Sean se vydá z ulic rodného Miami do Hollywoodu, kam ho táhne vidina slávy a bohatství. S krásnou a tvrdohlavou Andie si založí novou taneční skupinu, která to přes všechny překážky dotáhne až do finále televizní talentové soutěže. Velké finále v taneční aréně v zářícím Las Vegas znamená nejen milionovou výhru, ale také budoucí kariéry všech zúčastněných. Není to ale tak jednoduché. Ve finále se proti Seanovi a jeho skupině postaví nejen jeho dávní nepřátelé, taneční skupina Grim Knights, ale i jeho vlastní bývalí parťáci. Aby mohli zvítězit, musí pustit k vodě všechny staré antipatie a žárlivosti a soustředit se na to, co umějí nejlépe: tančit. (Bontonfilm)

Joppo88

Krok sem krom tam... hop sem hop tam... nám už je to všetko jedno! A veru ako vajce vajcu... každý film tohoto žánru je na jedno kopyto... síce plné dynamiky, ale ani tá nič nezachráni, keď absentuje nápad... ()

hrudka

Z počátku docela zajímavé série, kdy se s odstupem času docela divím, jak jsem jednotlivé díly kladně hodnotil, je nyní bezvýznamný produkt plný klišovitých frází s vážně přihlouplým scénářem a předvídatelným dějem. V některých případech jsem se divil, zda jde ještě o tanec a nějakou smysluplnou choreografii. Dvě hvězdičky dávám proto, že jsem na to hodný. Něčím je to svým způsobem pořád sympatické a vtipné, bavila mě postava Adama G. Sevaniho a líbila se mi scéna ve starém zábavném parku. Některé scény by celkem zaujaly jednotlivě jako klipy na YouTube a má to více méně obstojný a kupodivu docela neotravný soundtrack. Celkově už to ale vnímám jako zbytečnou blbost. ()

bearmeedek

Step Up: All and Nothing. Vidím to jinak než ostatní nadšenci. U tanečních filmů předem počítám s klišé, ale tady někdo step-áckou pětku totálně podělal. Nejhorší z celé série. Namátkové předváděčky mě připomínaly mé návštěvy diskoték, kde zahraniční agent zřejmě natočil moje svěží výkony a po letech se objevilo v tomto díle na plátně. Soutěžní tance byly spíš varietními vystoupeními, než tancem. A místo hudby doprovázely tanec jen zvuky z různých hororů. A najednou v závěrečných titulcích hudba hned ve třech kusech. Poskakování odnikud nikam - nepobavilo, neohromilo, nepotěšilo. ()

Likan7

Máme tu nejslabší díl série. Celá série Lets dance to má těžký. Nikdo od ní nečeká nic jinýho, než efektní taneční scény. Možná ještě nějakou romantiku a řeči o rodině, osudu a záchraně duší. Jednička byla romantika (nedivim se Tatumovi, že si jí nakonec vzal), dvojka byla o rodině, trojka o skvělých tanečnících a čtyřka víc dělala do umění. A pětka nemá skoro nic. Návrat starých známých je fajn, ale působí tu dost jako pěst na oko. Postava Sevaniho je sice s přehledem nejsympatičtější z celé série, ale tady vůbec nefunguje, a co víc, Moose už prostě nemá drajv. Nemá tu šťávu, kterou měl ve trojce. Tady je hodně v pozadí a nepředvede skoro nic. O jeho pomalu mizícím charismatu nemluvim. A ještě horší to je s Brianou Evigan. Neřikám, že neumí tancovat, ale ale není tanečnice. Pokud jí srovnám s Kathryn McCormick, tak je mi Andie vyloženě líto. Emily byla skvělá, byla sexy, krásná a uměla to. Andie se snaží, ale to je tak jediný. Chemie mezi ústřední dvojkou fungovala minule, tady vůbec, škoda, že se Emily nevrátila. A co se týče tanečních čísel? Trojka byla lepší, čtyřka byla lepší a minimálně finále dvojky bylo lepší. Finále jedničky bylo hezký a ve finále fungovalo lépe. Takže výsledek? All in? Prohra a nejspíš nadobro pohřbená značka. ()

