Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Kokutek odpad!

Blbá estráda, profláklý zrecyklovaný písničky v podání kokotskýho karaoke. A nezapomeňte se pochva-pochva-pochválit. Sorry, ne. ()

Meow86

"Areumdawo sarangseureowo. Geurae neo, hey! Geurae baro neo, hey! Jigeumbuteo gal dekkaji gabolkka! Oppa Gangnam Style!" Pořady tohoto typu proplouvají kolem mě obyčejně bez povšimnutí. Když jsem ale nedávno naladila svůj TV přijímač a uviděla bezkonkurenční Ivanu Chýlkovou (v ten moment jsem samozřejmě ani netušila, že jde o Ivanu) interpretovat tu šílenou korejskou záležitost, spadla mi údivem čelist a od té doby pravidelně docházím na ortodoncii. Miluji parodii v jakékoli formě a proto si mě Honza Nedvěd, Miley Cyrus, Michael Jackson nebo třeba Maska v podání vnučky Karla Fialy naprosto získali. A když už to číslo, co se týče zpěvu, vážně stojí za hovno, pokochám se alespoň dokonalou prací maskérů a kostymérů. Bavím se a nestydím se to přiznat! ()

Karlos8

Po dlouhé době se na obrazovkách TV Nova objevil pořad, který za něco stojí. Tento komentář píšu ve chvíli, kdy je pořad ve své polovině, každopádně za tu dobu jsem viděl několik zajímavých vystoupeních, mezi které patří například Adam Mišík a jeho song Wrecking Ball od Miley Cyrus, nebo Petr Rychlý v podání Jana Nedvěda. Obdivuji nejen kostyméry a vizážisty, ale také samotné herce či zpěváky, kteří podávají opravdu fantastický výkon.Do toho všeho sekunduje Ondra Sokol se svým trpkým humorem a výborná porota, která je ve vynikajícím složením. Já se dobře bavím a o to také jde. ()

Madhuri

Promiňte všichni zastánci, fanoušci a milovníci téhle show, ale mě to fakt nechytlo. Za prvé, téměř nemám žádný vztah k českým celebritám (o některých jsem ani já v životě neslyšela, ale to je teď jedno), takže to na mě tím pádem extra velký dojem nedělá (+ nemám ráda Mišíka, soráč 13tky). Nemám ráda ani pěvecké soutěže, bavily mě naposledy asi v 10ti letech v prvních ročnících Superstar, ani talentové, takže bylo vysoce pravděpodobné že mě to bavit nebude. Nemám ráda Koháka, neskutečně mě tento člověk vytáčí v reklamně na jistou banku. A ve většině případu nemám ráda pořady z "kuchyně" TV Novy...A vůbec celkově, nemá ráda Novu. Ty 2 hvězdičky patří jen maskérům, není to nic lehkýho, a tu práci fakt oceňuji.Taky je pěkné že to z lidí netahá prachy za sms. Ale to třeba ještě přijde... Hodně lidí to všude možně vychvaluje, takže vadná budu asi jen já. No nic, lidí co mají rádi zpívací, talentové a podobné soutěže to baví a je jich hodně, a 13tky tam mají Mišíka. Takže se sledovanosti nedivím. ()

eSakk

Myslím, že se tady sešel takový zajímavý rituál, ze vše co se vysílá na nově musí byt hned odpad. Ja ovšem hodnotím nezaujatě a tak dávám čtyři hvězdičky za originalitu a za humor, který není jen pro Mařenu z Barrandova s paštikou v ruce. ()

Sticks

Skvělá show, která v ČSR nemá obdoby, herci a zpěváci berou svá vystoupení skutečně impozantně. Nikdy jsem netušil, že tolik herců a komiků umí tak krásně zpívat. Koukáme s přítelkyni a já mám občas hubu po celé vystoupení dole. Bravurní kreace. ()

route60 odpad!

Tak jsem tento rádoby zábavný pořad zcela náhodou viděl a moje zhnusení a nenávist vůči reality show nabyla vrcholu (možná se pletu a existuje něco horšího) ale sledovat jak se nějaké celebrykety snaží napodobyt známe zpěváky možná fajn nápad ale za toto divácké utrpení to vážně nestojí, Tv NOVA zase klesla o něco níže a to je už paradoxně na samém dně zábavy. ()

PamelaJJK

Stádo opět nezklamalo, viďte???!!! To už snad ani není možné, co jste tady schopni pohřbít, jen abyste náhodou nepochválili něco českého a zábavného a nedej bože vysílaného na Nově. Tohle už je vrchol zabedněnosti a stupidity! Ale vaší, dámy a pánové... Já jsem to začal sledovat od čtvrtého dílu na základě referencí od normálních (na rozdíl od vás) lidí kolem sebe a ty první tři jsem doháněl dodatečně a královsky jsem se bavil. Skvělá oddychová televizní zábava. A vůbec ne stupidní, pokleslá, mdlá... Těším se na další řady a vy, zdejší tupé ovce, se už konečně probuďte a prozřete... ()

Weany

Já si prostě nemůžu pomoct, každý díl se tak strašně nasměju, že těch pět hvězd prostě musím dát! ()

Lisa odpad!

Nééé, už je to tady zase. Pořad ve stylu rána prknem do hlavy. Marně jsem teda doufala, že je od téhle hrůzy už pokoj. Ve všech zemích západní Evropy se tenhle formát přestal vysílat hned po první řadě. Protože se na to prostě skoro nikdo nevydržel dívat. Důvodů je několik. Neuvěřitelná stupidita, kýčovitost, chabé výkony, nesmyslné proslovy, do očí i uší bijící trapnost atd. atd. Holt asi ještě spadáme pod východ a máme hodně co dohánět. Alespoň podle vkusu většiny diváků určitě. Jsem přesvědčená, že konkrétně sledování tohoto pořadu určitě IQ snižuje. Tentokrát se moderování zhostil duchem naprosto mdlý Vladimír Polívka, který nezvládá uvádět ani tento 'skvost' . I když Sokol byl v tomhle pořadu unbearable. Ale tak svůj k svému. Bára Basiková je celkem překvapení, tohle snad nemá zapotřebí. Neuvěřitelná kravina, kazící vkus a soudnost lidí, jestli to teda ještě vůbec jde. Fakt bylo lepší když nova vysílala jen americký seriály a do ničeho vlastního se nepouštěla. Tohle by mělo být trestný. ()

ZHODNOTITEL

Některé masky jsou velmi povedené. Škoda je, že je to děsně dlouhý, přeplácaný nudnou vatou kolem a rádoby vtipným Sokolem, coby ohlodanou třešničkou na velkém prázdném dortu. ()

hwnd

Po třetí sérii jsem zvedal z odpadu na 2 hvězdy, ale jak to dopadne po čtvrté, tak to je vážně ve hvězdách. To se vážně nepovedlo... ()

Misoponia odpad!

Bizár. Chtěla jsem na tom najít něco pozitivního, ale způsob, jakým zkur*ili třeba písničky od Rammsteinů se nedá hodnotit jinak než nejnižším hodnocením. Umělohmotný masky, rozteklý ksichty, třpytky, všeprostupující trapnost. ()