Osudový dotek

Osudový dotyk

• Nový Zéland

The Butterfly Effect

Sci-Fi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 113 min (Director's cut: 120 min)

Komentáře uživatelů k filmu (1 533)

Veľká škoda. Ten dobrý nápad sa dal spracovať tak, aby si film naozaj zaslúžil miesto v prvej 200-vke na CSFD. Zo začiatku to vyzerá veľmi nádejne, po prvú zmenu minulosti je to výborný film, ako z učebnice "pútania divákovej pozornosti". Potom to ide totálne do prdele, pretože začne nelogický, občas do nechcenej komickosti zachádzajúci scenáristický guláš, ktorý navyše nehorázne kazí Ashton Káčer. Taký mizerný herecký výkon sa fakt často nevidí. Suma sumárum, tento priemerný filmík nemá čo robiť ani v prvej tisícke naj filmov, nie na mieste 166, kde je v okamihu, keď píšem tento komentár...(14.8.2007)

Když jsem viděl, že je do hlavní role obsazen Ashton Kutcher, očekával jsem béčkovou komedii, které mě však neurazí a rád si u tohoto stylu občas odpočinu. Hned první minuty mě však přesvědčily o opaku, tedy v tom smyslu, že naivní komedie to opravdu není. Zpracování tématu s nemožností měnit minulost už tu bylo několikrát, v čele s pro mě naprosto nudnými Nezvratnými osudy. Tady se nám však myšlenka představuje v bravurně zpracovaném zamotaném příběhu a herecké výkony Ashtona Kutchera a Amy Smart tomu dodávají pomyslnou třešničkou na dortu. 90 procent(15.11.2018)

Asi ne úplně taková pecka, jakou jsem čekal, přesto velmi kvalitní snímek. Cestování časem a měnění minulosti a tím přítomnosti mě vždycky fascinovalo. Myšlenka, že každá malá "blbost" ve vašem životě může být zásadní, jak pro vás, tak pro ostatní je velice zajímavá. Film tohle zvládl poměrně dobře, jen nějaké situace se určitě dali vyřešit lépe, když se vracel v čase, ale nehodlám se v tom zas tak moc patlat. Co mě opravdu zaskočilo je to, jak moc depresivní ten film byl a to jsem prosím viděl, kino verzi kde je konec více méně štastný. Shlédnutí director cut endingu mě opravdu dostalo, ale nemůžu říct, že by se mi ten konec líbil více. Herci hrajou dobře, přesto bych to neviděl na nic exra. Celkově slušných 83%(19.1.2019)

Kdo neviděl,asi neuvěří. Naprostá bomba,není co vytknout,nebyl ani jeden moment,který by mě nudil.(7.2.2019)

• aribari

Nápad skvělý, provedení totálně domršené americkými filmovými klišé,stereotypy a béčkovým herectvím.(23.3.2019)

Ovsem Kutcher je totalni vemeno...(27.4.2019)

Kutcher sa snaží, ale bohužiaľ nemá na to, vlastne som rád, že ho v posledných rokoch neni vidieť.(25.5.2019)

Film ponúka zaujímavý a silne emociálny príbeh, ale napriek tomu u mňa, vďaka pár logickým kopancom a hereckým výkonom (ak sa to tak dá nazvať) Ashtona Kutchera a Amy Smart, ktorých herectvom prekonali aj ich teenagerské verzie nemá tento film nárok na plný počet.(19.8.2019)

Tak dobrý film a tak odflaknuty konec(1.9.2019)

Inteligentni a pusobivy sci-fi snímek, který Vás okamžitě vtáhne do děje.(2.9.2019)

viděl jsem kdysi dávno, nicméně to nedávno opakovali a nedokázal jsem se odtrhout.... první film, kde jsem pochopil, že Ashton Kutcher je výborný herec ! :-)(9.9.2019)

Parádní film s geniální myšlenkou.(17.9.2019)

Film super, děj mě vtáhl. Za mě jediná chyba a to obsazení hlavní role Ashtonem Kutcherem. A to mám tohoto herce dost rád, ale za mě je to komik a tohle byla pro něj moc vážná role. Škoda(21.10.2019)

1 20 39 58 74 75 76 77 následující >>