• Z0oMb3E

A opäť tu máme jednu veľkú filmovú vykrádačku. Opäť tu máme katastrofický film ktorý vyznie skôr smiešne. Jednak to má na svedomí absolútne neschopná režisérka ktorá nevie, čo chce celým filmom povedať. Či chce vykradnúť celý Armageddon s jeho kompletným konceptom, či chce z filmu romantický príbeh mladej lásky na pozadí príchodu konca sveta alebo citový návrat rozhádanej dcéry ku otcovi. Ani v jednej z tejto dejovej línii si nieje Mimi Lederová absolútne istá. Vznikol z toho absolútne nevyrovnaný dej s až hanebnými odklonmi od hlavného deja. Pri takejto slabej réžii a strihu nemá absolútne šancu vyniknúť ani hviezdne obsadenie, ktoré sa do snímku podarilo dotiahnuť. Jediné čo si divák bude z celého filmu pamätať budú príhovory Morgana alias prezidenta. No skôr sa budú parodovať, ako brať seriózne. Pred časom som videl silu dopadu. Ten môžem odporučiť viac, lebo sa na nič nehrá a to sľubuje väčšiu zábavu.(6.6.2011)

Úchvatný film, který diváka nechá vydechnout jen při pozvolném a zdánlivě nicneříkajícím začátku, který je zároveň podle mého názoru největší slabinou celého filmu, nicméně chápu, že divák musí být nějakým způsobem uveden do děje a respektuji to. Ovšem od prvního prohlášení amerického prezidenta o hrozící srážce planety Země s kometou film nabírá obrátky a je to jedna velká a nezadržitelná jízda, která stojí za to. Morgan Freeman jako americký prezident má totiž neuvěřitelné charisma, takže když na něj koukáte, víte, že nebezpečí je na dohled a nepotřebujete žádné další důkazy, on je prostě tak přesvědčivý, že jsem měl z jeho prezidentských projevů husí kůži. Ovšem zajímavá nebyla jen část s prezidentem a dychtivou reportérkou, zajímavá byla i dějová linie s Elijahem Woodem, který byl neuvěřitelně sympatický a zároveň tak nějak mile nevinný, zkrátka hrdina, kterému musíte fandit. A část s astronauty byla už jen takovou příjemnou třešničkou na dortu. Skoro se mi ani nechce věřit, že už to je nějakých 10 let, co jsem tento film viděl poprvé, ale je tomu tak, od té doby jsem ho pak viděl ještě několikrát, naposledy včera večer, a rád se k němu znovu někdy vrátím. S filmem jsem celkově spokojený a uděluji lepší čtyři hvězdy.(7.1.2012)

• SeBig

Brutálně nudná sračka a hodnotím o to hůř, protože takhle nudný zklamání jsem fakt nečekal. Naprostá nelogika shazuje jakýkoliv můj zájem dále naslouchat těm kecům, styl scénáře alá asylum - celý film se tam nelogický kecaj hovna, co jsou tak trapně nepřijatelný, že nejsou k smíchu, ale k nasrání, jestli podle někoho byl Armageddon byl nesmyl, tak to asi ješte neviděl tenhle bullshit. Až na konci spadne kus šutru na zem, zbůsobí to z půlky vlnku, která smete JENOM naštěstí New York opět a pak jakoby se nic nestalo.. Sračka hrozná.(31.8.2020)

No vyzerá to tak, že na mňa každý z pohľadov na celozemskú katastrofu zapôsobil skoro rovnako. U Bayovho som sa viac bavil, tento si ale zobral na mušku aj čosi iné, čo Bay nemohol popri svojom popkorňáku stihnúť. Humanistický faktor zohral nemalú úlohu, k tomu podpora efektov a iného scenára, bol som spokojný. Inak to vyzerá tak, že všetky hviezdy, čo nehrali v 'Armageddone' sa usídlili v tomto konkurentovi. 75%.(17.11.2007)

Slušné katastrofické dílo, které v některých chvílích postrádá logiku a silný scénář. Dost tomu chybí více poutavá a zajímavější režie než je mimi Ledera. Srovnání v ostatních komentářích s Dnem nezávislosti a Armagedonem... No nevím, ale Den je mnohem mnohem lepší a Armáč i přes svůj odhadnutelnej happyend je více nadupaný a Bay tam více poutá sledující osoby k dění.(29.7.2004)