Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

Radek.SCH

Pokud je vám nad padesát a nemáte v sobotu večer co jiného dělat než čumět na blbou televizi (je mi vás upřímně líto), tak je to pořad právě pro vás. Jinak je to ztráta času. ()

Huguette

Ani jsem neplánovala se na toto koukat, ale jedno opakování si pustili rodiče a mně se to zalíbilo...nám všem. Není to nic hlubokého, ale připadá mi, že ti lidi tam si to užívají, mají z toho radost a baví se. A nějak se to prostě přenáší... nás to jako rodinu baví a po hodně dlouhé době nás to všechny seskupí v sobotu večer u telky a já jsem za to vděčná. Je to milá parta lidí, která se baví a nás taky. Bude se mi po nich stýskat (zatím hovořím o 1. řadě). ()

Hapretor odpad!

Toto mi přijde nekvalitní a trapné - pod úroveň. Pan Sokol se vždy snaží být vtipný, někteří členové poroty taktéž, ale ve výsledku je to změť patlajících trapných blbů. ()

Sarrow

Na práci maskérů je radost se koukat a celkově se u toho jako u parodie lze pobavit, jedna z nejlepších soutěží v TV :) ()

boul

Klasická odpadní roura ze záchodu TV hovna, nemám rád tyto pořady. Nevím proč, ale nevydržím u toho ani půl hodiny a ten humor je strašně stupidní... Dát nakonec výhru pro dobročinné účely, supr věc jak z hovna udělat zázrak (na ulici to nenajdou a respekt, ale tuhle placenou propagandu musí poznat každej). Nemusím to, nedívám se na to, ale musím ocenit výkon "některých" účinkujících, za to jak se dokážou naučit píseň a choero, další ocenění za masky.. * za výkon, * za masky.. = 2*. ()

Ducke

Ten ztracený čas mi už nikdo nevrátí. :'( Po shlédnutí slovenské verze zjišťuji, že není zase takový problém ve formátu pořadu, ale spíše jak to obecně bývá - v české verzi. ;) ()

anitae

Začátek vypadal děsivě, později jsem se docela bavila. Akorát by mi asi stačil jen jeden dil. Kombinace trapného, hrozného a vtipného :) ()

ludva10

Jasně, celkem blbina, ale i tak se mě na to celkem dobře koukalo a přiznám se, hlavně na I. Pazderkovou :-) EDIT po epizodě 2: po tomto dílu snižuji o hvězdičku. Byla to veliká nuda a hlavně se mně nezdá hodnocení poroty. Už minule byl nejhorší Petr Rychlý a on skoro vyhrál. Ale dnes? Jasně nejtragičtější, ale on stejně u poroty vyhrál. A když mu dal hlas Adam Myšík a tím ho poslal na 1. místo, tak místo aby mu ho Rychlý oplatil, tak ho dal jinam. A pak se nakonec ještě vyjádří, že obdivuje Adama, že mu ten hlas dal a proto on vlastně vyhrál :-) No to je síla ...... Tak nějak začínám mít pocit, že je to na nás tak nějak nahrané a připravené ..... ()

vera27

A já se bavím, každý díl se zasměju a obdivuju co je v našich televizních umělcích za skrytý talent. Kvůli tomuhle se vyplatí zapnout telku. ()

Ozzy2

Pohodová věc.Něco je super, něco ne, ale i tak pořad stojí za zhlédnutí.Bohužel zcela mimo je Sokol, ty jeho debilní vtipy by nerozesmály ani děti ve školce.Ve chvíli,. kdy má prostor, pořad ztrácí tempo a jeho dotazy na účinkující jsou velice primitivní.Dávám dvě, bez Sokola bych šel i výše Rychlý jako Nedvěd, Holišová jako Jackson, přidávám po dalším díle jednu hvězdu Musím dvě hvězdy ubrat.Sokol je čím dál trapnější, Kohák rovněž a ten, kdo vybral Míru Etzlera musel bejt zfetovanej.Zpívat neumí, imitovat neumí, tancovat neumí. Jedna hvězda zůstává jen maskérům a maskérkám. ()

Plechpetr

Další česká krypl šou. Nebýt vystoupení rádoby Michaela Jacksona, tak bych to zřejmě nikdy neviděl. Ale stalo se, a byla to kravina, která sice jednou za shlédnutí stojí, ale jinak ne. ()

feryk

Musím uznat dobré masky a výkony účinkujících, kteří nemohou za to, do čeho je navléknou. Některá vystoupení byla opravdu vydařená. Na druhou stranu nerozumím výběru moderátora a "poroty". Nerozumím neustálým sexuálním narážkám moderátora a porotců k ostatním. Nerozumím ani tomu, proč se ženy musí převlékat za muže a zpívat jako muž a muži zase jako ženy a pokud už muž napodobuje zpěváka, většinou je ve výběru někdo, kdo je gay nebo přinejmenším tak zšenštilý, že o jeho orientaci mám vážné pochyby. Z tohoto pohledu mi to občas připadá, že proklamovaná "zábava" sklouzává k pořadům typu partička nebo teletele... stále čekám na zábavný pořad, kde se baviči obejdou bez přiteplených narážek a převlékání se za ženy... bohužel díky tomu více jak dvě hvězdičky by bylo moc. ()

Ká$aM.D

Tenhle zábavný pořad jsem sledoval s nadšením od začátku až do konce a při posledním dílu jsem si říkal, že je škoda, že to končí. Neznám lepší pořad posledních let, co by se mi tak líbil a TV Nova ho nasadila v tu pravou chvíli. Všichni soutěžící, porota a moderátor Onřej Sokol byli perfektní. Žádný trapný humor, ani chvíle nudy, skvělé pěvecké výkony u herců, co jsem si ani nemyslel, že umí zpívat. Ondra Sokol se moderování ujal výtečně, neumím si ani představit, kdo by na jeho pozici úředvedl lepší výkon. Už těď se těším na další pokračování. Hodnocení 95%. ()

cerbygerby

Dám plný počet hvězdiček, protože mě to baví a těším se na další díly. A taky proto že plno lidí dává odpad, přitom říkají že to je hrůza, ale stejně se na to koukají a pak se o tom baví. Samozřejmě že to má své chyby, ale je to něco jiného a některé proměny jsou fakt boží. 5* a 88% ()

RoneXxXD

Vesměs velmi kvalitní řady byly ironicky jen první dvě a zbytek šel pomalu pěkně do kopru. Za první dvě bych dal krásných 65-70%, což je něco, co jsem show od Televize Nova nedal pěkně dlouho. (poslední kvalitní show/seriál byl prostě Comeback) Nynější stav zhruba na 40%. Suma sumárum, 60%. ()

Razzor_82 odpad!

Tvůj hajzl má známý hlas, když splachuje tuhle sračku do odpadu! Je libo travesti show v podání českých rádoby hvězd? Není to ani vtipné ani hudebně poslouchatelné. Marnost a trapnost prošpikovaná reklamami. Skvělá zábava na večer! 0/10 ()