Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tentokrát se tajemným předmětem vyšetřování agentů Muldera a Scullyové stane srážka námořní stíhačky s blíže neidentifikovatelným letounem nedaleko Bellefieuru v Oregonu. Jejich pátrání se dostane do svízelné situace v okamžiku, když Alex Krycek odhalí, že se o vesmírný koráb zajímá také jistý neznámý muž. Mulder a Skinner se vrací na místo srážky, ovšem zde záhadně zmizí jak vesmírný koráb, tak i Mulder...

Zoufalá Scullyová se během pátrání po Mulderovi dostane do konfliktu se speciálním agentem FBI Doggettem, který se snaží vše překazit. Záhy poté zaznamenávají satelitní mapy nevysvětlitelné aktivity v Arizoně, kde žije dříve unesený Gibson Praise. Domnívajíce se, že Gibson je dalším cílem vetřelců, Scullyová a Skinner se vydají do arizonské pouště, aby zachránili Muldera. Agent Doggett je jim však v patách... (Bontonfilm)

(více)

Recenze (4)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Asi nejakčnější film Akt X, Skinner konečně nejen za přicmrndávače. Americké pouště nejsou dobrým místem k odpočinku. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Poslední díl sedmé a první dva díly osmé série patří podle mě k tomu nejlepšímu, co jsme v Aktech X mohli vidět - a to nejen v rámci mytologie. Odchod Muldera a nástup Doggeta vnesl do seriálu svěží vítr a po velmi slabé sedmé sérii i mnohem kvalitnější osmou. A tenhle trojdíl je vynikajici podívaná od začátku do konce, konspirace, napětí, vše jak má být. 100%. ()

Reklama

Reklama