Kingsman: První mise

• Velká Británie The King's Man (více)

Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku Kingsman: První mise se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby. (Falcon)

3DD!3

Už to nějak není ono. Zasazení do první světové války sice přineslo zemitějsi přístup, ale Vaughn se prostě už tolik nesnaží. Zatímco první díl přetékal vizuálními finesami a potutelnými vtípky tady je povětšinou vážný. Pár zajímavých příběhových zákrut tady sice je a klobouk dolů za provázanost s historickými událostmi, ale nebýt Rasputina nebylo by co chválit. Navíc víme, jak Velká válka dopadla a čekat opak jako u Tarantina je zrovna tady bláhové. ()

Kaka

Mít "trojka" Kingsmanů trochu lepší, než-li strašný scénář, mohlo to být solidní rodeo. Protože Vaughn umí reflektovat skrze specifický kumšt soudobou politickou situaci, vtipně alternuje nedávnou historii a nebojí se vytasit rafinovaný a odvázaný humor a svérázný režijní styl, kterým osloví širokou škálu diváků. V tomhle je to za jedna. Ale přece chceme od filmu více než jen to a nažehlený vizuál s plejádou známých ksichtů v krkolomných akčních scénách, které jsou dobré a některé dokonce fantastické. ()

Spiker01

Kingsmani jsou asi po pátém odložení konečně tady, a jak jsem za ty roky viděl ty trailery asi 30x, tak už jsem se na to moc netěšil a docela mě to příjemně překvapilo, jelikož jsem fakt čekal po zklamání ze dvojky dost málo, jelikož mě ten setting příliš nelákal. I tak je moje kdysi neochvějná víra v Matthew Vaughna ta tam, nicméně kdyby alespoň takhle točil každý filmař, nebylo by tolik sra*ek. Jen jsem byl u tohoto tvůrce zkrátka zvyklý na víc. Leč 130 minut krásně uteklo, Ralph Fiennes je i v tomto věku tahounem i v akčních sekvencích a to víc mě samozřejmě mrzí, že film v pokladnách pohořel. Vaughn se nechal slyšel, že to ho nezastaví v přípravách trojky, tak snad tuhle ságu uzavře ještě velkolepě. PSHarris Dickinson mě tu nakonec neštval tak, jak jsem se po prvním traileru bál. ()

D.Moore

Tak trochu zavádějící upoutávky, pověst Matthewa Vaughna a hlavně to, co předváděl v prvním a druhém filmu, vnadily na další zběsilý akčňák, v němž se zase stane leccos, jen o sto let dříve. A v kině přišlo překvapení - pro mě velmi příjemné. Vaughn se totiž očividně rozhodl, že v příběhu o zrodu agentury Kingsman se bude zrovna tak rodit i jeho nezaměnitelný režijní styl, což je nápad za milion. Díky tomu je První mise docela dlouho až kupodivu klidný film, kterému záleží na postavách, a pokud dojde na akci, je sice dobrá ale záměrně se drží při zemi. Vaughn jako by ten zběsilý styl s každou další scénou sám teprve objevoval, zatímco hrdinové v příběhu plném zvratů (včetně jednoho fakt šokujícího) rozkrývají obří spiknutí a střádají typické kingsmanovské atributy, aby se v závěrečné třičtvrtěhodině z King's Mana stal Kingsman, Vaughn se utrhl ze řetězu, začal zpomalovat záběry, přidělal kameru na křídla a meče, mazlil se se záběry (můj oblíbený je souboj siluet na pozadí filmového plátna s válečnou vřavou) a zkrátka dál divákům to, nač čekali. Pro někoho to čekání bude dlouhé, jiné ale královsky pobaví. ()

Wacoslav1

Neviděno v kině. Nejslabší Kingsman? No asi jo i když pořád ještě celkem obstojná zábava. Hlavně teda co se první poloviny týče. Rasputin a scény s ním mě bavily i občasný netradiční výklad některých historických skutečností, ale v druhý půlce to celý tak nějak zamrzne a když ještě přičtu fakt, že akce je vesměs neinvenční a rutinérská tak to holt na víc než ty průměrný tři hvězdy nevyjde.55% ()

