Všechno úplně všechno

• USA Everything, Everything (více)

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout... (Forum Film CZ)

Katte

Predvidstelne... ale mile. Hvezdicku navic si film zaslouzil za Maleho Prince (kteremu je proste tezke odolat) a za sve zvlastni kouzlo. Holt jsem nenapravitelny romantik a scena s fotkami me proste dostala ;) ()

Kytarka

V případě těchto filmů jde o jednu jedinou věc. Musí se vám trefit do nálady. Buď se vám chce myslet, nebo se vám nechce myslet. Máte-li chuť na uhlazený příběh plný krásných lidí, kde vše je až moc dokonalé na to, aby se do toho člověk dokázal vcítit, je tohle přesně pro vás. Tohleto prosté vyprávění o životě jedné slečny má tu vadu, že herci jsou tak fotogeničtí na plátně, že zapomínají do svého sterilního hraní přidat emoce. Ale oukej, zrovna byla neděle večer, po celém víkendu jsem toho měla tak akorát, tak jsem popadla nachos, sedla si co nejdál dozadu a vypnula na dvě hodiny mozek... ()

segovesus

Sterilní designový romantický film. Vše je tak čisté a krásné, až umělé. Atmosféra je povedeně vykreslená. Uvítal bych to kratší, ale jinak nezbývá než doporučit. P.S.: Hlavní hrdinka už není ta malá Rue z Hunger Games. ()

Blazis34

Tak nějak nevím co si myslet. Téma zajímavé bylo, ale postupem času se odklonilo k milostnému příběhu s co nejvíce romantickými scénami. A vygradovalo to dost zvláštním závěrem. Ten jsem čekal trochu jinak, klidně i smutněji, když už se celý příběh hrál na city. Na druhou stranu palec nahoru mladé Amandle Stenberg, která pro mě byla tím nejsilnějším, co drželo film nad vodou. Chválím i kameru a soundtrack. Takže mi z toho vyplývá 65%, tři hvězdy. ()

Te_Sa

Body přičítám krásným hercům, krásnému prostředí a stylu oblečení. Jinak celkový film na mě moc dojem neudělal. Celkově jsem čekala, že to bude trochu jako Hvězdy nám nepřály, ovšem tohle je o dost slabší. Zatímco Ansel ve Hvězdách překypuje romanticky-komediálním optimismem, tady se nenasmějete. Olly je jednoduše kluk, co se zamiloval, Mady je holka, co se zamilovala. Nemůžou spolu být (pak se zjistí, že vlastně ano)... Až moc jednoduché, dlouhá táhlá linie. V podstatě nic se tam nestalo. Na druhou stranu je to víc reálné než jiné podobné romantické filmy. :-) ()

dudo24

Bolo to pekné, ale tam to asi končí. Neviem, nejako som to necítil až na pár scén. Aj hlavné postavy mi prišli málo rozvinuté, na to, koľko mali času na obrazovke. Nenudil som sa, ale upodozrievam sa, že keby vo filme nehrala neskutočne nádherná Amandla Stenberg, tak by bol zážitok z pozerania negatívnejší. Aj Nick Robinson je veľký sympaťák. Hodnotím slabými troma hviezdami. ()

blondboss

Tento snímok idem hodnotiť skutočne v rámci žánru a v rámci toho, čo som očakával a čo som dostal. Očakával som totiž priemernú romantickú jednohubku a dostal som výživnú romancu poňatú moderným spôsobom a okorenenú unikátnym a zaujímavým príbehom. Dokonca aj stávka na menej známych hercov bola v podstate na istotu. Som celkom prekvapený a jednu hviezdičku si tento film určite zaslúži prihodiť navyše. 75 % ()

Veeria

Milá letní podívaná.... každý si z filmu může odnést to své....já si odnesla vyčištěnou hlavu a dobrou náladu. ()

zigy

Vražedně pomalé, ale dojemné drama o mladé sexy dívce ve zdravotní izolaci (jak aktuální...), která chce jen žít....jako ostatní......, závěrečný obrat je dost dobrý. celkový dojem ale lehce umělý. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 9/10. ()

revere

Film se zpočátku jeví jako hloupý, posléze hloupý je a hloupě i skončí. Jediné pozitivum, jaké slibuje, je budoucí komentář uživatele verbal. Už se nemohu dočkat. ()

Nortizop

Film jako celek mi přišel, jako bych vzal trailer i s hudbou, který byl mimochodem moc dojemný a povedený, a natáhl ho na hodinu a půl. Koncentrovaná verze lepší časově i požitkově: doporučuji se mrknout na trailer a u toho zůstat. ()

tribican

Kdyby to nebylo tak předvídatelné, tak by to možná bylo i zajímavé. A o 20 minut kratší metráž by snímku taky neublížila. 55 % ()

Einna

Nepřekvapilo ani nenadchlo. Myslím že by se dal film pojmout lépe, ale zase chápu že nacpat to do 90min není nednoduché. Z hlavní postavy jsem nadšená, moc dobrý herecký výkon. Myslím že film má poukazovat na víc než na nemocnou holku. Zavření můžeme být i když jsme zdraví. Můžeme být zavření v určitém stereotypu myšlení, který nás může omezovat a okrádat o mnoho věcí. To pro mě byla message tohoto filmu, překonat se, nebát se, žít. ()

Brroma

Příjemný film, který vypráví nemocné Maddy .(Amandla Stenberg) - je v roli skvělá. Film má překvapivý závěr. A nikdy jsem se nenudila. ()