Nakoniec sa prikloním k trom hviezdam, i keď finále bolo skutočne vydarené. Dôvodom je nevyváženosť dvoch prístupov, povedzme že využitie britského "britkého" humoru, cynizmu, sebazhadzovania a na druhej strane otravného sentimentu, nedôveryhodnosti a celkovej presladenosti hollywoodskeho, alebo lepšie povedané internacionálneho štýlu v rámci tvrdého mainstreamu. Tvorcovia sa snažili citovať a nadväzovať nielen na priamy inšpiračný zdroj z názvu, i keď o remake nejde, ale aj na Nothing Hill a Love Actually. Nepodarilo sa im ale vyvolať dostatočnú autentickosť a úprimnosť, ktorá by aj v rámci romantickej komédie mala vykukovať spoza rohu, inými slovami nájsť vyváženosť medzi žánrovými klišé a realitou, čo by sa mohlo zmeniť povedzme v prípadnej druhej sérii, už s novými postavami a príbehom.(4.1.2021)

• Gurtha

Američané s oblibou vezmou britské kusy a „vylepší“ je tím, že představitele zbaví britského humoru. Tady vykradli to nejlepší z britských komedií za posledních 30 let (moc se s tím nepatlali, brali repliky či rovnou celé scény, bez úprav a co je horší bez přidané hodnoty či humoru), přihodili k tomu spoustu sentimentu a ono to … nefunguje. Překvápko! Po shlédnutí všech dílů asi těžko můžu tvrdit, že jde o nekoukatelný kus, spíš doporučím této kratochvíli se vyhnout – jde totiž o závislost kvalitativně rovnou Esmeraldě, jejíž jedinou výhodou je, že má jen pár dílů.(6.10.2019)

je to sice vykrádačka původních svateb a pohřbu (a taky Lásky nebeské,nebo Notting Hill),která je navíc vykastrovaná o typicky britský humor.Nicméně na rozdíl od jiných vykrádaček britských komedií jsou seriálové svatby v pohodě koukatelné.Vlastně je to až překvapivě příjemná zábava,která s humorem nejde přes čáru a umí to být vtipné - byť jinak a celkem to funguje i po emoční - romantické linii.Na tom mají zásluhu sympatické postavy (snad s výjimkou Ainsley).Skoro všichni jsou sice Američané,ale díky tomu,že je děj zasazen do Londýna tomu chybí taková ta předělávková rozjívenost,kdy se "remake" snaží být lepší a vtipnější než originál.Tohle určitě lepší než originál není,ale umí to být svoje a pokud by se to nejmenovalo tak jak se to jmenuje a nenutilo by to diváka srovnávat vnímaní mohlo být úplně jiné...70%(27.12.2020)

Na konci mi bylo líto, že serie končí. A proto hodnotím kladně. Přese všechno, co je pravda o vykrádání britských komedií - a je to určitě pravda - jsem se chtěla dívat dál. Seriál, ze kterého teče romantika, je lidský, někdy velmi kýčovitý, mě prostě pobavil. Postavy jsem si oblíbila, líbila se mi jejich různorodost , každá měla svoji osobitost a spojovala je lidskost. Scény, které byly "ukradeny" z jiných filmů mi zde nevadily. Naopak, líbily se mi, protože mi připomněly, jak jsem si s mými přáteli ve dvaceti "přehrávali" části filmů, používali citace a moc nás to bavilo.(19.2.2021)

• Arsenal83

Doba sa zmenila, ale s tou korektnosťou to netreba preháňať. Nájdite si hercov v pôvodnej filmovej verzii. Uvidíte pôvodných Britov. Zadajte si casting tohto seriálu a je to tu už pol na pol. To mi ale až tak nevadí ako to, že vlastne ani jeden pár nie je rasovo jednotný - proste černoch s beloškou alebo naopak, len aby sme vnucovali tú myšlienku, že tak to je najlepšie. Nič proti zmiešaným párom nemám, ale aj počas svojho nie krátkeho pobytu v Londýne som si všimol, že napriek všetkej tlačenke je väčšina párov "zladených", tak prečo to tú ignorujú, prečo nemôže biely muž randiť s bielou ženou? Najviac som sa však zasmial na fakte, že v zahraničných recenziách neriešia toto, ale že prečo je tento seriál tak hnusne zaostalý, že tam v ústrednom deji neukazujú žiadny gay alebo lesbo pár. Pritom práve toto je najväčšie plus celého seriálu spolu s Nathalie Emmanuel.(29.5.2020)