Xmilden

Vaughn se zřejmě definitivně vyčerpal, stejně jako ve své době Bay u Transformerů. Prequelu Kingsmanů chybí nadsázka. Stále má výborné akční scény, ale jaksi to celé drhlo. Skvělou i když dosti nechutnou scénou je návštěva u Rasputina. Na city se snaží zahrát vyvrcholení v zákopech, abychom dostali závěrečné zúčtování s hlavním záporákem, který se tentokrát odhalí až v poslední desetiminutovce. Škoda, že tihle Kingsmani nevyšli. Regulérní Trojka zřejmě nikdy nevznikne. Mě by popravdě v současné chvíli hodně zajímala. 60% ()

DJ_bart

Očekával jsem historický revizionismus se vší parádou hodný vynalézavosti Matthewa Vaughna. Pravdou je však pravý opak, protože 'The King's Man' ve mně vyvolával pocit, jako bych se nedíval na film od Vaughna. V čem je jeho osobitý rukopis nejvýraznější jsou opět akční scény jimž tentokrát vévodí taneční souboj s Rasputinem, kde k čirý dokonalosti už jen chyběli Boney M. A to je bohužel vše...... není zde žádná inovace, energie, originalita či tvůrčí entuziasmus - jenom lazy writing, konvenční eye candy udělátka a nekonzistentní příběh který se bere až moc vážně. Jenže v čem vždy série 'Kingsman' vynikala bylo ironický parodování žánrových klišé a stereotypů špionážních filmů – a paradoxně právě na tom tenhle prequel tak ztroskotává. Hořký zklamání. ()

Shakers

Ja som nadšený. Kingsmana mám rád a bavila ma aj jeho Prvá misia. A ak sa pýtate s čoho som nadšený, tak s toho, že sa Prequel odohráva na začiatku dvadsiateho storočia a tak žiadne hi-tech srandičky tu nenájdete. Chápem, že väčšina je možno sklamaná, že sme sa nedočkali priameho pokračovania dvojky a že tu nie je toľko vymakanej akcie a toľko štýlových vecičiek, ale ja som vlastne aj rád za túto dobovku s prvej svetovej, pretože takých veľa nie. Takže ma potešilo, že Matthew Vaughn dal priestor aj týmto bojovníkom, ktorý celú túto tajnú službu rozbehli. Prejdime už k filmu a na to čo sa mi ľúbilo. Kontrast medzi novou a starou dobou na ktorej operujú agenti som už spomenul. K tomu samozrejme patria aj dobre kulisy, kostýmy, výprava, dobové rekvizity, či dekorácie, ktoré sú tiež pôsobivé. Ďalšie plus je znova brilantný casting. Zlatý kruh a aj tajná služba mala výborné obsadenie, každý výborne zapasoval a rovnako je to aj tu. Ralf Fiennes, Gemma Arterton, Djimon Hounsou, či mladík Harris Dickinson, každý ma oblek a aj rolu ušitú na mieru. A ani vedľajšie roli nie sú na tom zlé (Goode, Brühl, Dance, Ifans, či Hollander a jeho troj-rola). Ďalší kladný prvok, ktorý zdvíha hodnotenie tejto komiksovej adaptácii je samozrejme bombastická réžia, a tiež technická a vizuálna stránka, ktorá znova ponuka poriadne vymydlené scény. Strih, zvuk, kamera, či hudba, znova perfektné obohatia niektoré zábery a tak núdza o poriadne premakané scény nie je (šermovačka s Rasputinom, nočná zabíjačka na nože!). Veľa som sa tu rozpísal o brilantnej technickej stránke, dobrom castingu, agentoch operujúcich na začiatku dvadsiateho storočia, no nemôžem zabudnúť ani na príbeh, ktorý perfektne (vtipne aj akčne) začlenil niektoré známe historické postavy do príbehu. Prečo teda po samej chvále, nevpálim Kingsmanovi rovnaké kladné hodnotenie ako jednotke, je jednoduché. Jednotka je dokonalo vyvážená, dvojka na môj vkus už moc prestrelená a trojka sa snaží byť najserióznejšia a najmenej bláznivá. Tým pádom to nie je úplne taká zábava, ako predošlé diely, no stále ma aj tento diel, čo ponúknuť (špičkovú akciu, dobrých hercov, príjemné odkazy), akurát je zabalený do ublatenej prvej svetovej vojny. Ako fanúšika vojnových filmov ma to nie len potešilo, ale aj oku polahodilo a hlavne bavilo. P.S: veľmi by som chcel pokračovanie, prečo scéna za titulkami je perfektná. Obľúbený soundtrack: The King's Man, Oxfords Not Rogues, Lionheart, Knights of the Roundtable. 85% - 4* ()

