Reklama

Reklama

Bosch - Série 4

(série)
Krimi / Drama
USA, 2018, 8 h 1 min (Minutáž: 44–52 min)

Předloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jesse Voccia

Hrají:

Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino, Sarah Clarke, Madison Lintz, Lance Reddick, John Getz, Paul Calderon, Clark Johnson, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Recenze (11)

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Silná řada, kde konečně dojde ke zúčtování. Klasická policejní práce je tentokrát osolená výtečnou rodinnou linii a jejich problémy s Číňany. Bosch se stále ukazuje jako více než solidní náhrada za WIRE. Titus je machr. ()

Franc1s 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošec jiná řada, kde se toho točí více kolem rodinných problémů. I tak to stále neztratilo svoje kouzlo a já se těším na každý díl, jako na smilování. Titus je machr a užívá si to, nejlepší postava Irving, který baví v každém díle. Konečně došlu k zúčtování a já už se nemůžu dočkat, s čím přijde další řada!!! 8/10 ()

Reklama

Ivo 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bosch a jeho (los) andělsky pulzující komunita (včetně Fantomase ve funkci policejního náčelníka) navazují standardním a možná už i lehce rutinním způsobem na předchozí příběhy, situace, postavy, dialogy i osvědčený služební i soukromý folklór. Laťka stále poměrně vysoko zavěšena, ale přesto se tak nějak nemohu zbavit dojmu, že zápletka byla tentokrát možná o chloupek méně nosná, celé trošinku upovídanější, člověku chvílemi úplně přesně nedocházelo kdo je kdo a jakou má souvislost s dějem a kupodivu i samotné finále bylo poněkud vlažnější, bez výraznější gradace a nějaké hmatatelnější snahy vytvořit opravdovou (a možná i trošku akčnější) kulminaci celého příběhu, jak by člověk tak nějak skromně očekával. Ale i tak pořád ještě více než dobré (i když lepší už možná bylo ?). A nad tím vším moudře a neúnavně doznívá onen spravedlivý chór rozhorleného místního lidu: "No justice - no piss !" :)) ()

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na tuhle poutavou kriminálku se prostě dívá samo, stejně snadno jako se dozajista otáčejí stránky bezpochyby podobně napínavé knižní předlohy... Člověk by neřekl, kolik stěžejních případů lze umně natěsnat do jedné sezóny tak, aby celek nepůsobil zmatečným dojmem. Smekám. Bosch je úžasně napsaná postava. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Čtvrtá sezóna seriálu si u mě zajistila pozici zatím nejslabší řady. Po kvalitní atmosféře, se kterou Bosch začínal, nebylo ani památky, s akcí se převelice šetřilo a tempo příběhu bylo místy až příliš pomalé. Tvůrci se i tentokrát věnovali i osobním životům jednotlivých hrdinů, na rozdíl od předchozích sérií teď sklouzávali k přílišné hře na city a zejména Maddiina dějová linie často brzdila děj. Jak už jsem napsal v komentářích k jednotlivým epizodám, je škoda, že se scénář více nedrží Connollyho knih, myslím, že by to seriálu mohlo jedině prospět. ()

Galerie (59)

Reklama

Reklama