Charlieho anjeli

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2019, 119 min

Já tam měl Stewartku, takže spokojenost, ale s výhradama. Je neuvěitelný kolik času bylo naprosto nesmyslně promrháno kecama a že týden po americkým blockbusteru ve kterým jsou všechny ženy bohyně a muži sráči uvidím druhý film, se stejným vyzněním, hmm to je hold ta americká feministická rovnopránost, má knírek, patku a mluví německy, ale srát na to, podstatný je fakt že to nemělo drive, přitom ty tři akční scény co tam živoří, jsou udělaný dobře, ale jak říkám já tam měl alespoň Stewartku.(15.2.2020)

Rozpočet $48miliónovTržby USA $17,803,077Tržby Celosvetovo $70,960,003Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Fakt zlé. A to sme si mysleli, čo s tým kedysi nastváral McG, toto je teda ďaleko, ďaleko horšie. Braigel, kde poriadne nič nefunguje. Už na samotnom obsadení to padá, strašne sa to tam bije, až fatálne, Naomi Scott je aspoň ako tak roztomilá, ostatný tam prehrávajú na plnej čiare, nehovoriac o tupo ksichtiacej sa Kristen Stewart, tá by to už mala radšej zabaliť. Dejovo ploché, technicky nezvládnuté, akcia neúderná, nulová, doslova tupá béčkovina. /25%/(16.2.2020)

• choze

Až strašidelně nezábavný film. Jenom koukáte, jak jedna nudná scéna střídá druhou a jak nic nefunguje - napětí, akce, humor, nic. Bylo to ještě horší než Blíženec. Už po půlhodině jsem byl umořen.(12.2.2020)

Charlieho andílci jsou značka, která vždycky tak brutálně bouchne (pamatuje si někdo na devět let starý seriál?), pár let je ticho, ovšem chápaví producenti to vždycky rádi zkusí znovu. Ostatně je to úplně stejný případ neúspěchu dam v popředí (ačkoliv se nejedná o dámský remake, jelikož i původní seriál byl o dámách) jak u domácích (Krotitelky duchů), tak u konkurenčních Warnerů (Debbie a její parťačky). A přitom to nakonec taková hrůza není. Ohlasy byly příšerné, dokonce radši distributor zrušil českou premiéru a totální průser v kinech dokonal výše zmíněné. A kdyby celý film byl jako úvodní scéna, která mi přišla naprosto perfektní a i jako nefanoušek Kristen Stewart jsem ocenil její sex appeal (dlouhé vlasy si mohla nechat), mohlo to dopadnout ještě lépe. Pak ale nastoupí druhý Stewartovic synek sir Patrick v naprosto nezvyklé roli a je to spíše nechtěně směšné (ale pořád je to štramák, co vypadá o 10 let mladší než je). Postupem času jsem se ale přistihl, že se vlastně bavím u zábavné akce a rozepří sympatických hrdinek (Ella Balinska je super) a ochromilo mě zklamání, že sequel rozhodně nehrozí. Elizabeth Banks odvedla povedenou práci jak herecky, tak režijně a až takovýhle průser si rozhodně nikdo z hereček, ani ze štábu, nezasloužil...neškodných 7/10(15.2.2020)

• dr.horrible

Čakal som kedy to skončí. Zažil som starých Anjelikov v telke a bola to sračka, nových v kinách a bola to sračka, a toto pokračovanie je neprekvapivo zbytočný shit. Lokácie sa striedajú neustále a úplne neopodstatnene, akčné a bojové scény sú nepostačujúce, prevlekových je málo, humoru ešte menej. Kristen ako hlavná hviezda dostala hláškovaciu rolu a jak je extrémne hot len tesne zakrýva, že to dievča nemá ani náznak komediálneho talentu. Naomi Scott je miestami až dychberúco krásna, ale zase nevie hrať, a proti tej tretej moc výhrad nemám, ibaže je z nich pekná najmenej, má tuctový face a je na môj vkus moc vysoká. Nedivím sa, že to prepadlo. Dve a pol hviezdy dám, lebo som ich dal aj na filmy s Cameron Diazovou, ale keď toto píšem sedím ešte stále v kine, a už teraz si detailnejšie pamätám len Naomi s obojkom v červených šatách, a sklamane uvažujem, jak skvelé porno to mohlo byť. Fail roku.(2.12.2019)