RAFT

Tak ,tohle je ten nejhorší díl ze všech ,který sem viděl.Co ti tvůrci udělalali,ale co .Že se chtělo všem hercům z předchozího dílu jít do nejhorší sračky.A stopáž ve filmu ,mi příjde poněkud ,strašně až zdlouhavá,spíš bych ,tak trochu zkrátil .Sečteno podtrženo do dalšího dílů ,at se ani tvůci a kterýkoliv režisér nepouští. ()

viky13

Upřímně? Ani sem od toho nic nečekala, ale to co jsem dostala bylo ještě horší. Na první 4 díly nedám dopustit, nicméně All In je slepenina všeho co kdy bylo v předchozích dílech špatně. Hrozný příběh, jedno klišé za druhým, chabá choreografie a o castingu bych taky mohla povyprávět. Minulé díly mají svůj příběh, postavy se nachází presně tam, kde mají být a taky mají svůj zasloužený happyend. Kdežto tady? Do jedné crue naskládali všechny postavy z předchozích dílu které jim na to po těch letech ještě kývly a tak vytvořili jednu naprosto nesourodou partičku, což zároveň naprosto znehodnotilo happyendy z minulých dílů. A to ani nezmiňuji nulovou chemii hlavního páru. Díky bohu za Moose. ()

saolin

Nečekal jsem mnoho, páté pokračování filmu, který je jen o tancování asi nebude mít oskarový scénář. Předchozí díly jsem neviděl, ale tento film sliboval All In, prostě to nejlepší z předchozích všech dílů. Tanec mám rád a tak jsem se těšil na perfektní kreace těch nejlepších. Ano, našlo se tam několik opravdu hezkých scén, kde choreografie byla na úrovni, bohužel v drtivé většině mi kreace nepřišly nijak zvláště zajímavé a ani jednou jsem nekoukal s otevřenou pusou, jako u některých performance ze světově známých i českých talentových soutěží. A to mě asi nejvíce zklamalo. ()

Cherry_Bomb

Okey, takže poďme na to. V prvom rade by som tu vyzdvihla asi trochu inú štruktúru príbehu, na akú sme vždy zvyknutí- čiže všetko bude nejako tip top, počas celého filmu začatá love story a neviem čo... Nie síce úplne odlišné, keďže to je predsa len Let's dance, ale aspoň čiastočne. Stretneme sa tu so starými tvárami, ktoré už nie sú také nadšené, ako pri poslednom dieli. Áno, prišla na rad tvrdá realita a život. Konečne trochu realistickejšie- Sean je so svojou predchádzajúcou "láskou" rozídený, keď chceš bývať- musíš pracovať (nie vždy je tá práca ružová), nie v LA ti nepadne všetko do náručia- ako sa hovorí a áno sem tam to býva v televízii zmanipulované. Hudba, choreografie, tanec všetko ako má byť a hlavne žiadne komplikované zápletky. Ďalšia vec, čo ma potešila je, že dvaja hlavní hrdinovia sa prvý krát pobozkajú a vlastne dajú dokopy až pri poslednom záverečnom súboji. Tento krát to bolo ešte viac o tanci, o rodine, ktorú máš v svojej tanečnej skupine a hlavne viacej reality takže za 4* ! ()

DaweForeman

Nemůžu si pomoct ale je to naprosto odfláklý, když to srovnám s trojkou, která je vedena v "podobném" duchu. Efekty, kamera, tancování, příběh, napětí, hudba - to vše je mnohem slabší. Dokonce to ani pořádně neukončili. Připadalo mi to spíše jako snaha slepit předchozí díly nějak dohromady s úplně klišovitými hláškami. Jediný, co se mi tam líbilo, byly ony občasné vtipné situace a celkem ušel ten poslední tanec. Řekl bych, že jedno velké zklamání a nuda. ()

vieriX

Klasický scénář viděno už asi stokrát a pokaždé tak nějak stejně co drží hladinu výše jsou povedené choreografie a dost dobrá muzika. Už jsem nějak počet dílu přestal počítat ale tak zhruba co 2 roky se objeví nový lidi na to pořád zajdou a tak nějak se to v klidu zaplatí. ()

Hovadin odpad!

Vůbec nejsem fanoušek tohoto žánru. Přítelkyně si to ale pustila a tak jsem koukal. Tak špatný finální battle jsem ještě neviděl. ()

curil odpad!

