnatelný s třetím a lepší než PA 4. Do tohoto dílu jsem šel s tím, že odpad bude téměř jasná volba. Změna herců a hlavně prostředí prospěla, protože díky aspoň malinké změně odpad dát nemohu. Do toho seznamování s Jesseho posedlostí bylo docela zábavné, i když velmi krátké. Dále atmosféra zhoustla a přišlo pár lekaček, které bych řadil někam do průměru. Tuto sérii "zatím" neodsoudím a budu s hodnocením mírný a uvidíme, co nabídne další zbytečný díl .. 4/10 = 44%(13.5.2014)

• hansel97

Tak jsem čekal, jestli nám třeba ten spin-off nebude chítt vysvětlit něco z předchozích dílů... Ne, jenom tam nacpali postavy z minulých dílů (Katie, Micah, Ali, malá Katie a Kristi) a čekali,že to klapne. Ten film nepřinesl sérii nic a ještě se hloupě soustředí na její nejslabší část, což je ta čarodějnická. Paranormal Activity je o paranormální aktivitě, tak kde sakra byla? Jako jo aspoň to vedle PA4 nenudilo, ale špatný je to stejně.(15.11.2015)

Chápu, že drtivá většina z vás nemá pro mé zalíbení v handy cam divočinách pochopení a není se čemu divit. Je to do jisté míry velmi specifická a také poměrně úzká filmařská odbočka, která sotva bude sedět každému, ba co víc, rychle se okouká a vyčerpá svůj potenciál. Mě to baví a pokud to není úplně debilní, bez nápadu či vyložene recyklační, rád se nechávám strhnout hrou na reálný strach z reálných věcí. Ono člověk stále dychtí po něčem tajemném a nadpřirozeném, takže tohle je pomyslná spojnice mezi filmovým uměním a možnou realitou, takže krom hrůzostrašných historek, které si vyprávíme cesou z koncertů (náš basák vidí mrtvé lidi :D), je tohle další způsob, jak si užít něco dalšího ne úplně umělého. Pátý díl PA chytl druhej dech, nové lokace, noví lidé a zdánlivě nový příběh rozšiřující a umocňující ty předešlé. Je to svěží, napínavé a zábavné. Mám to prostě rád, tenhle díl vrátil found footage zpět do hry, takže kdo se bojí, sere v síni, kdo se nebojí, posere se na chodbě! :D(14.4.2014)

• - Katie Featherston je jediná herečka, která se objevila ve všech dosavadních filmech série. (rafix)

• - Spoiler: Počet obetí: 7. (Stefan Deryck)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 79. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)