Baby su super (najma Kirsten si to velmi uziva), ale inak je to malo hot, cool, crazy aj cheesy. 5/10(14.11.2019)

Čistý průměr. Nicméně mi přijde, že Charlieho Andílci byli vždy spíš super podívaná pro chlapy. Teď mi to přišlo spíš jako holčičí film.(15.2.2020)

Tuctový akčný špionážny film. Nič viac, nič menej. Banks sa vyjadruje k feminizmu spôsobom, aký by sa hodil skôr do osemdesiatych, max. deväťdesiatych rokov, v tomto zmysle táto girl power pôsobí skôr ako dvojhodinový videoklip Spice Girls. Každopádne Banks ma príjemne prekvapila čo sa týka akčných scén a film celkom slušne šlape, ale prisámbohu som prvú hodinu vlastne vôbec nevedel, o čo kráča. Hlavnou postavou je Naomi Scott a osobne ju vďaka tomuto filmu budem naďalej sledovať. No a ešte k tomu búraniu stereotypov, milostná zápletka sa tu črtá medzi sexy akčnou ženskou a klasickým nerdom, ale reálni nerdi a panici by to nemali brať príliš vážne, aby sa v realite nespálili.(14.11.2019)

• honajz

Jako, nečekal jsem od toho moc. Stačilo mi málo - nějaká slušná akce, sem tam dobrá hláška, na logiku kašlu, a že jsou to holky, tak sem tam se to dá. Sem tam. Jenže tenhle film je zcela genderově nevyvážený a asi bude nutné založit ligu za práva mužů. V tomhle bijáku hrají jen čtyři chlapi, z toho dva podrazáci, jeden nerd a jeden asi přiteplený vygumovaný milionář. Vlastně pět, ještě ten nemluvný zabiják-mašina, co se nakonec - hi hi hi, holky - napíchne. To vám ale byla děsná bžunda, až se na to musel udělat nerdský fór. Jinak všude samá baba agentka, i ta tlustoprdka Naomi Scott dělá, že se umí prát, na tom závěrečném večírku je to až směšné, protože to vyzní, že svět prostě ovládly ženské a jsou všude, všude. Ale jinak jako jo - nějaká akce byla a občas koukatelná, většina vtipů (tedy spíš pokusů o vtip) je sice trapných, ale pár (asi fakt dva) mírně zvedne koutek úst, lokace se sice zmateně, ale střídají, tak ok, na obavení a ty dvě hvězdy to ušlo, ale asi nikdy víc. Chudák Patrick, do čeho to vlez?(16.2.2020)

• Stanislaus

'Bella', 'Yasmine' a 'that tall girl' se pod vedením 'Effie' snaží oprášit (polo)zapomenutou slávu svůdně vražedných andílků, což se jim místy daří díky svižně natočeným akčním scénám, které měly (paradoxně, a ani přinejmenším v šovinistickém slova smyslu) pořádné koule. Člověk se s triem podívá do několika pěkných lokací, vypráší padouchům kožich a dočká se i nějakých těch dějových zvratů. Co se obsazení týká, tak mi nejvíce seděli sympatická Elizabeth Banks, s charismatickým Patrickem Stewartem a vcelku nemluvným, ale o to více vražedným Jonathanem Tuckerem. Titulní trojice byla nemastná, neslaná - ale neurazila. Sam Claflin byl po většinu své stopáže za blbečka na facku. I když má film v popisku komedie, tak se člověku v podstatě nedostane žádného zapamatovatelného vtipného momentu. Pokud by byla humorná linie na vyšší úrovni a film nevznikl v období "boomu ženských filmů", tak bych dal solidní tři hvězdy, v tomto případě jde však o lepší dvě. P.S. Lana rulezzz!(16.2.2020)