Podobné taneční filmy mi už pomalu lezou na nervy. Už jen kvůli tomu, že jednoduchý děj je převážně pořád stejný. Malé rozdíly jsou jen v rodinném zázemí případně partnerských vztazích. Ale hlavní linka je stále stejná. Koukat skoro dvě hodiny na svalnatce v nátělnících, z nichž je více než polovina opačného sexuálního zaměření, je deprimující. Že nemám film sledovat? Pak bych se nemohl vyjádřit a já nejsem z těch, kteří vše řeší rychloposuvem a mají odkoukáno za deset minut. V tomto příběhu je jediné osvěžení taneční vystoupení malých dětí, ale to je minimum ()

Blazis34

Viděl jsem všechny díly této taneční série a že by oslňovaly skvělým dějem, to rozhodně ne a pětka je toho zdárným příkladem. Už tolikrát obehraný příběh, kdy se sejde partička lidí za nějakým cílem, vše klape dle představ až se to najednou všechno zvrtne, prostě všechno špatně. Ale jsme naštěstí v LA či Hollywoodu a tady to vše končí happy endem. Překvapivě. Naštěstí nenáročného diváka drží před usnutím pár dobrých tanečních vystoupení a příjemně vypadající dvojka Briana Evigan a Ryan Guzman. Těmto dvěma nejeden člověk závidí jejich vzhled i taneční úm. I já patřím mezi ně ;-). Celkově pátý díl - All In neukázal nic nového, držel se zajetých kolejí a byl hodně za očekáváním po docela zdařilém čtvrtém dílu (Revolution). Dávám 40% - dvě hvězdy. ()

maniacxl odpad!

Totální hrůza a děs velebnosti....Když jsem u předchozího dílu téhle bohužel nekonečné série hodně chválil nápaditou choreografii,tak jsem doufal,že další díl přinese opět něco novýho a originálního s nadupanou hudbou.No a tady to mám.....Nuda,nuda,trapárna a ještě nuda a ještě pitomí kreténští mongoloidní herci a scénář,kterej napsal nějakej bezdomovec za litr krabicové frankovky.Obrovsky odfláklej scénaristickej amaterismus plnej amerických hoven asi z těch zkažených hambáčů,co tam ti idioti žerou!Takový ty sračky typu:"já končím,já už dál netancuju"leda že by jste mě přemluvili a vykouřili mi prdel,tak možná to finále ještě odtancuju,nebo:"víš,já už tě nemiluju,musím odjet za nemocným křečkem"a pak se ta píča objeví akorát,když se má začít tancovat,a začne pršet a všichni jsou stráášně rádi,jak je to skvělý,že se vrátila,a že neumí choreografii,kterou zbytek skupiny měsíc pilovali a zkoušeli??To neva,vždyť jsme přece v americkým snu....Co si jako mysleli ti čuráci,co ten "film"dělali??že stačí se zavrtět,jak prase,když skouzne na hovně,nebo co jako??A divák jim to snad sežere?Jinak dál k tomu nic nemám.ODPAD!!! ()

blondboss

Zas ďalší prešľap z dielne Step Up. Prečo sa to nezakončilo štvrtou unikátne dobrou časťou? Viem, že peniaze robia filmy, ale toto proste nebolo dobré. Opäť výrazne navýšené klišé, ktoré sa tu už naozaj nedalo zniesť a choreografie, aj keď by boli neviem aké kvalitné, to jednoducho nemohli zachrániť. Plusom bolo, že sa vo filme objavili postavy zo všetkých filmov tejto série, avšak zo strany tvorcov to bol All in, ktorý nemali robiť. Hviezdičku navyše za skvelú záverečnú choreografiu. To je ale všetko. Slabé dve hviezdy. 30 % ()

lobo87

Ďalšie Step Up a opäť to isté. Instantná recyklovaná zábava pre tínedžerov a videoklipových fanúšikov. Slabučký príbeh i dialogy verzus efektné tanečné čísla a nablýskaný vizuál. Potešila účasť známych tvári z predchádzajúcich dielov (na Tatumovcov im už asi nestačil rozpočet). Videli sme to už päťkrát, obávam sa, že si to ešte párkrát pozrieme. Pre mňa to bol celkom príjemne strávený oddychový čas... 55% ()