filmfanouch

Je velmi snadné mít rád filmy Matthew Vaughna. Filmy režiséra Hvězdného prachu, prvního Kick-Asse či X-Menů: První třídy jsou vždy plné kreativních nápadů a působí, že je točí mladík s ADHD, který si rád vyhrává s atrakcemi a přitom dokáže pracovat i s emocemi, tempem a celkovým materiálem. Posledních pár let poté Vaughn strávil režií dvou filmů ze série Kingsman a ze světa Kingsmanů neodešel ani u svého 7. celovečerního filmu. S tím rozdílem, že místo klasické trojky se rozhodl natočit prequel, který se odehrává během 1. světové války a ukazuje, jak tahle nezávislá služba vznikala. A působí to přesně jako film mladíka s ADHD, který se na hodině dějepisu nudil a historii Velké války okořenil o nějaké to spiknutí, divoké nápady a trocha toho Kingsmanství. Není ovšem přeci jen na čase, aby šel Vaughn o dům dál?     Kingsman: První mise skutečně působí jako dvouhodinová přednáška dějepisu. Jen pochopitelně velmi volná, při opisování z ní byste ve školním testu dostali přinejlepším známku 3. Historici budou brblat, že se skutečné historické figurky objevují na místech, kde zrovna být nemohli a chovají se jinak, než dokládají dochované historické prameny. Jenže je to jako odsuzovat Hanebné pancharty kvůli tomu, co Quentin Tarantino spáchá v jejich finále. Ne, takhle daleko Vaughn nikdy nezajde. Jeho scénář, který napsal společně s Karlem Gajduskem ovšem nepřišel o divokost, kterou nabízeli již předchozí dva Kingsmani a ten starý dobrý Vaughn je tam prostě cítit. Zároveň je ovšem První mise výrazně dospělejší.     První Kingsmani byli film, kde byl záporák v podstatě variace na šišlajícího Stevea Jobse, odměnou za záchranu světa byl anální sex se švédskou princeznou a Vaughn celou dobu tak přeskakoval mezi regulérní parodií na bondovky a ryzí špionážní jízdou. Až takhle divoká První mise není, je ovšem zajímavé sledovat styčné plochy, které má právě s prvními Kingsmany. Vaughn si z prvního filmu bere jisté pasáže scénáře a jisté z nich zcela pozměňuje. Scénář tak v tomhle ohledu dokáže šokovat a především ukáže, že Vaughn skutečně netočí jen další porci téhož a třetí Kingsmani skutečně přináší jistou redefinici série. Tento prequel má ke klasickým Kingsmanům nejblíž až vyloženě v poslední třetině, skutečně se poté bere více vážně a v některých momentech jde skutečně o vyložené drama. Což ovšem neznamená, že by První mise neobsahovala velmi zábavné momenty a především tak trochu bizarní momenty, kdy některé z nich jdou dost možná ještě více za hranu než oba předchozí Kingsmani.     Zasadit zábavný blockbuster do prostředí 1. světové války není snadné. Vaughn je přitom pořád tak trochu uličník, který si v jistých momentech nejspíš sám uvědomuje, že riskuje přechod za hranu dobrého vkusu a přitom pořád zná svou míru. Vaughn ovšem skutečně dokáže opět prodat i ty vážné momenty a dokonce dokáže prodat vážně fungující scénu v zákopech, ze které je zoufalost a strach skutečně cítit. Přitom všem Vaughn pořád nepřišel o vizuální nápady a například jeden šermířský souboj se v jistých momentech odehrává z pohledu jakoby vedle kordu. Vaughn o svou pozici jednoho z nejkreativnějších akčních režisérů současnosti rozhodně přijde těžko.     