• silentname

"Charlies Angels" bude druhým najhorším tohtoročným kino zážitkom. Najhorším filmom to nie je, ale rozhodne to nebude film, na ktorý budem mať moc pozitívne spomienky. Mám pocit, že to bolo celé spracované s umelým scenárom, veľkou dávkou klišé a mizernou akciou. Pozitíva filmu? Poďme si ich vymenovať. Lebo pár ich tu je. Patrick Stewart je stále skutočný gentleman. A v tejto role mu to sekne rovnako skvele. Je pravda, že už som ho videl aj v lepších rolách a rozhodne nemá toľko energie v sebe ako pred dvadsiatimi rokmi, ale je to stále pán. Miestami sa na film celkom dobre pozerá, niektoré kostýmy vyzerajú dobre a Kristen Stewart (napriek tomu, že vie byť miestami trošku otravná) sa asi prvýkrát počas svojej kariéry rozbehla naplno a užíva si svoju rolu. Priznám sa ešte aj, že náš nemý zabijak vie byť celkom zaujímavý. No tam s pozitívami skončíme a poďme si povedať mínusy. V prvom rade je film mizerne napísaný. Je to strašne predvídateľné. Všetko čo si predstavíte sa v tomto filme reálne udeje. Viete rýchlo odhadnúť padoucha, viete ako to celé bude pokračovať a ako to aj skončí. Je to tak vysoko našablónované, že je mi z toho až zle. Postavy moc zaujímavé nie sú. Napriek tomu, že je tam nejaká tímovosť, tak som si ich nedokázal užiť. Najlepšia bola asi Elena. Jane mi prišla neskutočne nudná a Sabina zase vie byť miestami svojou energiou celkom otravná. Elena zase miestami veci popletie a má to byť vtipné. Myslím, že som sa na filme zasmial raz, no nespomeniem si na čom. Ale spomeniem si veľmi dobre na čom som sa nesmial. Na veľkom množstve narážok na iné filmy. Neviem prečo musí byť vo filme debata o tom, kto hral Birdmana a Batmana. Čo to pridá? Akčné scénky sú podľa mňa slabé. Veľmi veľa strihov, ktoré zamedzujú k tomu, aby sme videli skutočnú akciu. Len kamuflujú takto fakt, že reálne sa boje nejako moc ani neudiali. Nepôsobí to živo ani skutočne. Je to len otravné. A potom je tu ešte veľké množstvo potitulkových scénok a film proste nechce za ten svet skončiť. Tento film ma fakt nebavil. Bola to nuda, bolo to otravné. Nečakal som, že ma tento film tak otrávi. Ale bohužiaľ za to dostane aj svoj rating. Hodnotenie: D(15.11.2019)

• SaNcHeZ_cz

Ne. Takhle teda vážně ne. Takhle nezáživná, nucená a násilně politická slátanina fajn podívanou rozhodně není. Jonathan Tucker je neskutečně fajn a překvapivě i podivně napsaná a místy hodně otravná postava Kristen Stewart je vlastně v tomhle podání i docela snesitelná ale zbytek... Slátanina všeho co všude jinde fungovalo a nebo by mohlo fungovat, která nemá nápad, myšlenku ani charakter. Elizabeth Banks natočila neskutečně nudnou adaptaci které dává naprdel kterákoliv jiná varainta téhle značky. Kdyby se někdo místo snahy za každou cenu něco dokazovat nebo se k něčemu vyjadřovat (a že je to asi tak přirozené a nepostřehnutelné jako úder kladiva na spánek) radši věnoval tomu připravit alespoň v rámci blockbusterů koukatelný film, bylo by to daleko lepší. Tohle je prostě fail.(13.2.2020)

