Sean se vydá z ulic rodného Miami do Hollywoodu, kam ho táhne vidina slávy a bohatství. S krásnou a tvrdohlavou Andie si založí novou taneční skupinu, která to přes všechny překážky dotáhne až do finále televizní talentové soutěže. Velké finále v taneční aréně v zářícím Las Vegas znamená nejen milionovou výhru, ale také budoucí kariéry všech zúčastněných. Není to ale tak jednoduché. Ve finále se proti Seanovi a jeho skupině postaví nejen jeho dávní nepřátelé, taneční skupina Grim Knights, ale i jeho vlastní bývalí parťáci. Aby mohli zvítězit, musí pustit k vodě všechny staré antipatie a žárlivosti a soustředit se na to, co umějí nejlépe: tančit. (Bontonfilm)

mpet

Místo Step up to byl spíš Step down a pořádnej. Přišlo mě to jako kdyby tomu chyběla šťáva. Taneční kreace sice byli moc pěkný, ale už mě tolik nezaujali, jako v předchozích filmech. K tomu to ještě totálně zazdila šílená délka filmu.Takovýto debilní příběh narvat skoro do dvou hodin??? To je fakt opruz a nezachrání to ani ten tanec. A co pro mě asi bylo největší zklamání byl soundtrack, který mě osobně tentokrát absolutně nesedl a nelíbil se mi, což je u takového filmu docela slušný průšvih. ()

simoniquita

jednoducho povedane: dobry napad, dobry tanecnici, avsak prvym castiam sa to jednoducho nevyrovna, to funenie tanecnikov ma privadzalo do sialenstva :D a kedze sa vo filme tancuje vela, bola som az vytocena! ale inak sa to da pozriet. jednoducho, keby tam nebol Mause z predchadzajucich dielov, cely film by bol podla mna prepadak. ()

derris

Tenhle díl je na tom v porovnání s ostatními Step up filmy zhruba stejně jako ostatní Step up filmy v porovnání s normálními filmy. A to už o ledasčem svědčí. Už ani ty taneční kreace nejsou to, co bývaly a páreček hlavních rádoby hrdinů mě neskutečně sral. Jedinou hvězdu dávám za toho slizounskýho učitele cha-chy. Jinak ale sledování tohoto filmu opravdu bolí. ()

Péča

Nedoporučuju sledovat ani po sobotním tahu, akorát Vás to přinutí zase se poblít. Největší sračka ze všech Let's Danců. ()

randolph

Zatím řekl bych asi nejslabší ze všech filmů v této sérii - je to již jen "dojení" stále stejného z již několikráte omletého, tentokráte však bez nápadu a dechberoucích tanečních scén - snad jen ta závěrečná trochu vyčnívá z jinak průměru - až podprůměru. Po předchozích filmech jsem čekal víc ... ()

FairyTejl

Dala jsem za 4, a víte proč, bo ikdyž jsem věděla jaký bude děj, byly neustále reklamy a bylo už pozdě a druhý den brzo vstáváte, tak se stejně dodíváte. Ráda jsem zase viděla Brianu, Moose udělá radost pokaždé, sexy Ryan. Líbí se mi tanec a obdivuju lidi, kteří tohle se svým tělem dokáží, mě taneční choreografie bavila. Na tanci je super, že prostřednictvím něj můžete cokoliv vyjádřit. Je to klišé, ale je to tak. ()

agiba

No ty vole, to byla desna kravina! Jako chápu, že se tento typ filmu nemá brát úplně vážně a logiku to sem tam postrádá, ale aby z nás tvůrci dělali naprosté kreteny?? Jakože během jedné noci se odtancuje battle, skupina se pohada, rozpadne, usmiri nejem mezi sebou ale i s ostatními crew a ještě stihnou nacvicit strhujici vítězný tanec, přičemž jen tak mimochodem jeden jejich clen stihne odletět z Vegas do LA, tam se usmirit a holkou a přiletěl zpatky presne vcas na velkou usmirovacku. WTF? Mám chuť dat odpad, zarizly elastaky do pysků hlavní hrdinky mam pořád před očima. ()

Jancaa01

Všechny klišé bych překousla, ale to že Mod nezavolali Shonovi, že se chtějí zůčastnit soutěže je i na mě moc :D Jinak celkem dobrý film, ktery stačí vidět jednou. ()