Retro výlet do let 1914-1918 nezklame v ohledu velkolepé výpravy a v jistých momentech akorát zamrzí v tom ohledu, že se Vaughn možná neutržil ze řetězu zase tolik. Nejvýrazněji je to poznat na postavě Grigorijho Rasputina v podání Rhyse Ifanse. Tenhle známý mystik s pověstí sexuálního ďábla je i díky podání Rhyse Ifanse naprosto fenomenální a výraznou postavičkou, kdy souboj s ním patří mezi akční vrcholy filmu a předvádí u Vaghnových filmů již známou kameru v pohybu. Ifans si roli tohohle magora očividně užívá a je škoda, že skutečně nedostává více prostoru. Ve srovnání s Matou Hari v podání Valerie Pachner či Erikem Jan Hanussenem v podání Daniela Brühla ovšem ještě pořád není důvod si vyloženě stěžovat.     Bob Odenkirk se stal v roce 2021 díky filmu Nikdo objevem roku v kategorii nečekaný akční hrdina a Ralph Fiennes by ho v rámci loňského roku mohl ihned následovat. V posledních třech bondovkách se z Fiennese stal M, nadřízený Jamese Bonda. V První misi se ovšem Ralph Fiennes jako Orlando Oxford stává akčním hrdinou, kterého by se po vzoru Colina Firtha z předchozích dvou Kingsmanů mohl obávat i samotný agent 007. Fiennes ve vážných scénách pochopitelně nezklame a opět předvede své vrcholné herectví, právě i v pozici akčního hrdiny je ovšem Fiennes parádní. Představitel jeho syna Conrada Harris Dickinson se poté nedokáže zcela vyrovnat Taronu Egertonovi z předchozích dvou Kingsmanů, je ovšem ve finále též solidní a především má k postavě Eggsyho skutečně daleko.     Scénář vlastně dokáže předvést spousty nových postav a dát jim jejich momenty slávy. Scénáře Vaughna a Gajduska přitom dokáže novým postavám jiné charakteristiky než těm z původních Kingsman filmů a zároveň je skutečně divákovi prodat. Platí to i o Gemme Arterton v roli Polly (nejlepší role Arterton od Jeníčka a Mařenky: Lovců čarodějnic) i Djimonu Hounsouovi v roli Sholy, který si většinu momentů krade pro sebe. A za zmínku pochopitelně stojí i Tom Hollander v trojroli krále Jiřího V./císaře Viléma II/cara Mikuláše II., kdy ovšem ve finále vlastně Hollander nemá zase tolik prostoru, aby se ve všech třech rolích dokázal předvést a každého z vládců prodat tak trochu jiným způsobem. U všech zmíněných herců ovšem stojí za zmínku snaha o cizí přízvuk. Ten je sice výrazný, přesto i to je ovšem nejspíš tak trochu záměr v oblasti zábavnosti. Možná!   Vaughn se skutečně od historie zas tak výrazně neodklání a i proto je ta osudovost o poznání menší než v případě dvou předchozích Kingsmanů. Vaughn si je pořád více jistější spíše v akčních scénách a pořád jsou v tom tak trochu cítit dva filmy v jednom. A pořád je tak možná trochu škoda, že se někdo tak šikovný jako Vaughn již skoro dekádu věnuje čistě jedné a té samé sérii. Přesto ovšem Vaughn přeci jen dodal něco tak trochu jiného a dokázal potencionálně připravit půdu pro zajímavá pokračování (což naznačí i povedená po-titulková scéna). Potěší také menší odkazy, které odkazují na předchozí dva první Kingsmany a přitom nejsou vyloženě na sílu do očí bijící. Mattheweu Margesonovi mimochodem tentokrát místo Henryho Jackmana se soundtrackem pomohl Dominic Lewis a i tentokrát se velmi pěkně poslouchá.     Vaughn ani u svých třetích Kingsmanů neztratil zásobu vizuálních nápadů a kreativní akce a dodal solidní akční blockbuster, který v rámci série skutečně zkouší něco výrazně jiného. Ten fištrón původních Kingsmanů je přeci jen tak trochu pryč a fakt, že to celé tak trochu působí jako dva filmy v jednom je těžké zapřít. Vaughn ovšem pořád umí pracovat s akcí, humorem i vážnými momenty a ani po 15 letech zřejmě nepřišel o svou tvůrčí dravost. Přeci jen ovšem budu rád, že chystaným Argyllem konečně zkusí (minimálně žánrem tedy ne) i něco trochu jiného. U takhle šikovných ševců je přeci jen škoda, aby se pořád drželi jednoho kopyta...... () (méně) (více)