• Lacike

Tento film nie je pre chlapov. Tie neustále feministické narážky na girl power začnú veľmi rýchlo liezť na nervy. Tak jak by bolo neznesiteľné keby postavy celý čas opakovali, že ženy patria za sporák, tak je rovnako neznesiteľné, keď opakujú, že ženy za sporák nepatria. Od prvých sekúnd až do posledných si s tým nedajú pokoj. Chlapi tu sú buď sexistické hovädá, zženštilí úbožiaci, alebo zákerní parchanti. Keď nás takto vidia ženy, tak svet je v riti. Odhliadnuc od týchto kecov je to tuctová špiónska epizódka s nevýraznými postavami bez poriadnej tímovej chémie. Miestami si to trochu užíva len Patrick Stewart, ktorý sa pravdepodobne smeje nad tým v jakej blbosti sa ocitol. A celkom pôsobivý je terminátor Jonathan Tucker, ktorý dá v akčných scénach anjelom poriadne zabrať. Akčné scény sú tým najväčším svetlým bodom filmu. Bohužiaľ ich tu veľa nie je. Jedna väčšia naháňačka a pár krátkych bitiek. Takže výsledkom je celkom nudný film s pár akčnými scénami. Normálne teda film za 2 hviezdičky, ale za tie otravné kecy jednu strhnem. To sa fakt nedalo počúvať. Elizabeth Banks je hrozná krava. 2/10.(12.2.2020)

• Morholt

Ono ani poslední zpracování Andílků nebylo kdovíco, ale každá z holek měla něco do sebe a občas zafungoval i vtip. Tady se ale nepovedlo prakticky nic. Příběh hodnotit nebudu. Jde o tradiční záchranu lidstva před magorem jdoucím po mocné zbrani a podobná dějová linka k danému žánru patří. Sice bych uvítal nějakou modifikaci, ale v zásadě nic nenamítám. Co mě asi nejvíc uhodilo do očí byl mizerný casting. Ella Balinska starající se o komediální polohu ještě ušla, ale Naomi Scott působila nudně a Kristen Stewart, byť se evidentně bavila, se do dané role přebírající charakter Cameron Díaz vůbec nehodila. Akce, což měl být druhý pilíř filmu, působila strašně sterilně a na rvačkách, kterých bylo možná víc než je zdrávo, byla znát mizerná chorografie a nepovedený střih. Jediný, kdo stojí za zmínku, je Tuckerův zabiják, který sem zabloudil z jiného filmu. Bída, kterou naše kina zaslouženě ignorovala. 15%(13.2.2020)

Nakonec dávám (možná trochu z lítosti) 3* za snahu. Tohle se teda moc nepovedlo. Chybí zde ten šmrnc, co měly oba filmy, kde vystupovala pro českého diváka asi nejznámější trojka Charlieho Andílků - samozřejmě mluvím o Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore. Vtipným prvkem zde asi měla být postava Kristen Stewart, o vtipných scénách se moc mluvit nedá, člověk se možná jen pousměje, ale rozhodně nepobaví. Akční scény byly asi to úplně nejhorší, vypadaly jako z nějakého nízkorozpočtového filmu. Tohle bych už v dnešní době, kdy akčních filmů vyjde milion ročně, opravdu nečekala. Co jsem ocenila asi nejvíc, tak bylo cestování Andílků po různých koutech světa. Hodně se mi zde líbila Naomi Scott i Ellu Balinski bych ráda ve filmech viděla častěji. Opět se zde ale potvrdilo pravidlo, že pokud za filmem stojí žena, a snaží se do příběhu vecpat onu v poslední době tolik omílanou "girl power", nemusí to vždycky dopadnout dobře. Někde jsem ale četla, že během produkce film zkrouhli o docela slušné peníze a možná proto je nakonec výsledek takový. Tito Charlieho Andílci určitě zapadnout a pokud se nebudou vysílat v televizi, tak si na ně za pár měsíců asi ani nikdo nevzpomene.(15.2.2020)