Big Bear

Tohle byl asi nejlepší kousek z té zatím trojice filmů a doufám, že né poslední. Někomu možná nesedne ten dějepisný výlet a věřím, že leckdo z dnešní on-line generace neocení všechny narážky a vtipně splácaný alternativní výklad událostí nejen předcházejícíh první světové válce.Tenhle se pro zasvěcené nese v opravdu hodně úsměvném duchu. Dějiny Evropy jsou začátku dvacáteho století docela jeden velký chuchvalec událostí navíc okořeněn v každé zemi nejedním podivným typem a tak se zde podíváme nejen na královské dvory,a le i dom jejich komnat. Fiennes je snad stvořen pro role odehrávající se ve dvacátých a třicátých letech a opravdu to není tím, že první film co jsme s ním viděl byl skvostný English Patient. On je ten klasický britský typ někam na hrabství či do kolonií, prostě všude tam kde na stožárech hrdě vlaje Union Jack a dodržují se tradice. Prostě to tak je. Vážně mně to dost bavilo, jen tam mrzela taková jistá nevyváženost. Ono celou dobu srandičky srandičky a pak najednou pic a koukáte co se to v tom zákopu v britských liniích najednou stalo... To zakomponování všech do spiknutí od Principa přes Matu hari po lenina a samozřejmě Rasuputina bylo až geniální... Kdo se krapet vyzná v předválečném a válečném období Evropy, bude se místy docela culit :-). Bohužel odkaz Lenina nám tu straší dál a docela dost... Tohle hravě strčilo do kapsy posledního progresívního Bonda a filmy jemu podobné. Docela bych si přál aby vzniklo pokračování, tentokráte třeba s Musolinim a Hitlerem v podobně vtipném duchu... Vždyť i Hitler měl služebné nebo ne? :-). Dávám za 4 trkyod jednorohého kašmírského kozla. * * * * ()

Nin

Blbý je, že hlavní klučina nemá na akčního hrdinu příliš velké charisma a prostě není celkově zapamatovatelný. Naštěstí Ralph Fieness má dost charismatu za oba. V tomto pokračování série, která se nebere vážně a nabízí vysoce kvalitní akci (i když dost přestřelenou), se vrátíme do minulosti, kde se nám ukážou počátky těchto tajných agentů. Konkrétně tu máme první polovinu 20. století, a tak dojde na střet s úchylným Rasputinem anebo uvidíme atentát na Franze Ferdinanda. Samozřejmě je to vše upravené tak, že to působí skoro až parodie na hollywoodské pojetí historie... ale je to sranda. Příběh je poměrně fajn, ale nic extra. Určitě to není žádná super alternativní historie ve stylu Tarantina a oba předchozí díly mě bavily o dost víc. Celkově však solidní a hlavně je tu ten typ akce, kterou mám rád a baví mě. (6/10) ()

playboxguest

Po prvních dvou dílech se nemůžu zbavit pocitu, jako kdybych navštívila michelinskou restauraci, kde mi po dvou skvělých a překvapivých chodech z čista jasna naservírují kupovaný dezert. Neznat název filmu, snad si ho ani se sérií Kingsman nespojím. ()

Beckett51

Do scény s koláčem jsem si byl jistej, že to přes čtyři hvězdy nepůjde. Po scéně s ním moje dobrodružně-akční já začalo slintat blahem. Eskalace naprosto dle mého gusta. ()

Disk

Prequelový Kingsman je pro mě velkým zklamáním. A nezachrání to ani hezký Harris Dickinson. Ten film je vlastně úplně zbytečný a nemá de facto žádný vztah k regulérnímu prvnímu a druhému dílu. Ano, balet s Rasputinem patří k filmovému vrcholu, ale samotný film postrádá stylizovanost předchozích snímků. Jistě, odehrává se v úplně jiné době, ale i tak šlo vymyslet nějaký jiný vypravěčský styl. Velkým problémem je tu scénáristická absence Marka Millara, který se omezil pouze na produkci. Proto ani samotný příběh není nijak nosný a na samotnou Kingsman organizaci dojde až na konci. Ralph Fiennes je herecky opět výborný, na Harrise Dickinsona, jak už bylo řečeno, se mi příjemně koukalo, ale záporák je spíš směšný a mnohem zajímavější je Daniel Brühl. Sečteno a podtrženo: pokud by tenhle film nevznikl, nestalo by se vůbec nic. Snad se Matthew Vaughn vrátí k Eggsymu a natočí regulérní třetí díl a diváci si budou moci spravit chuť. ()