• M.i.k.e

ne snad že bych byl nějak extra velký fanda předchozích Andílků,ale oproti tomuhle je to hotové mistrovské dílo.Už trailer naznačoval,že nepůjde o nějaký světoborný kus,ale realita předčila všechna očekávání a noví andílci jsou snad nejhloupější a nejméně zábavný film,který jsem viděl za posledních možná i několik let.Akční scény jsou nevýrazné a některé nedávají moc smysl,humor nefunguje a zápletka je slabá i na podobný druh filmu.Nepomáhá ani fakt,že se film bere extrémně vážně ve vší té extrémní girl power,kdy muži jsou tu buď jen jako záporáci (kterým se navíc nedá moc věřit jak moc jsou evil),nebo úplná paka.Chápu,že se Elizabeth Banks snažila,ale stvořila naprosto nefunkční a zbytečný film,který ale není hloupý natolik aby bylo zábavné ho sledovat...20%(15.2.2020)

• XdanteX

Zosobnění Hollywoodského PC garbáže...Elizabeth Banks jsem měl cca vždycky rád. Ale tohle feministické flashy tlachání a trapná béčková akce jsou moc i na standartně vymytý mozek který žije mimo realitu v LA.... Další naprosto zbytečný film s obřím rozpočtem..nedá se na to ani dodívat jak je to plitké...Skoro tak velká urážka žen jako nový James Bond(17.2.2020)

V roku 1976 pôvodná verzia Charlieho anjelov mala v hlavnej úlohe tri nekorektne biele ženy. V roku 2000 to už ozvláštnili s Lucy Liu. Dnes je už zloženie maximálne správne, a tak je tam mulatka, černoška a biela žena, ktorá je pre istotu lesba. Lenže kto by povedal, že napriek tomu poviem pánboh zaplať. Toto je asi najtraktívnejšie trio anjelov v histórii, ku ktorémá sa veľmi slušne pridáva aj pani Banksová. A nielen to. Dej je samozrejme plytký, v tomto žánri ani nič neočakávame, ale akcia, zábava, to tu všetko funguje ako má. Ja takéto filmy nežeriem, ale vzhľadom na to, že žánrovo sa točia oveľa väčšie blbiny, tak tu pridám hviezdu navyše.(17.11.2019)

Guilty pleasure letošního roku. 💣💣💣 60%(1.12.2019)

• misbos

Jak nám propaganda pokazila legraci - aneb - ...jak se do lesa volá... viď, Alžběto. Je to smutný, protože kdyby k tomu paní renomovaná režisérka nepřilepila tu otřesnou wokeness brainwashmachinery, a třeba přidala pár mrknutí na diváky, dalo se to brát jako docela zábavná prča, která se nebere vážně, a někdo by si z toho možná i něco vodnesl. Ale ne, to už dneska asi nejde, takže dostáváme po všech stránkách paradoxní dílko, který jakože není pro mužský, ale je natočený jak pro úchylný slintaly (těch výstřihů, těch stehen, glamour z toho chčije...), chlapi na něj nemaj chodit, a když to nevydělá, můžou za to chlapi, že na to nechoděj, má to bejt hustě akční, ale akce je na blití, hlavní hrdinky maj bejt vzory pro mladý holky, ale do hlavních rolí jsou obsazený krasotinky bez špetky dovednosti a charizmatu... a dalo by se pokračovat. Trio Julie Estelle, Gina Carano, Taroth Sam by bylo mnohem zajímavější, trio Hannah al Rashid, Dian Sastrowardoyo, Van Veronica Ngo by bylo mnohem zajímavější, trio Celina Jade, Bria Vinaite, Alicia Vikander by bylo mnohem zajímavější, nehledě na to, že všechny výše jmenovaný by i při těch overthetop bitkách byly mnohem ...koukatelnější. Tohle je jen naleštěný hovínko, co se tváří jakože "to zná"... . Jednu dostávaj všichni, co v tomhle filmu museli předstírat, že maj proti sobě při akčních scénách aspoň trochu schopný protějšky. P.S. : Bello, rozdala sis to při natáčení s režisérkou??(23.11.2019)

<< předchozí 1 2