Allien.9

Po oznámení prequelu namísto dalšího sequelu mých milovaných "Kingsmanů" jsem nebyla 2x nadšená, ale božský Matthew Vaughn opět nezklamal. Je to emotivní, je to svižné, vizuálně podmanivé, o "šokující" zvraty není nouze a sílu a vizuál zákopové části by mohl závidět kdejaký válečný film. Palec nahoru také za tu diváckou hru na kočku a myš, kdy máme záporáka přímo před sebou, ale nevidíme mu do tváře. (Poznal ho někdo?xD) Hvězda dolů za přehnaného Rasputina a super-rychlý šplh po skále, ale i nadále si stojím za tím, že síla, s jakou mě Matthew Vaughn dokáže během akční scény přikovat do křesla, je až neskutečná. ♥ ()

HAL

Výrazně lepší než druhý díl, ale pořád tak trochu plýtvání Vaughnovým talentem - vždy bylo zajímavější sledovat jak rozjíždí originální světy a příběhy, než jak se vrací k těm svým starým. I když tady si pomáhá lehce steampunkovým laděním. 8/10 ()

mzss1

[52%] Viděno v kině. No, poslední dobou jsem tento film asi moc neplánoval navštívit na velkém plátně, ale vzhledem k tomu jaká je dnešní situace ohledně pojebaného covidu, tak jsem si říkal, že na to radši zajdu. První dva KINGSMANI se mi líbily. Neříkám, že je to nějaká pecka, ale svoje kvality to má určitě. Tohle je prequel, tak jsem se na to docela těšil a výsledek? Jsem z toho určitě rozpolcený. ½ filmu mi přišla docela nudná a hlavně se to tvářilo neskutečně vážně, ale ještě v té nudné první půli tu byla jedna luxusní scéna/bitva s Rasputinem, která mě docela smíchy rosekala. Pak se střídala docela jedna nudná scéna za druhou. Akční sekvence v zákopech byla docela dobrá, ale ukončena úmrtí postavy, do které bych to teda nečekal. Finále bylo po akční stránce docela dobré. Třeba ten přílet letadlem mi přišel docela retardovaný, ale sakra vtipný. Finále bylo akční sekvenci ujeté, ale ještě ok. No a zpočátku mi film přišel docela nudný. A ten pocit, že se film bere vážně – to mi přišlo docela divné.  Já nevím, jak mám tento film popsat. Moc mě to nebavilo, ale pár sekvencích, mi přišlo docela dobrých. Ale spíš se jednalo o nadlehčenost než o brilantně povedených scén, kterých zde bylo méně, než v původních 2 filmů. Prostě nemůžeme zde srovnávat první dva snímky k tomuto. Z herců mi zde přišel nejvýraznější Ralph Fiennes. Zbytek ušlo – prostě průměr. Opravdu nevím, co bych k tomuto ještě víc dodával. Soundtrack byl zde na potřeby filmu obstojný. Pokud by mělo vzniknout pokračování, tak jedině to přímé a ne tento divný a nesourodý prequel, který v této sérii vůbec nezapadl. Víc k tomu asi nenapíši. Úplná sračka to není, ale žádný zázrak také ne. Kostrbatý průměr, na který se už nikdy nepodívám … ()

Goldbeater

Kingsman: První mise není ničím jiným než sledem náhodných scén v hodně mlhavé paralele s historickými událostmi. Scén, které dávají divákovi dostatek vizuálních lákadel a wtf momentů, aby nemusel přemýšlet nad tím, jak je zápletka nicotná a vlastně vůbec nedává smysl. A odhalení hlavního záporáka podávané jako obří překvapení (které si divák domyslí v páté minutě filmu), to snad Matthew Vaughn nemohl myslet vážně. ()

liskam

Já bych strašně rád hodnotil lépe, ale jediné dvě * mohu dát za Fiennese a příběh jako takový. Můj subjektivní názor je ten, že tenhle film pohřbil casting. Nesedl mi ve své roli jediný herec...Syn, služebná, černoušek, Rasputin byl k smíchu a hlavní záporák k pláči...Bože ten byl ale trapnej. A nad časovou linií se mi raději ani nechce přemýšlet. Navíc, celá ta zlá organizace proti které Kingsmani bojovali mi až příliš připomínala Hydru z Marvel "veselých duhových omalovánek". Kingsman:Tajná služba to mělo skončit. Tohle je jen natahování nevyhnutelného konce. Dvě * a 49% ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě